reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam, u nas dzisiaj pochmurno na podwórku, również planuję zaraz sprzątanko mieszkania :) Dawidek zjadł śniadanie i teraz rozrabia. Dzisiaj samopoczucie lepsze, bo wczoraj to byłam nie do życia, źle się czułam. Jutro pierwsza wizyta, nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku :) Życzę miłego dnia!
 
reklama
witam nowe mamuśki jak fajnie, że jest nas tak dużo

rybka gdzie jesteś???

co do serduszka dziewczyny nie martwcie się to zależy od sprzętu, zdolności lekarza, czasem może tego nie wyłapać, spokojnie !

riterka
specjalnie dla ciebie pisze bo ogólnie mam brak siłek ale polecam TORECAN wczoraj bardzo mi pomógł

co do wizytki dzidzia jedna zdrowa duża jak na wiek ciążowy serduszko wali, że hej:-):-):-):-) ale fotki brak złośliwość rzeczy martwych papier się zaciął:-(

mam skierowanie na full badanek same przyjemności kolejna wizyka już 12 sierpnia i USG brzuszne z opisem:-D:-D:-D:-D

my wczoraj kupiliśmy nowe mieszkanko oczywiście znów u notariusza haftowałam szkoda gadać upał emocje wizytka szok:-D:-D:-D

nic was nie poczytałam bo siłek coś brak a poza tym na 10.30 przyjeżdża do mnie fryzjerka :tak::tak::tak:nowa fryzurka:tak::tak::tak:bo jak leże to te kłaczki mnie denerwują:wściekła/y:

miłego dzionka
 
No to gratulacje :) Ja się właśnie zastanawiam kiedy powinnam iść do lekarza, żeby było już widać chociaż tą kropeczkę :) bo wiadomo, że chcę iść do tej ginekolog do której chodzę cały czas. Ona jednak przyjmuje tylko prywatnie a nie chciałabym płacić 2 razy skoro, jakbym teraz poszło to nic by nie było widać i kazałaby mi przyjść za 2 tygodnie.
 
Dzięki Kapciuszku:)
W sumie mam ten sam problem, bo tez chodze prywatnie a moj ginekolog jest w dodatku dosyc drogi...
Jesli to np trzeci czy czwarty tydzien to bedzie juz cos widac- mam na mysli czy bedzie widac cos na wizycie u ginka?;)
 
hej dziewuszki :)
ja jak bylaM w 5tyg i 2dc to jeszcze nie bylo serduszka, w ogole nie bylo zarodka.

dzisiaj ide do przychodni, zapisac sie do gina.. tylko do niego sa strasznie dlugie kolejki. mam nadzieje ze nie kaza mi czekac dluzej niz 2-3 tygodnie. :confused2:
 
Witam nowe marcóweczki.
Ja czuję się dobrze, gdyby nie powiększone piersi no i brak @ to zapomniałabym, że jestem w ciąży;-). Co do zaparć to miałam na początku. Zauważam że jak rano nie wypiję kawy to tak mam, więc pijam słabą z mlekiem. Staram się jeść dużo owoców i pić jogurty oraz dużo wody i jest OK:-).

Katrinka- z tego wniosek że na początku 6 tygodnia nie ma co liczyć na bijace serduszko. Przynajmniej mam pewność że z moją ciążą wszystko dobrze.:tak:

Mam pytanko, jakie witaminki bierzecie? Przed ciążą i nadal biorę folik, lekarka kazała mi kupić feminatal 800, przez dwa tygodnie mam brać równolegle z folikiem a potem już sam:baffled:.
 
reklama
Dziś jadę na wizytę do ginekologa, który będzie ciąże prowadził i niby wszystko ok, a denerwuję się okropnie - naczytałam się o tych bijących i nie bijących serduszkach.... :baffled:

Uściski :tak:
 
Do góry