reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej dziewczynki:)Mój smyk jeszcze spi to mam chwilke.U nas nocka mineła ok Barti przebudził sie przed 24 i skakał po mnie do 1 w nocy wtedy zasnoł i przebudzilismy sie po 8 takze wyspana w miare jestem.Pogoda znowu jesienna no nic trzeba sie juz przyzwyczaic do jesieni.
Dobrego dnia:)
 
reklama
My już po spacerku. Kupiłam Bartkowi buciki cieplejsze, kurteczkę mamy więc się jesieni nie boimy:-)
Izka zazdroszczę przespanych nocek. U nas Kuba zaczął przesypiać całe noce jak skończył 2,5 roku i widzę że Bartek dokładnie bierze przykład z brata :-( także jeszcze trochę przede mną hehe.
Poczytałam trochę forum wstecz, fajnie miałyście jak się udzielało tak dużo marcówek.
Dobra,mały śpi więc lecę posprzątać szafę dzieciaków i zrobić przegląd ich ciuszków,bo sporo jest już za małych.
 
Witam nowe mamy.

Zosia odkąd skończyła jakies trzy miesiące spi całą noc + ok 2 godzinna drzemka w ciągu dnia.
Spi sama w swoim pokoju, w nocy zapalamy jej małe światełko i włączamy nianię elektryczną (polecam!!!!_świetna rzecz).
Na pomorzu słońce próbuje przebijać sie przez chmury, ale dość mocno wieje.
Miłego dnia
 
wow nie ograniam ile nowych osób na bb :) ale fajnie że forum odżyło...

pozdrawiam wszystkie mamy...

nas ok, dzieciaki zdrowe, Franki juz smiga na gore łóżka pietrowego sam :) ogolnie łobuz na całej liniii....
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, u mnie dzis pracowity dzień, wreszcie umyłam podłogi , upiekłam chleb, zrobiłam jedzenie na dwa dni, wysprzatałam , także wszystko gotowe, mąż jutro do pracy na 24 h więc cały dzień z Elcia przede mną, ale sie z niej swoją drogą zrobiła złośnica dziś co chwilę sie ze mną wykłocała, co to bedzie jak zacznie płynnie gadac
 
Bartuś smacznie lula,Kuba z moim R oglądają bajkę(odpowiednią porę sobie wybrali) a ja zrobiłam sobie wieczór łazienkowy-paznokcie, długa kąpiel i te sprawy,ale mi się humorek poprawił przez to:-)
Madzia84 zdrówka dla Bartusia.
Wiolonczela mój mały agent też strasznie kłótliwy i uparty, a jak już zaczną z braciszkiem to nikt ich nie przegada heh.

Miłej nocki.
 
madzia84 u nas też inhalacje z pulmicortu idą w ruch gdy jest chory. ale póki co od wiosny spokój :) ale pewnie zaraz się zacznie, pierwszy raz zachorował jak mu stuknęło 6msc i całą jesień, zimę i pół wiosny. co miesiąc coś, a to kaszel, a to katar, dwa razy zapalenie ucha. przyszła ładna wiosna i przeszło :)

a może synek którejś z Was miał/ma przepuklinę??

my od bladego świtu na nogach, mały się obudził przed 6, cały zasikany, coś się pampek poluzował i z dalszego spania nici :eek:

polka masz trójeczkę bąbli :) jak ogarniasz sytuację?? :) ja bym chciała mieć 3 albo i więcej, ale jak na razie ciężko się zdecydować na drugie :)

macie jakąś galerię czy coś, żebym mogła popatrzeć na twarze?? :-) łatwiej zapamiętać :-)
 
reklama
Myszowata dziękuję, tęskno za Tobą i Ionka tak dużo pisałyście i nagle zniknęłyscie sie.
Beaa 1 taki wieczór piękności jest swietny, ja tez po pilingu całego ciała i intensywnej regeneracji skóry po lecie, dziś wieczorem tez sobie cos zafunduje, jak mała pójdzie spać, bo męża nie ma. Wczoraj zasiadłam sobie przy świecach i winku do filmu jedz módl się i kochaj , fajnie sie ogladało, ale podobnie jak ksiązka wcale mnie ten film nie zachwycił
 
Do góry