reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ale pojedlismy mieska i salate :))
dzidzia wariuje :))znaczy smakowalo :)))

teraz popatrze na e-bay moze cos wynajde posprzedawalam swoje rzeczy i jest sianko na nowe :))
Mierzylam dzisiaj te jeansy w H&M ale jakos mi sie nie widzialy i szkoda 49 euro ,jutro pojde do 2 lumpkow i moze cos znajde :))
 
reklama
Witam wieczorową porą:-)
A ja to zawsze jak mam wolne, to nadrabiam wszystko co trzeba w domu zrobić, tak więc dopiero teraz nadrobiłam zaległości. Ufff... ale naskrobałyście;-)
Witam nowe koleżanki:-)

Któraś z Was pisała o pracy z dziećmi i zwolnieniu. Ja pracuję w szkole i narazie nie spieszy mi się na L4. Piję actimel i narazie jakoś nie choruję;-) Zresztą obiecałam naszej pani dyrektor, że na zwolnienie do końca pierwszego semestru nie pójdę i narazie mi się udaje;-)

Miłego wieczorku
 
Widze że teraz u nas temat glukozy na czasie:tak: Ja mam jeszcze troche czasu no ale jak każdą z nas napewno mnie to nie ominie:no:
Własnie rozmawiałam z moją kuzynką i zalatwilam sobie u niej takie wiaderko do kąpania dzidziusia - pewnie słyszałyscie o tym wynalazku. Podobno dzieci czują się w nim lepiej i bezpieczniej niż w wanience bo przybierają pozycję jak u nas w brzuszkach:-) Widzialam jak kąpala swoją córeczkę w nim i naprawde o wiele lepiej niz męczenie się nad wanienką!
 
witajcie
ja tak szybko jutro opiszę szczegóły bo jestem padnięta cały dzień spędzilam po za domem
moja corka okazała się synem hi hi, normalnie śmiałam się,ze za miesiąc będą dwa chłopaki, także śmiesznie jest szczegóły jutro
miłego wieczoru
Gratulacje :) fajnie jakby od razu parka była :) Czekamy na relację i daj znać co mam w listę wpisać :)
 
polecam wszystkim co maja problemy z bolem krzyza lub kregloslupa spanie z ta poduszka do karmienia :) ja spie wtulona w ta poduszke i mam ja miedzy nogami i nic nie boli a wczesniej przy wstawaniu rano bolalo .
 
mam pytanie do dziewczyn wynajmujących mieszkania.
Dziewczyny mozliwe, ze znalezlismy cos w miare korzystnego.
Powiedzcie na co zwrocic uwage przy wynajmowaniu mieszkania?
nie ukrywam ze jestem w tym zielona, bo to bedzie pierwsze mieszkanie, ktore chcielibysmy wynajac. A nie chcialabym sie z czyms wkopac :eek:
 
reklama
mam pytanie do dziewczyn wynajmujących mieszkania.
Dziewczyny mozliwe, ze znalezlismy cos w miare korzystnego.
Powiedzcie na co zwrocic uwage przy wynajmowaniu mieszkania?
nie ukrywam ze jestem w tym zielona, bo to bedzie pierwsze mieszkanie, ktore chcielibysmy wynajac. A nie chcialabym sie z czyms wkopac :eek:

My już teraz na swoim, ale wcześniej przez jakiś czas się po wynajętych pomieszkiwało. Tak mówiąc szczerze, to im jaśniejsza i krótsza umowa, tym lepiej. Zwróć też uwagę, czy są wyszczególnione koszty, które Wy ponosicie i jak wygląda sprawa kiedy coś się w mieszkaniu zepsuje - kto za to płaci. Ile czasu jest na wypowiedzenie z jednej i drugiej strony. Tak, żeby Was z dnia na dzień z Maleństwem nie wyrzucono, no i jak Wam się z właścicielem rozmawia, oraz czy on napewno ma prawo wynająć ten lokal, czyli czy jest tym, za kogo się podaje. Warto też zapytać, jak wyglądają miesięczne opłaty za media. tyle mi się w tej chwili "rzuciło". Jak sobie coś przypomne, to dopiszę
 
Do góry