reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

No i my już po wizycie. Lekarka stwierdziła jedynie lekko zaczerwienione gardło, osłuchowo czysty. Powiedziała, że to nic poważnego i ona choroby tu nie widzi. Jej zdaniem to tylko przeziębienie - poleciła pulneo na kaszel i nasivin na katar, ewentualnie coś na gorączkę w razie potrzeby. Możemy normalnie spacerować i kąpać się też. Ewentualnie jakby się taki stan utrzymywał dłużej niż kilka dni lub gorączka byłaby wyższka (najwięcej miał 38C w nocy, w dzień 37,1-37,5C) to mamy się pokazać.
 
reklama
dobrze że to nic groźnego :) wracajcie szybko do zdrówka *)

a moje dziewczyny poszalały na tarasie w basenie a teraz się chłodzą w domu - skwar nie miłosierny i długo się nie da siedzieć na tarasie .
 
myszowata, dobrze, że to nic poważnego :-)
polusia, Ol poszła wczoraj spać wyjątkowo wczesnie, bo już ok. 21:20 ;-)

teraz tez śpi, ale myślę, że niedługo już...
 
Witajcie Kochane

Od razu oznajmiam wszem i wobec, że jestem ciocią!!! Mały urodził się dzisiaj przez cc. Nazuwa się Paul. Ma 49cm i 3200g. Siostara walczyła dzielnie ok 20h bo bardzo chciała urodzić naturalnie. Niestety się nie udało, bo rozwarcie nie postępowało. Jestem z niej bardzo dumna! Kochana moja. Szkoda tylko, że zobaczę ich dopiero w październiku...

myszowata zdrówka dla Frania! Fajnie, że się stęskniliście za sobą- takie wypady dobrze robią. ja chyba też muszę sie gdzieś ewakuować bo mój mąż doprowadza mnie do szału...
polusia super te twoje dziewczyny. Fajnie, że lubią takie wycieczki. Oj ja jestem chętna na ognisko. Uwielbiam ten klimat :-)
heronek kiedy przylatujesz do Polski?
ionka i jak wypad do zoo? Podobało się Olci?
justi grill udany?

Ja właśnie zjadłam 500ml budyniu i wyglądam jak w 5 m-cu ciąży. He nie mogę wypić za małego to chociaż zjem budyń za jego zdrówko :-D
Buziaki dla Was i maluchów!
 
ramari, ciociu, gratuluję! i jedz budyń na zdrowie!

a wycieczka do zoo... średnia bardzo, ol miała kiepski dzień, ciągle tylko na ręce i na ręce, oblała się owocami, przesikała pieluchę i spodnie, więc musiałam ja przebierać na środku łaki...
 
Witajcie.
Ramari - gratuluje ciotka !! same chłopaki u Was hehe

Ja to bylam kilka dni u rodzicow z całą chołotą bylo nawet ok, rodzice nie stwarzali nic , dzieciaki szczęśliwe . Ja sie spotkałam z przyjaciolka z liceum poszłysmy nawet na dyskoteke hehe jak za starych dobrych czasów. Fajnie bylo tylko okropny upał. Codziennie po 30 stopni ale bylismy na kąpielisku z siostra jej facetem i ich dziemi , dzieciaki miały raj na ziemi. Place zabaw w miastach sa ekstra Krystus jdnego dnia jak sie bawil to podeszła do NIego taka malutka dziewczynka i mu dała buziaka, ale to było słodkie.
Dzisiajbylo zerbanie w przedszkolu. Niby sie ciesze,przedszkole jest cudne ale martwie sie czy beda chcieli chodzic i czy Krystus nie będzie płakał :(
 
reklama
czarna n apoczątku na 100% będzie płacz ale potem będzie coraz lepiej :)

ramari ciociu gratuluję:)))))) a gdzie siostra mieszka że tak długo musisz czekać?

myszowata jak Franek ?

dzień dobry dziewczynki :)
znowu upał się zapowiada więc pewnie znowu się potaplają dziewczyny w basenie - zobaczymy :)
wiecie wczoraj na tym ognisku ugryzł Julkę komar pod okiem n a dolnej powiece - dziś ma spuchnięte i boli ją - zakropołam Tobrexem i dałam wapno, macie jakieś pomysły co jeszcze mogę zrobić aby jej pomóc - nasz pediatra jest na urlopie a inny może przyjmie jak przyjedziemy i zapytamy, nie chce mi się jechać i stać w ośrodku wśród chorych dzieci:/
nie mam pomysłu tez na obiad - miałam robić plan tygodniowy i się jeszcze nie zabrałam za to. muszę to nadrobić :)
miłego dzionka życzę :)
 
Do góry