reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

A zmartwiłam się bardzo, bo pierwsze USG mam dopiero na 4 września, będzie to 12 tydzień:-:)-(

Ja również pierwsze USG mam w 12 tc, w tym tygodniu robi się dokładny pomiar dzidziusia :) Nie przejmuj się szybko zleci :)

Dzisiaj miałam okropną noc, co chwile się budziłam i śniły mi się jakieś dziwaczne sny. Synek mi marudzi, ale damy radę. Miłego dnia życzę.
 
reklama
Dzwonila do mnie dzisiaj ta internistka, ktora prowadzi moja ciaze i powiedziala, ze TSH jest za wysokie :baffled: Wiec za 2 tyg. mam powtorzyc badania, a jak dalej bedzie sie tak utrzymywalo, to leki na niedoczynnosc tarczycy... :-( I juz sie oczywiscie naczytalam czym to grozi...

Tabasia, niedoczynność tarczycy to najmniej uciążliwa choroba, gdy leczona. Leczenie polega na wyrównaniu hormonów tarczycy, która trochę sie leni. Zastępstwo naturalnych hormonów lewotyroksyny syntetycznymi, np. 'Euthyrox'. To nic a nic dziecku nie szkodzi. Bardzo dobrze, że wykryli u Ciebie podwyższony poziom tak wcześnie.
Trzymam kciuki za następne badanie:-)
 
Witam dziewczyny,

u mnie kiepsko, znów zaczęłam plamić...:-( wizyta o 14:15, boję się..
Ja zaczęłam plamić w tym samym czasie co Ty. 3 dni i przestałam. Nawet opakowania Duphastonu nie otwarłam. Pójdziesz do gina, to może przepisze Ci luteinę albo Duphaston i powinno pomóc. Albo za kilka dni plamienie się skończy:-)
 
Witam dziewczyny,

u mnie kiepsko, znów zaczęłam plamić...:-( wizyta o 14:15, boję się..

Trzymam kciuki :-)
Dziewczyny,fajnie było z Wami pisać ale ja odpadam:tak::sorry: Zrobiłam 2 testy z innych firm i nic nie wyszło:no:.Ten quick Test jakiś wadliwy był.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy::angry::angry:

Moze idź na bete wtedy będziesz pewna.

1. Jeśli chodzi o leki w czasie ciązy, to słyszłam że czasam gorsza jest dla dzidzi gorączka niż np. antybiotyk
2. Ja tam baaaardzo nie lubię USG dopochwowo. Ale chyba jeszcze bardziej pobierania do cytologii.
Jak to jest z tym USG dopochwowym, mi moja gin powiedziała że za miesiąc też będę miała dopochwowe,a słyszałam że to jest tylko na pierwszej wizycie a potem to już to USG przez brzuch. A wam jak mówili?
3. Co do porodu, to ja chciałabym żeby mój M przy mnie był ale on nie chce.
Pozdrawiam wszystkich iżyczę miłego dnia:)
 
Dziewczyny,fajnie było z Wami pisać ale ja odpadam:tak::sorry: Zrobiłam 2 testy z innych firm i nic nie wyszło:no:.Ten quick Test jakiś wadliwy był.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy::angry::angry:

O kurde, co za szajs sprzedają:wściekła/y: Ja pierwszy zrobiłam pretest a drugi quick, oba wyszły pozytywne, ale koleżanka mojej siostry kiedyś też zrobiła quick, wyszedł pozytywny a potem okazało się że nie jest w ciąży.
Przykro, że tak wyszło.. ale rzeczywiście zrób jeszcze betę na wszelki wypadek może
 
reklama
Do góry