reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ja dziś doznałam pogodowego szoku

normalnie nie wiedziałam jak mam przez ten śnieg iść jakiś koszmar z okna lepiej to wygląda

M podjechał jak najbliżej mógł pod przychodnie ale i tak się zmachała po śniegowej wycieczce

a teraz moja córcia a nianią dokazują na śniegu i sankach:tak::tak::tak:
 
reklama
ja mam dla Mikołaja niebieski wózek ale nie nówkę, pożyczony od mojej siostry która ma córkę więc chyba wszystko jedno jaki kolor wózka będzie...inna rzecz to ciuszki tu kolor musi być właściwy :-D
 
Moja kuzynka ma córeczkie,a kupiła niebieski wózek nowy dla niej.Mi sie wydaje,że kolor może być obojętny,ważne żeby długo służył:tak:Ja mam niebieski,ale nam akurat sie taki trafił,też nie drogi.
 
Boże dziewczyny stresssujecie mnie z tym pakowaniem torby:szok: ja narazxie to mam tylko podkłady, majtki poporodowe i podpaski:zawstydzona/y:

Nie stresuj się..ja nie mam jeszcze nic:-D:-D:-D
Co do snów, podobno tłumaczy się je na odwrót...ja też dziś miałam koszmar, ale nawet nie chcę opowiadać:wściekła/y::wściekła/y:
Gdy przychodzi ochota na słodkie, a w domciu pustka polecam...odzyskany chlebek, który kiedyś robił Pascal:tak::tak::tak:

MoniSkaBe - trzymam kciuki za męza :) i daj znać, co i jak:tak::tak::tak: współczuję sytuacji z wózkiem:nerd::nerd:

MISSISS WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :)) CZEGO SOBIE ŻYCZYSZ ŻEBY SIĘ SPEŁNIŁO :)) NO I OCZYWIŚCIE....DWÓCH KRESEK!!! Trzymam kciuki!!

Rybka super wieści!!!!:-):-):-)
 
ja baaaaaaaaaaardzo boję się bólu :dry: i nie wiem jak to będzie...ale bardziej boję się własnie tego że również będe sama jak się zacznie :no: w razie czego mam już jedną wizytówkę TAXI i jeszcze kilka numerów zdobęde. No ale fakt faktem, że im blizej porodu tym większy strach :shocked2:
 
reklama
Witajcie kochane:-) Ale naskrobałyście ze nei da się tego przeczytać:szok:
Ale Moniska zadzwon do Świat Dziecka wczoraj widzialam tam wózek twoj wiec dowiedz sie czy maja kolor niebieski i problem z głowy:-)
Na stronce maja pokjazany walsnie niebieski:cool2:

A wy kochane nie straszcie mnie tymi spakowanymi torbami bo ja tu na zawał zejde, ja nic nie mam:dry: Czekam na przesyłake z allegro z pierdułkami i wtedy będzie gites ...tylko wózio i łóżeczko:-) i potem zaczne prac !!

A jeszcze pytanko bo chyba jest tu pare dziewczyn co pracują/pracowaly w Tesco. Kupilam bluzeczki w Tesco ale chcialabym je wymienic na wiekszy rozmiar ...ale to bylo miesiac temu przyjma mi je jescze:confused:?? Bo posłuchalam sie M i kupialm 56 a jak przejrzałam ciuszki to walsnie bluzeczek na 56 mam najwiecej:baffled:
 
Do góry