reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Gaba82 serduszko widziałam już na pierwszym USG czyli w 5t4dc i teraz tez, bilo wyraźnie na obu badaniach:-D


pozwolę sobie się wtrącić ;-)
z żalem :-(
ja miałam USG w 5t1d i żadnego serduszka nie było widać :-(
myslicie, że wszystko ok? następne badanie za miesiąc. albo kiedykolwiek mi zaproszenie przyślą ze szpitala...
 
czesc
jestem juz po wizycie, niestety widzialam tylko pęcherzyk 6mm, obok cos tam jest ale jeszcze za wczesnie zeby stwierdzic czy jest jednoo czy blizniaki, kolejna wizyte mam 3 sierpnia, wiec juz wtedy powinno byc serduszko i bedzie dobrze widac czy jest jedna dzidzia.
 
czesc
jestem juz po wizycie, niestety widzialam tylko pęcherzyk 6mm, obok cos tam jest ale jeszcze za wczesnie zeby stwierdzic czy jest jednoo czy blizniaki, kolejna wizyte mam 3 sierpnia, wiec juz wtedy powinno byc serduszko i bedzie dobrze widac czy jest jedna dzidzia.

w tym samym dniu u mnie było tylko 2.9mm
i też od razu powiedziałam, że mam nadzieję, że widać tylko jedno, a nie więcej ;-) no, ale było za wcześnie.
 
no laski u mnie w 6 tygodniu lekarz widział dwa serduszka tydzien wczesniej tylko pecherzyk i dzisiaj widziala doktorka ale tez ma watpliwosci ale to juz dtuga mi mowi o blizniakach ale to jeszcze do wyjasnienia :tak: wiec w 5 tc ciezko zobaczyc czy blizniaki czy nie... ;-) ja sie dowiem dokladniej wszystkiego w czwartek za tydzien czy na 100% blizniaki bo narazie dwie lekarki widzialy ale niepewne sa... no ale skoro dwie widzialy to chyba mylić sie nie mogły nie?? to tak jak z testami ciążowymi :-p dwa mylic sie nie moga a trzeci juz napewno nie :-)

idę spać dobranocek dla wszystkich ;-)
 
Cześć Dziewczyny!

Mam nadzieję, że już niedługo każda z nas zobaczy pikające serduszko malucha!! Na pewno będzie dobrze!!

Miłego dnia Wam życzę!

Ja wogóle nie mam na nic siły...ciągle bym spala:baffled:
 
witam nowe mamuśki jak fajnie, że jest nas tak dużo

rybka gdzie jesteś???

co do serduszka dziewczyny nie martwcie się to zależy od sprzętu, zdolności lekarza, czasem może tego nie wyłapać, spokojnie !
 
Hej dziewczyny!
Obudzilam sie dzisiaj o 4.30 i nie mogac wytrzymac pobieglam do lazienki zrobic test.
I co zobaczylam - II KRESECZKI :))))))
Wprawdzie ta druga byla blado rozowa, ale mam nadzieje ze to tylko dlatego, ze jest tak wczesnie.
Na poniedzialek chce sie zapisac do mojego ginekologa.
Jestem w szoku, ze tak szybko sie udalo:w sumie cale dwa tygodnie staran!:))

A moje pierwsze objawy to:
-powiększone i bolesne piersi- szczegolnie sutki
-zatwardzienie
-lekkie przebarwienia na twarzy
-sennosc
-no a w ostatnim czasie oczywiscie brak miesiaczki

Juz nie moge doczekac sie wizyty u ginekologa.
Mam nadzieje, ze ten test nie klamal???

Pozdrawiam wszystkie zafasolkowane i staraczki;)))
I dzieki za trzymanie kciukow:)
 
ja jestem dobrej myśli, wszystko musi się udac :)
dzisiaj jakas senna jestem, ta pogoda mnie dobije upał nie ma czym oddychac i sennie, masakra
 
reklama
hej
my dziś ogarniamy dom z moim maluchem.
już powiesiłam pranie Kuba mi podawał.:tak:-mam nadzieję ze dzis nie da mi tak popalić jak wczoraj.

katrinka-ja też mam wizytę 3 sierpnia.-a czas tak się wlecze.....
 
Do góry