reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ani jednego wpisu od wczoraj, szkoda, jednak bb zamiera. U nas dzis dobrze, choć mała wstała znów bardzo wcześnie, a mnie nic sie nie chce, czas na kawę, potem zabiorę się za porządki.
 
reklama
Hejkum, mi też się nic nie chce. Pogoda lipna, zimno szaro i buro ale spacerek zaliczyliśmy. Bartuś śpi a ja gotuje obiadek. Bartek rano obudził się jak nigdy o 8 i my przy nim też. Mój R zaspał do pracy a my z Kubą ledwo zdążyliśmy do przedszkola.
Wczoraj miałam spotkanko z kumpelami przy piwku, a w sobotę organizujemy wieczór panieński. Już się nie mogę doczekać.

Gdzie się podziewacie marcóweczki?
 
Witajcie Kobitki:)
Niby wyspana jestem ale cos spac mi sie chce.Bartus wczoraj szybciutko zasnoł bo zadnej drzemki niemiał.Zasnoł o 18.30 myslałam ze juz na noc i zadnych pobudek nie bedzie a synus sie zbudził o 21 i wariował do 24.18 ale zanim zasnoł to było przed 1 a pobudka o 9.Ile miał energii wieczorem:)Teraz sobie drzemkuje a ja pije kawke moze pójdziemy na spacerek jak wstanie,zalezy o której tez sie zbudzi.A ten ząbek juz czuc pod palcem ładnie sie wykluwa;)
Miłego popołudnia:)
 
Beaa marcóweczki sa pewnie na fb. TAk swoja droga jak ktos tu jest od poczatku to mógłby świetną pracę psychologiczną lub socjologiczną nawet doktorską napisać o tym:)
 
Bartus jeszcze sie bawi,pewnie niedługo lulac pójdzie po przeciera oczka rączkami i ziewa.Juz za 3 dni M przyjezdza na tydzien dobre i to nacieszymi sie chociaz troche:)
 
Wiolonczela pewnie masz rację. Szkoda że dotarłam do was tak późno, bo poczytałam was trochę wstecz i widać że fajnie się dogadywałyście i pewnie dalej dogadujecie na fb.

A ja zaraz śmigam do łóżeczka. Dzieciaczki śpią więc cisza nastała hehe. Pożyczyliśmy dzisiaj od siostry xboxa. Kuba miał frajde, a Bartek pajacował wszystko po bracie. Ostro się uśmiałam się jak tak na nich patrzyłam:)

Madzia to pewnie już się nie możesz doczekać mężusia:)
 
Beaa nie wiem jak tam dziewczyny na fb, ja pozostałam wierna bb :), Madzia ciesz się męzem.
Położyłam sie wczoraj po 20 , dziś pobudka znowu po 5.oo , chyba teraz bede sie tak kładła spać, bo to wczesne wstawanie mnie wykańcza i znacznie gorzej mi sie potem w dzien funkcjonuje. Jutro przyjezdza do nas firma ocieplac poddasze, mam nadzieje że to cos da i zimą bedzie cieplej
 
hej dawno mnie nie bylo bo bylismy u mojej mamy troche pozniej u tesciow... U nas wylaza 3 i sie budzi kilka razy mala i w lozeczku nie chce spac tylko z nami i noce nie przespane bo sie rozklada ze szok. Lece ja przewinac bo smierdzi i w calej chalupie... :) Buziaki
 
Witam:)
Moja dziecina spi mało zjadł obiadku taki spiący był.W nocy ładnie spał tylko raz przez sen siadnoł to go połozyłam i tak spalismy do 8 ja jeszcze polezałam z 30 min a bartus gadał z misiami.Ładna pogoda ale wiaterek jest dzisiaj cwiczenia i siedzimy w domu.Bartek ma dzis dzien marudy wszystko by rozwalał i był na recach.

Jeszcze troche i bedziemy razem w trójke:)

Miłego dnia:)
 
reklama
Hej. Mój rozrabiaka znalazł sobie dzisiaj nową zabawę- wspinanie się na oparcie fotela i wrzucanie wszystkiego do akwarium, a jaki był zawiedziony jak po setnym razie odciągania go i tłumaczenia że tak nie wolno, odsunęłam fotel i nie mógł dosięgnąć:) Teraz sobie lula a ja ogarniam mieszkanko. Spacerek zaliczony, pogoda dosłownie lepsza niż w lipcu heh
Wiolonczela ale z Elenki ranny ptaszek:)
 
Do góry