reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
mirosia- nie przejmuj się, pewnie macica Ci sie powiększa, stąd te kłucia :tak:
ja mam jakieś podejrzane bóle, jak zbyt szybko zerwę się z miejsca. albo jak kichnę ;-)
a plecy.... hmmm koszmar wieczorem :no:
dlatego codziennie staram się ćwiczyć, bardzo pomaga :tak:
 
ja mam jakieś podejrzane bóle, jak zbyt szybko zerwę się z miejsca. albo jak kichnę ;-)
a plecy.... hmmm koszmar wieczorem :no:
dlatego codziennie staram się ćwiczyć, bardzo pomaga :tak:
No właśnie ja się wczoraj tak chyba zbyt gwałtownie przekręciłam i od tamtej pory ciągle mnie kłuje. Przy kichaniu to też tak dziwnie mam.

A jeżeli chodzi o spodnie to też jest nieciekawie. Ogólnie są dobre tylko w pasie zaciasne:-/
 
Ja wierzę w instynkt macierzyński, napewno wiele nam podpowie i napewno nie da skrzywdzić dziecka. Skąd wszystkie zwierzaki wiedzą jak się potomstwem zajmować? Jesteśmy przecież ssakami co nie:-D.

Spodnie także mnie już uwierają;-)
 
czyli musze prZejechac sie do Empiku, a niech strace te 30 km drogi :)
w moim miescie znalazlam tylko jedna ksiazke, bez obrazkow, grubosci encyklopedii za 50 zł.

w empiku można zamówić książkę przez internet, tylko trzeba zapłacić za przesyłkę, nie mam pojęcia ile, ale może wyjdzie to samo co dojazd 30 km :)
 
reklama
Do góry