reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
mili - super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Co z tego ze pozniej niz inni? Przynjamniej Ty masz wiecje sily niz reszta :-D

Adas sie dzis awanturowal o sanki ktorymi go wiozlam bo on chcial isc obok - jeszcze czego... i wyl przez cala droge... po feriach grzecznie i chetnie wrocil do zlobka w ktorym jest anielsko grzeczny... Potem panie mi nie wierza ze w domu jest okropny :dry:
 
mysz - mam to samo. Pytam Ciocie żłobkowe czy była grzeczna, a one na mnie wielkie oczy - Wiki - ona jest jedną z najgrzeczniejszych dzieci. A w domu nieznośny awanturnik
 
już się bałam, że do 2 urodzin nie zacznie chodzić,ale na szczęście bez rehabilitacji się obyło. Ale widzę, że lewą nóżkę ma osłabioną po wzmożonym napięciu mięśniowym.
Obiecuje, że będę pisać częściej na forum. Mój synek ma dni, że łobuzuje np.rzuca się do tyłu i nie patrzy w co trafi albo rzuca się na ziemię.
 
witajcie Kobitki:)

No mało nas pisze ja tez od czasu do czasu.Bartus ma drzemke od prawie godzinki.Wczoraj miał urodzinki i miał mini balik ale wiekszy mu zrobimy jak tata jego bedzie.
Mój tez sie buntuje ale teraz taki etap i trzeba to przezyc.A co do wzrostu to na bilansie sie dowiem ile wazy i mierzy ale tez do tych drobnych nalezy.

mili gratuluje chodziarza:)brawo dla synka!

Miłego dnia;)

a wstawie jeszcze mojego dwulatka;)
 
Ostatnia edycja:
Madziu - spoznione, ale szczere - 100 lat dla Bartusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Duzo zdrowia przede wszystkim, grzecznych rodzicow i juz wkrotce Taty na codzien :tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry