reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
hej dziewczyny ja tylko na chwilę z prośba o radę, bo ledwo widzę na oczy - doczytam was później


nie wiem, co mam robić:
od kilku dni tak boli mnie krzyż, że chce mi się ryczeć do tej pory byłam na L-4, bo byłam do tego przeziębiona, ale od wczoraj po prostu padam
jak kaszlę,rozrywa mi łeb, oczy mnie pieką, wczoraj wieczorem miałam stan podgorączkowy

próbowłam domowych sposobów, ale normalnie czuję się, jkaby mnie ktoś przejechaół walcem drogowym

i ne wiem czy mam iść do szpitala,czy mnie nie przpędzą z "taką błahostką"

Leć Kobieto! Po co się tak męczyć! Poza tym taką nieleczoną chorobą (jak sama mówisz domowe sposoby nie pomagają) możesz tylko zaszkodzić sobie.
Przecież nikt w szpitalu nie może odmówić Ci pomocy! Tak więc się zbieraj szybciutko!!
 
Ja też w domku,jak zwykle sama.Ale damy rade,pobawie sie z synusie.To co wczoraj pisała Agniesiak jak mozna sie bawic zs szkrabkami mi sie wczoraj udało i dzisiaj przed chwilka tak samo sie udało,super:-)
Hej! Super, że zabawa się udała:) Ja ze swoim tez się tak bawię :)

My dzis pospaliśmy do 9:40 :) Hehe:) Jeszcze w piżamach jesteśmy :) Co do wczorajszego wieczoru Andrzejkowego to my siedzieliśmy w domku i ogladaliśmy Mam talent i ściągnięty z chomikuj,pl film, komedie świąteczną:) Milutko było :)
Teraz M obiera mi pomarańczę :)
 
Mag007-nawet się nie zastanawiaj tylko idź.Teraz w sezonie zachorowań nie możesz takiego stanu lekceważyć,tym bardziej przy ciąży i biorąc pod uwagę,że z opisów wynika,że jest sprawa poważna!
Tak poza tym Dzień Dobry Laski:-)
Ja dzisiaj pospałam długo i gdybym nie zgłodniała to spałabym nadal.Do północy oglądałam"GOTOWE..." a o 6 jak się przebudziłam to z godzinę nie mogłam zasnąć ponownie.Żeby było śmieszniej to malec też się obudził i fikał sobie w najlepsze:-D Na szczęście grzeczne dziecko nam się szykuje,bo wystarczyło,że położyłam rękę na brzuchu i powiedziałam:A Ty łobuzie śpij a nie rozrabiasz...i automatycznie się uspokoiło:)
 
Witam!
można sie ponownie do was dołączyć??
właśnie "zapisałam" się do mamuś z cukrzycą więc przy okazji zaglądam i do was.
pokrótce mamy mieć córeczkę Lenkę, od tygodnia wiem, że puściła mi szyjka więc muszę grzecznie leżeć, na szczęście jest na tyle dobre, że nie muszę mieć krążka ale to może się zmienić, no i od 2 dni jestem na diecie cukrzycowej bo mi źle wyszła krzywa.
mag349 rodziłam w innej miejscowości i powiem szczerze, że pracował tam mój gin i nie miałam problemu z dostaniem się do szpitala, ale jak masz akcję porodową to muszą cię przyjąć w każdym miejscu.
 
Witam Was serdecznie!!!
Wczoraj zalapalAm dola andrzejkowego - hehe!!!! Juz nie mozna tak szalec jak kiedys; zwlaszcza, ze musze uwazac na siebie. Wieczor spedzony w domu:-( Jeszcze bez mojego Facecika. Dopiero za tydzien Go zobacze:-:)-:)-(
Czulam jak moja "natura" rwie sie do ludzi, na imprezke!!! Jednak rozum i serce wygralo, mowiac: ZOSTAN MAMUSKA W DOMU!!!:-) I Mamuska zostala:-)
Ktoras z Was miala podobne odczucia?

Dziewczyny, czy któraś z Was orientuje się jak to jest z porodami w innym mieście?
Nie chcę rodzić u siebie, tylko w miasteczku, które jest oddalone o jakieś 40 km od mojego. Problem w tym, że to miasteczo nalezy juz do innego województwa. Któraś z Was coś wiem na ten temat, bo ja szczerze mówiąc nie mam pojęcia :sorry:

Z tego co sie orientuje, nie ma juz tzw. rejonizacji. Mozemy rodzic gdzie chcemy.

Milego dnia!!!
 
Hej brzuszki :)
ionka gratuluje pierozka :)

My pospalismy tak do 10 :)
Juz zrobilam kotleciki mielone i wlasnie gotuja sie ziemniaczki zjemy i M idzie na 13 do pracy zas bede samotna :(
Poodkurzam i moze pojde do kolezanki na kawe albo niech ona do mnie wpadnie .
Zycze wam milej niedzieli :)

Mag007 odezwij sie i powiedz co i jak ,trzymam kciuki :)
 
reklama
effaa nie smuciaj sie prawie wszystkie siedzialysmy w domu :)
Szkoda ze wszystkie tak daleko od sibie mieszkamy bysmy zorganizowaly wieczor andrzejkowo -brzuszkowy z drinkami z sokow :-D i mialybysmy o czym gadac cala noc :)
 
Do góry