reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dzięki - tak, już jestem w domu - włąśnie chwilowo sama z Madzią - boska cisza panuje!
A hasło wymyślałam jeszcze w ciąży - ze świrem przedporodowym :-D
Ech - fajnie byłoby sie zalapać na laufrada (w sumie mam paru kandydatów do jazdy w domu ;-)) ale nie mam gdzie agitować, bo ja w sumie chyba tylko na 4 wątkach piszę...
Może macie znajome które nie biorą udziału a mogą kliknąć?
 
reklama
Witam. Chyba nikt juz nie pisze, szkoda. Ale nie lubie dzisiejszego święta, takie smutne, ale pogoda ma byc więc przynajmniej tyle. U mnie ok. palec dalej boli, 14 mam chirurga ortopede to sie okaze co dalej. Miłego dnia
 
Hej! Ja zaglądam :tak:
dla mnie dzisiejsze święto nie jest smutne. Jakieś takie... zadumane. czas zwalnia. Myślimy o rzeczach i o tych o któych czesto co dzień nie pamiętamy...
 
Hej. Ja też już będę częściej. Mój R był ponad tydzień na zwolnieniu i jakoś tak ciężko mi było znaleźć czas na bb, ale teraz już będę bardziej zorganizowana heh.
U nas ok. Bartek właśnie ma drzemke a ja popijam kawkę.

Wiolonczela kurcze ale pechowa wizyta tego fachowca. Dobrze że Elence nic się nie stało i mam nadzieję że z palcem obędzie się bez operacji.

Miłego dnia
 
Witajcie, beaa wiem wiem jak to z mezem jak jest w domu :) Madziii tez długo nie było, co jej sie chyba nie zdarza.
A u mnie Elenka chora cos z okiem ma, całe zapuchnięte, narazie leczymy ja resztka leków z poprzedniego razu , ale jak nie przejdzie to w piatek do lekarza.
ide bo mała woła. gdzie jest mama:)
 
Hej, zalatany dzień dzisiaj mam. Rano byłam z Bartuśkiem u lekarza, bo strasznie mi kaszle, ale tylko w nocy. W ciągu dnia zdrowe dziecko a tylko zaśnie wieczorem to tak się dusi że szok. Kaloryfery mamy pozakręcane na noc do tego duże akwarium więc raczej nie jest wysuszone powietrze. Lekarka stwierdziła że to raczej alergiczne bo wszystko jest ok. Przepisała inhalacje z pulnicortu, mam nadzieje że przejdzie.


Wiolonczela jak Elena? wyzdrowiało już oczko i widzi mamę :)
Rzeczywiście Madzi coś długo nie ma, mam nadzieję że wszystko u niej ok.
 
Dzieciaczki śpią więc błoga cisza nastała hehe.
Byliśmy dzisiaj na imieninach i hitem dla moich chłopaków był... szynszyl. Poprostu nie odstępowali go na krok. Po powrocie oczywiście usłyszałam od Kuby ,,mamuś my też takiego chcemy, kiedy nam kupisz?

Wiolonczela dobrze że oczko wyzdrowiało, a z Bartkiem to sama nie wiem co o tym myśleć, w dzień nie kaszle wcale, noc po inhalacjach była troche lepsza ale jeszcze go dusiło.

CCaroline, my się jeszcze nie miałyś okazji poznać. Wpadaj do nas częściej.
 
reklama
Do góry