reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witajcie, nie pisałam z lenistwa, po prostu nie chciało mi się wpisać loginu i hasła.
Asia gratulacje, Ty to się nigdy juz nudzic nie bedziesz, a ile radości Cię czeka, moja szwagierka dwa tygodnie temu urodziła piąty skarb , miała przerwe 15 letnia, powiem Wam fajnie tak, nie pamiętam juz tego czasu jak Elenka była taka mała.
Beaa czemu nie piszesz?
 
Hej dziewczynki ;) Dawno tu nie zagladalam ;) widze nowe mamusie i te ktore wrocily po dluzszej przerwie ;) W miare mozliwosci moze uda mi sie tu czesciej wpadac - niestety wyszlam z wprawy ;) Moj smyk rosnie i łobuzuje ;) Nie dam rady Was nadrabiac - ale mysle ze u Was wszystko ok . :tak:
 
Cześć Marcóweczki

Asiu ogromne gratulacje!!! Super tulić w ramionach znowu takie maleństwo.

My wczoraj byliśmy na zaległym szczepieniu. Bartuś był bardzo dzielny. Waży 11.6 kg i ma 86 cm.

A ja mam mega dola. 15 października byliśmy na weselu przyjaciółki, a dzisiaj na pogrzebie jej mamy. W sobotę, równy tydzień po weselu dostała udaru mózgu a w niedzielę zmarła. Kurcze, zszokowała mnie ta wiadomość i strasznie mi ich szkoda :(
 
Dziewczyny co mi sie wydarzyło , zaczne od tego, ze wczoraj był u nas facet z firmy ogladac dach , taka sierota przyjechała ze hej. No nic przylazł, przyniosłam mu drabine postawiłam pod okno dachowe, mówie mu pójde po tescia, a on ze da rade sam, odsunełam sie troche, Elena patrzyła na to co on robi , ale w dosc duzej odległosci ode mnie. Nagle patrze on leci z ta drabina na Elene, ta drabina mu sie osunęła, wyskoczyłam z kuchni, by ratowac jakos swoje dziecko, wygladało to mega groźnie, udało mi sie podłozyc reke pod drabine by zamortyzowac ciezar na jej nodze i chyba mam złamany palec, dzis ide do lekarza, Elenie chyba nic powaznego sie nie stało , noge ma zaczerwieniona, ale normalnie chodzi, nie utyka, na razie nie ma nawet siniaka, mam nadzieje , ze chyba wszystko ok, co myslicie.Fachowcowi nic sie nie stało. powiem Wam ze mała wyła, jak nie wiem, ja sie cała trzesłam i w ogole nie czułam tego palca, ze chyba złamany, ja cie krece, dziekuję Bogu że nic sie jej powaznego nie stało, przeciez mógł ja zabic
 
Hej!
Wiolonczela - :szok: mam nadzieje ze u Ciebie to tylko stłuczenie i ze Elence nic nie wyjdzie - pewnie sie bardzo przestraszyła! O rany - chyba bym "fachowca" rozniosła na strzępy!!!

Bea - gratuluje Bartusiowi! My mamy tez zaległę szczepienia i to dwa nawet. Ale Domi miała najpierw trzydniówkę a potem ospę a potem zapisali nas... na 15 grudnia :confused:

Dziewczyny pierwszy raz mi sie zdarza coś takiego ale mam prośbę - zagłosujcie na moje hasło w konkursie, co? głosowanie jest od dziś do 29tego włącznie. Moje hasło to:
"FirstBike - biegiem na rower!!!"
GŁOSOWANIE - konkurs " Wygraj rowerek biegowy First BIKE lub odblaskową kamizelkę! "
 
Beaa to straszna wiadomosc, współczucia dla młodej pani. Asia zagłosowałam, mam nadzieje takowa, bo nacisnełam, sprawdz.
A u mnie złamanie jednak, mam szyne stabilizujaca na 6 tyg, za 2 tyg wizyte u ortopedy, jak szyna nie pomoze to operacja, bo ponoc dziwnie sie złamało. Elenka jak na razie nic nie widze procz lekkiego zasinienia
 
Oj to współczuję bardzo Oby bez komplikacji sie zrosło i żadne operacje nie były potrzebne!
A głosu nie ma Twojego na liście - jak możesz to kliknij jeszcze raz! Z góry dzięki!
 
reklama
Asia - zaglosowalam :-)
Kurcze dziewcyzno - przy czworce dzieci masz jeszcze czas i sile zeb yhasla wymyslac??? :-D Niesamowita jestes :-D
Juz domu z Madzia jestescie????

wiolonczela - Bogu dziek ito sie tak skonczylo... Ale bylo o krok od tragedii... A facet mial choc jakies wyrzuty sumienia????
 
Do góry