reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Jeżeli ktoś chodzi prywatnie do lekrza niestety musi płacić za badania, ja chodzę na NFZ ale jeżdżę do innego miasta do ginekologa i on nie ma podpisanej umowy z NFZ z moim miastem, także płacę jeśli chcę robić u siebie wyniki, na te droższe jadę do miasta gdzie przyjmuje mój ginekolog :) muszę teraz zrobić Hbs i odczyn Coombsa.
 
cześć dziewczynki

wypuścili nas ze szpitala HURA!!! do pełni szczęścia nam trochę brakuje ale jest nie źle;-);-);-) w środe wizyta u mojego gina i zobaczymy jak dalej byle do przodu


życzę smacznego na glukozie :-D:-D:-D

nie życzę wam cukrzycy ale jak się jakaś znajdzie to wpadnijcie na wątek słodkie marcóweczki:tak::tak:
 
A wy wszystkie juz po tej glukozie a ja jeszcze nie mialam.Moze mnie ominie:D!
Ja też nie miałam bo chyba robi się je po 24tc a to jeszcze przed nami:-) ccaroline85 ma już zrobić Hbs i odczyn Coombsa to jeszcze dłuuuugo się naczekamy na te badania :sorry:A wogle co to jest?? Zaraz poszukam na necie o tym:-D

prezenty juz masz?
ja cie... ja dopiero sie zaczynam zastanawiac. Dla swojej rodziny juz mniej wiecej wymyslilam :-D
Gorzej dla rodziny Karola, bo jest ich za duzo :-D
Jak jestem na L4 to nie ma co robić to buszuje i wymyślam co kupic :tak:Ja mam prawie wszytkie prezenty dla mojej rodziny gorzej ze strony męża :eek: Zero pomysłu a Krzys na mnie zwalił obowiązek kupowania prezentów:-(
 
Hmm, a mnie lekarka powiedziała ze w jak najmniejszej ilości wody rozpuścić, bo łatwiej wypić. Ja piłam jednym tchem... Nie było źle.W pierwszej ciąży miałam 50 robioną, a teraz już 75.
Cukier na czczo wyszedł mi 87 a po 75 glukozy 95
Ale cholesterol mam podwyzszony (a zawsze niski miałam) 250 wyszedł, a norma od 125-200
Podobno może tak być w ciąży. Dowiem sie u gin, ale to dopiero za 2 tygodnie
 
Witam Kobietki!
Dawno mnie już tu nie było ale sledze wasze wpisy.
Z moją Niunią wszystko oki dobrze sie rozwija. Tylko mi juz doskwiera ból kręgosłupa i już tak cięzko mi chodzić a tu jeszcze trzy miesiące przed na mi :-( Ja bym chciala już. Tez jeszcze nie robiłąm tej glukozy ale nie bardzo nawet mam chec bo szlyszalam ze to okropieństwo. Na szczescie do 9 grudnia mamy jeszcze czas.
Dziś zaszalalam i kupilam sobie śliczne buciki.
Kurcze dziewczynki Wy tez macie problem z nadmierną potliwością. U mnie to koszmar ciagle używam antyperspirantow i malo pomagają... Juz nie wiem jak nad tym panować.
Aha i chyba mam jakąś infekcje bo mnie tak cipcia piecze jak sikam i tak dziwnie boli jakbym miala okres :-/
 
Witam Kobietki!
Dawno mnie już tu nie było ale sledze wasze wpisy.
Z moją Niunią wszystko oki dobrze sie rozwija. Tylko mi juz doskwiera ból kręgosłupa i już tak cięzko mi chodzić a tu jeszcze trzy miesiące przed na mi :-( Ja bym chciala już. Tez jeszcze nie robiłąm tej glukozy ale nie bardzo nawet mam chec bo szlyszalam ze to okropieństwo. Na szczescie do 9 grudnia mamy jeszcze czas.
Dziś zaszalalam i kupilam sobie śliczne buciki.
Kurcze dziewczynki Wy tez macie problem z nadmierną potliwością. U mnie to koszmar ciagle używam antyperspirantow i malo pomagają... Juz nie wiem jak nad tym panować.
Aha i chyba mam jakąś infekcje bo mnie tak cipcia piecze jak sikam i tak dziwnie boli jakbym miala okres :-/


nie lekceważ tych bóli i objawów zrób sobie chociaz prywatnie badanie ogólne moczu bo infekcja to nic dobrego a ja ostatnio się napatrzyłam na laski w szpitalu po "zwykłych: infekcjach:-:)-:)-:)-(
 
reklama
Do góry