reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej, strasznie dawno mnie tu nie było, ale jakoś czasu też nie było.
U nas z nocnikowania nici. Czasami, ale to bardzo zadko Kuba da się posadzić na nocnik. Tak to wypręża się i nie ma żadnej siły żeby usiadł.
A jak u was ze smoczkiem?? Kubol używa tylko jak usypia, a pozniej wypluwa, ale na razie ciężko było by bez smoka. Kiedy oduczacie swoje dzieciaczki od smoczka??
Pozdrawiamy!!!!


 
reklama
My smoka nie używamy. jak miała 2 miesiące to się zbuntowała i już nie chciała. Siadac juz nawet chce, ale nic do niego nie robi. Ale siada tylko jak ona sobie zażyczy. Jak ja mówię że idziemy na nocnik to jest protest
 
Myszowata wychowawczy przedłużyłam na max. okres czasu, najwyzej odwołam, faktycznie tak bedzie najlepiej. Palec boli, dalej zasiniony, nie wiem czy złamanie z przemieszczeniem wyleczy sie poprzez aparat stacka , 14 mam kontrole wiec pewnie sie dowiem. A Ty juz wróciłas, czy zamierzasz wracac do pracy?
Justi witaj.
Jeszcze 20 nie ma a ja juz nieprzytomna.
Beaa moze mały nie spi , bo pełnia sie zbliza
 
ja z ty mnocnikiem to nei popedzam bo wiem ze Adas jeszcze gotowy nei jest - jest sukces bo jzu troche czasem posiedzi i mowi "si-si" ale nic za tym nie idzie :-d Nie kojaryz nocnika z czynnoscia i tyle. Mysle ze niewiele dzieci w wieku anszych juz potrafi naprawde zajarzyc e jak sie chce sikac to po pierwsze trzeba o tym powiedziec, a po drugie poczekac az mama zdejmie pieluche/ majtki i posadzi. Duzo dzieci owszem - mowia ze chca siku ale to juz w tym momecie jak im leci po nogach.
Starszy rozstal sie z pielucha w dzien jak mial okolo 2,5 roku, w nocy jeszcze pozniej ale nawet jak mial prawie 3 lata (bez dwoch meisiecy) to zakladalismy mu pieluche na noc bo akurat urodzil sie Adas wiec balam sie ze to stresujace przezycie i ze zacznie sikac. Ale tak nie bylo.
No - z Adasiem tak czy siak raczej poczekam do wiosny z odpieluchowywaniem

co do smoczka to u nas jest (dla mnie nowosc bo starszy syn w ogole nie uzywal) i to nei tylko do spania. Nie ukrywam ze czasem jak wrzeszczy bo chce cos czego mu nei moge dac to go pacyfikuej smoczkiem nawet w ciagu dnia. A jak jzu sie uspokoi to mowie ze smoczek jest "be" i zeby oddal - czasem oddaje i sam mowi "be". Kiedys odwyknie - stawiam na okolice 2 urodzin.
 
u nas nocnik sluzy do posiedzenia sobie na nim ok 1-2 min max i to w pieluszce bo z golym tylkiem nie ma szans aby usiadl ;) ale spoko ma jeszcze czas , choc ja prawdopodobnie sikalam do nocnika majac 1 rok i 2 msc . Ale niestetey potrzeb czasu i sily aby malego oduczyc a mi sie nie chce .
A smoka nie uzywalismy i nie uzywamy. Ale wiem ze czesc bardziej silnych mam i wytrwalych juz oduczyla . Przy czym wiem ze gdyby moj ssal to nie mialabym sily oduczac bo niestety to wiaze sie z kilkoma dniami albo wieczorami rozwalonymi.
Choc z drugiej strony balabym sie o zgryz, niewiem czy to ma wplyw -bo tylko tak slyszalam ale moja kumpela oduczyla syna jak mial ponad 3 lata i teraz nosi aparat. Prawdopodobnie przez smoczek. No ale troche w to niewierze bo jak ktos mam iec krzywy to i bez smoczka bedzie miec krzywy.
 
Cześć Dziewczyny. Witam po długiej przerwie.

mam do Was gorąca prośbę.

Wysłałam zdjęcie mojego synka Igorka na konkurs. I w związku z tym proszę oddajcie głos na nasze zdjęcie.
Podaję linka do strony konkursu. Kliknijcie w : konkurs pastusiowych zdjęć a
nastepnie wystarczy w wyszukiwarce na tej stronie wpisać: Igor Hajduk i
zagłosować.

http://www.akademia-aquafresh.pl/galeria.htm

Po oddaniu glosu należy podac swoj adres e-mail. Na niego przychodzi link i dopiero klikniecie w niego konczy oddanie głosu.

badź jeśli macie konto na facebook'u

http://www.facebook.com/pages/Akademia-Aquafresh/202822516446697?ref=ts#!/pages/Akademia-Aquafresh/202822516446697?sk=app_212097992149339

Z góry dziekujemy.
Igorek z rodzicami
 
Hej
My już zaliczyliśmy spacerek i właśnie Bartuś poszedł lulu, a ja zrobiłam sobie kawkę i biorę się za obiadek.
U nas smok w ciągłym użyciu i też czasami sama mu go wciskam jak ma wyjca.Kuba wyrzucił smoczka coś ok 2 urodzin i mam nadzieję że z Bartkiem też tak będzie.

Myszowata dziękuję bardzo, kaszel już dużo mniejszy
Justi, rzeczywiście nasze dzieciaczki z tego samego dnia, ciekawe czy takie same łobuziaki hehe
Tuttobene zagłosowane.
 
Ostatnia edycja:
Heja!
wiolonczela dobra decyzja myslę:)ja mam wychowawczy do października 12 r. i wracam do pracy, a młodzież do przedszkola:)
beaa to dobrze:)leczenie skutkuje:)
justi smok wyłącznie do zasypiania u nas i też nie zawsze Młody go wtedy chce, więc nie oduczam go jeszcze:)
U nas spoko:)Stara dobra rutyna;)Pogoda kiepska...Dziś ruszamy po zimowe butki, czas najwyższy:)
Miłego dnia:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry