reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ramari zwiazek ma charakter sinusoidalny.no chyba że juz po związku i zmierza się do rozstania. ale jak nie to po każdym dołku w koncu jest lepiej. U nas akurat super, dostałam nawet ostatnio prezent zupełnie niespodziewanie, mąż zakupił mi perfum, co mu sie często nie zdarza. A tak poza tym to Elena chora, katar ją męczy, w nocy co chwilę się budziła, dopiero jak wzięłam ją do siebie, to mocniej usnęła, ale podobnie jak Ty MYsz tez nie lubie spac z dzieckiem, bo nie potrafię sama się wyspac
 
reklama
Dzien Doberek:)
Piękny dzien jest słoneczko swieci ale zimno jest.Nocka znowu z pobudkami przed 6 wyladował u mnie i spalismy do 8 ale juz widac zebolka to moze wkoncu sie przebije.Tylko męczą mnie bo zamiast spac to tancuje w łózku i juz chyba sie przyzwyczaił ze mama go zawsze bedzie brała do siebie ale niestety musze sie pomeczyc i odkładac do łózeczka bo M niedługo bedzie i gdzie on bedzie spał nie wyrzuce go przeciez do drugiego pokoju tym bardziej ze tylko na tydzien jest.My popołudniu do babci i dziadka Bartusia jedziemy.

wiolonczela zdrówka dla Elenki!

Miłej i ciepłej niedzieli zyczymy:)
 
Wiecie co można zrobić w czasie gdy mama obiera 4 maleńkie ziemniaczki?
Ja już wiem :D
1.jpg
I nasz dialog:
"- A kto to posprząta?
- Mama?" :D
 
mnie martwi to, że młody jeszcze nie chodzi. Lekarz dał mu czas do 7 października, a później mamy do niego przyjść. Na razie chodzi przy meblach,wstaje i raczkuje. U mnie w blokach nie ma myszy.
 
mnie martwi to, że młody jeszcze nie chodzi. Lekarz dał mu czas do 7 października, a później mamy do niego przyjść. Na razie chodzi przy meblach,wstaje i raczkuje. U mnie w blokach nie ma myszy.

mój tez nie chodzi chociaz czasem sie pusci ale nie idzie dalej trzymany za reke idzie a sam nie.nie ma co sie martwic napewno pójdzie.
 
pojda na pewno. I jestem pewna ze nastapi to jzu lada dzien. Adas tez zaczal dosyc pozno bo mial ponad 15 miesiecy i wlasciwie to do dzis dnia chodzi tak nie do konca pewnie i wlasciwie to czesto sie jeszcze przerwca. Ludzie iee pewnie dziwia ze taki duzy (wyglada na starszego niz 18 miesiecy) a tak nieporadnie chodzi, ale co tam - wyrobi sie :-)

Dobrej i spokojnej nocy zycze!!!
 
Witam sie wieczorowa.Było super u rodziców pospacerowalismy sobie Bartus na nózkach chodził.A przed chwilka skonczyłam gadac z M i postanowiłam dokonczyc prawko bo autko w garazu stoi a tak to bym mogła z Bartkiem wycieczki robic i napewno przydatny by był.Mały juz spi a ja piwko pije oby nocka była lepsza.
Miłego wieczorku zycze:)
 
Witam poniedziałkowo. Fajnej pogody ciąg dalszy więc korzystamy na maxa. Bartek usnął na spacerze i jak wchodziłam do domu to ...obudził się i koniec drzemki, spał może 30 min. Zjedliśmy obiadek i zaraz lecimy po Kubę do przedszkola.
Też nie lubię spać z Bartkiem ale ostatnio coś często ląduje u nas w łóżku.

Wiolonczela zdrówka dla Elenki.
Mag nasze dzieci dbają o to żeby się mamusią nie nudziło hehe, u mnie też tak często jest.
 
Witam:)
Bartus zasnoł po 15,rano juz bylismy na spacerku na placu zabaw cudowna pogoda jest jak sie zbudzi to drugi przed spaniem spacerek.Nocka ok ale tylko do 5.18 wczesniej tylko jeczał ale po 5 zbudził sie fikał u mnie w łózku wtedy go przeniosłam do łózeczka pofikał i zasnoł przed 7 spalismy do 9.Za chwilke kawke sobie zrobie bo spiaca jestem,ach kiedy te super nocki bedą pewnie jak wszystkie zeby wyjdą.
Miłego popołudnia:)
 
reklama
Witajcie my juz na nogach od 5.30 małej nie chciało się za nic lezec, madagaskar oglada, a ja biorę się za gotowanie, szybciej bede miała z głowy, placki dzis z gulaszem i watróbka dla wielbicili, ja nie znoszę
 
Ostatnia edycja:
Do góry