reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam się i ja po długiej nieobecności.

Madziu my też składamy spóźnione ale serdeczne życzenia dla Twojego dwulatka. Dużo zdrówka i kolorowych wróżek spełniających wszystkie życzenia Bartusia.
Mili gratulacje dla małego chodziarza :)

U nas też raczej bez zmian. Bartek oszalał na punkcie śniegu. Tylko oczy otworzy to ciągnie na sanki i robić bałwana. Oczywiście też zrobił się straszny awanturnik, wszystko chce wymusić krzykiem ale też coraz fajniej umie się bawić z Kubą. Uwielbiam ich obserwować, oczywiście jak się nie kłócą hehe, bo to też jest bardzo częste. Poza tym według domowych pomiarów waży 12,6 i ma 91cm.

Miłego dnia
 
reklama
właśnie wysłałam wiadomość z prośbą o usunięcie konta o nicku gosiaczek2010 by nie robić bałaganu na forum.
U mnie jest szaro, buro i ponuro. Dostałam kataru ale mam nadzieję, że pogoda pozwoli by jechać do moich rodziców z moim M i młodym do Częstochowy.
 
16kg?????????????? Moj wazy okol o13kg i mi sie wydaje ze to duzo...W ogole Adas wydawal mi sie takim wielkim i ciekim dzieckiem ale jakos zwolnil z rosnieciem - takie smieszne krotkei nogi ma :-D Jakis miesiac temu mial 85cm No a waga to tak w normei raczej.
 
Hello jest tu ktos:-)nikt prawie nie pisze:zawstydzona/y:

U nas wszystko dobrze ostatnio Bartus miał kaszelek ale teraz (odpukac)zdrowy.Chcemy w przyszły wtorek na ten bilans isc zobaczymy jak Bartus sie rozwija:-)

Pozdrawiamy i całusy zostawiamy:-)
 
Witajcie, co dobrego u Was dziewczyny, jaktam postanowienia wielkopostne? Proponuje by codziennie wpisać jednego posta aż do Wielkanocy :) U mnie wszystko w porzadku , podążam ku rozwoju osobistemu, dużo ostatnio czytam, tzn bardzo dużo, bo uwiebiam to robić. Elenka jest już bardzo samodzielna, wszystko chce robić sama, uwielbia tańczyć i ubiera się wtedy w sukienkę, sukienka jest obowiazkowa do tańczenia, gada już zdaniami, wie kim tata jest z zawodu i czym się zajmuje w pracy, rozróżnia kilka kolorów, i jest kochana, no i często niegrzeczna niestety, ale postanowiłam tak bardzo sie tym nie denerwować. Aktualnie wybrałabym się chętnie na jakieś szkolenie , albo trening interpersonalny, ot takie coś mi się marzy
 
my idziemy na bilans w jego urodziny. No chyba, że zadzwonią z inną datą.
Czemu takie pustki na wątku o figurze. Czyżbyście wróciły do płaskiego brzucha i wagi sprzed ciąży?
 
reklama
Do góry