reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja się lepiej organizuję jak jestem sama. A i moje dziecko zwykle jakies spokojniejsze jak nie ma w domu taty ani dziadka :D I jakoś więcej mam wtedy czasu dla siebie :)

Myszki są słodkie :)
 
reklama
Wiolonczela ale się uśmiałam :) Dosłownie chciałabym zobaczyć Ciebie z tą miotłą i skaczącą wokół Elenkę, a tak na poważnie to pewnie uciekłabym z domu jeśli zobaczyłabym u siebie jakąś mysz.
 
u nas to była inwazja mysz, jak się jednego dnia zawzięliśmy, i od rana pułapek nastawialiśmy do do nocy złapało się 6! tyle że w domu 3 i 3 w piwnicy. i teraz od czasu do czasu jakaś przeleci ale i tak ląduje w pułapce. ja jestem wsiowa od zawsze więc myszy mnie nie przerażają aż tak :) gorzej pająki i mrówki :szok:
 
izka ja Cię proszę, myszy Cię nie przerażają za to pająki i mrówki, dobre :) pogoda sie zrobiła u nas , ale mała od rana nieznośna , teraz wreszcie śpi , a o 17 mój ulubiony serial dwóch i pół wiec spacer najpredzej o 18, chyba że za chwilę się obudzi
 
hej Dziewczynki,
dawno się nie odzywałam, ale jakoś nie mogę się ogarnąć. Niby wszystko ok, ale chyba mam jakieś gorsze dni ostatnio. Z A. się częściej kłócimy- kurcze moża faktycznie ja upierdliwa jestem
no.gif
No nic trzeba przetrwać...
Oczywiście Was nie nadrobie...
mag kogo ja widzę :szok: Faktycznie wieki Cię nie było. Witaj!
 
wiolonczela poważnie, pająk jak tam gdzieś idzie sobie, pół biedy, ale jak np w lesie wleze z pajęczynę albo zobacze na sobie pająka, koniec, wrzask i łzy. i najgorsze że nie potafie tego opanować. z mrówkami tak samo. a mysza, hmmm. jest o wiele większa i ucieka jak tylko zobaczy :) więc na pewno nie wejdzie na mnie nie zauważona :)

kurde, Antek się nauczył sam włazić do krzesła do karmienia :confused2:

moje chłopaki już zdrowe ale za to mnie pobiera :-(
 
Witam:)
Nocka taka sobie przed 4 znowu dostał histeri i sie rzucał spał ze mną do prawie 9 ale pobudki były płacz przez sen,niech ta 3 wyjdzie bo biedak sie meczy juz ja widac pewnie niedługo sie przebije.Teraz spi ja mam chwilke dla siebie.Mieszkanko juz sprzatniete teraz czas na drugą kawke.

Ja pająków sie boje,myszy nie bardzo ale wkurza mnie jak w cos drapie.

Miłego dnia:)
 
Ramari - wieki, wieki :D
Wiesz, że my chyba też jakiś gorszy okres mamy, może to kryzys 7 roku :D Tyle, że u nas to chyba szósty :D

Wiecie, ze mnie taka wyrodna matka - jak tylko mam okazję, to sprzedaję mojego synka na godzinkę , dwie tatusiowi, a sama pracuję, albo zajmuje się swoim hobby :D
 
Moj Adamos tez kiepsko spal :-( Ok. 2:00 sie obudizl ja kzwykle na mleko ale potem wcale nie chcial spac. Co kilka minut budzil sie (i mnei tez) z krzykiem, no to go wzielam do siebie. Masakra takei spanie z dzieckiem... Unikam tego jak moge, no ale nie mialam wyjscia za bardzo. Rozpychal sie jak tylko mogl, spal na srodku a kazda proba przesuniecia go konczyla sie jego obudzeniem i krzykiem. No to skulilam sie jakos wokol niego i dotrwalam do 7:00... Wtedy wrocil do swojego lozka, zaruzcilam go zabawkami i jeszcze dodrzemalam do 8:30...
Takie akcje mamy czasem - moze to te zeby... Ida mu gorne trojki. Jak tak dalej pojdzie to bedzie mial komplet u gory i dwie malenkie jedyneczki na dole...

Dobrej nocy zycze :-)
 
reklama
Mag to ze mnie też chyba wyrodna matka heh, bo też sprzedaje moich chłopaków tatusiowi, a czasami nawet dziadkom.

Byliśmy dzisiaj na kulkach.Kuba był zaproszony na urodziny trzech kolegów, którym rodzice tam właśnie wyprawiali. Bartek oczywiście też skorzystał. Wywściekali się, wyganiali z innymi dzieciakami i padli przed 21. Mam nadzieje że obudzą się rano heh.

Przespanej nocki
 
Do góry