reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
hej Dziewczyny,
tak dawno mnie u Was nie było, że aż wstyd :zawstydzona/y: Niestety brakuje mi czasu. Żeby było mało w październiku zaczęłam studia podyplomowe i co drugi weekend mnie nie ma. Pozatym dzieciaki rosną i sama nie wiem kiedy ten czas leci.
Mam nadzieje, że u Was wszystko dobrze.
AsiaKC gratulacje. Super mieć taką kruszynkę w domu :-)
beaa współczuje tej koleżance :-(
wiolonczela całe szczęście, że malutkiej nic się nie stało. Oby palec szybko wydobrzał
Buziaki dla Was i maluchów
 
Hej ;)
Ale tutaj mały ruch ;) pamietam czasy jak nie potrafilam nadrobic z kilku godzin nieobecnosci na bb - a teraz tak spokojnie ;(
Co do Madzi - to sie nie martwcie - ma popsuty komputer i niestety czeka do powrotu M bo nie ma kto jej naprawic. Wiec chyba jeszcze troche jej nie bedzie.
 
cześć
Ja też mało zaglądam, a raczej mało pisze.
U nas po staremu, Wiki dalej szaleje, uparciuch z niej straszny. Chodzi do żłobka.
Starszy - Filip, domaga się rodzeństwa. Powiedział nawet że będzie sprzątał, tata gotował, a ja bedę oglądac telewizje, żeby tylko jeszcze jednego maluszka chociaż miec w domu. Straszną cheć ma na rodzeństwo. Aż nie wiem co mu mówić, bo chciec bym chciała, ale siły mi brak.

A poza tym zachęcam do udziału w fajnym konkursie charytatywnym. Fajne negrody sa przewidziane, a zebrane pieniążki ida na operacje dla malutkiej dziewczynki. Szczegóły sa tutaj
...Bo w oczach tkwi siła duszy...: CHARYTATYWNE ROZDANIE DLA NATALKI - NAGRODY DO 380ZŁ
 
Marela dzięki za inf w sprawie Madzii, biedna, jak ona sobie z tym radzi?
Caroline co u Ciebie?
U nas kolejny dzień cudnej jesieni, dziś i wczoraj siedziałam w ogrodzie w krótkim rekawie, no ale po 15 juz zaczyna robić się ciemno niestety.
Mrozik a może się skusisz
 
U nas jakoś leci dzieciaki dają w kość :D Sił mi też już powoli brak. Czasami tak ładnie się bawią, ale są dni, że non stop się biją. Natalkę sadzam na nocnik ale bez większych rezultatów, a jak u was? A po za tym Natalia to papuga wszystko powtarza :) i dużo mówi :)
 
ccaroline - u nas tez bez sukcesow nocnikowych... A trzebaby sie wreszcie na powaznie za to zabrac bo chce poslac Adasia do przedskzola juz za rok.

Dobrze ze nieobecnosc Magdy jest spowodowana tylk oawaria komputera, a nie czyms powazniejszym. Czekamy :-)
 
U nas tez brak sukcesów nocnikowych, ale podobnie mysz jak u Ciebie ja się jeszcze porzadnie nawet do tego nie zabrałam. Za szybko się zniechęcam, jednym razem w ciągu dwóch godzin zsikała się 10 razy w majtki, te dziesięciokrotne przebieranie w tak krótkim okresie czasu skutecznie mnie zniecheciło, a teraz z tym połamanym palcem w ogóle nie chce mi się przez to przechodzić, poczekam jeszcze chwile, ale pewnie od początku roku trzeba bedzie zaczac tak na serio.

CCaroline a jak Twoje zdrowie?
 
Hej, u nas też niestety brak efektów nocnikowych. Parę razy udało nam się zrobić siku na kibelek z nakładką ale najfajniej dla mojego dziecka sika się na podłogę a jeszcze fajniej drepcze w tym nóżkami. Nocnik niestety służy do wysadzania misia albo wchodzenia w niego.
U nas niestety kolejna noc z pobudkami. Już straciłam nadzieję że moje dziecko kiedyś prześpi nockę.
 
reklama
Heja!
U nas spoko, bez nowości:)Troszkę nocnikujemy:)Kupka idzie zwykle na nocnik, siku w pieluchę:)
beaa zdrówka synkowi!
wiolonczela i jak tam sprawa wychowawczego?Cieszę sie, że Elenka ma sie dobrze:)A jak Twój palec?
mrozik no myśl, myśl skoro synuś tak ładnie mamusię prosi;)
mysz i my za rok do przedszkola ruszamy:)
Miłych dni:)pozdrawiam:)
 
Do góry