reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Cześć dziewczynki

Dziękuję za gratulacje, jestem mega szczęśliwa :-) Nawet nie wiedziałam, że narodziny nie swojego dziecka mogą tak cieszyć. Tylko trochę martwię się o siostrę. Namęczyła się bidulka, chciała rodzić naturalnie, ale się nie udało i miała cesarkę. Rozmawiałam z nią jakieś 4 godziny po cesarce i była taka jakby smutna, zmęczona. Boję się czy nie dopadnie jej jakaś depresja z tego powodu. Mam nadzieję, ze nie. Na żywo zobaczę ją 6 października, bo lecę do nich. Sisotra mieszka w Niemczech. Dobrze, że jest skype to mam nadzieje, że jakoś już może jutro, pojutrze ich zobaczę wirtualnie :-)

czarna trzymam kciuki za chłopaków, żeby dzielnie znieśli rozłąkę!
polusia Przemuś też ma uczulenie na komary- ja smaruje fenistilem i jeszcze moja mama kupiła bardzo dobrą maść- puder płynny z anestezyną (stosuje się to także przy ospie i super schodzą ugryzienie)
ja dziś na obiad majstruje tortille, kupiłam w biedronce te spody. Koleżanka powiedziała mi, że robi to tak: na spód kładzie kapustę lub sałatę, jakieś mięsko (najlepiej kurczak wcześniej podsmażony w przyprawach) i jakieś warzywa (pomidor, kukurydza, ogórek)- co kto chce, ser zółty, potem zawija i do piekarnika lub na opiekacz. Proste jak budowa cepa a ponoć bardzo smaczne.

Miłego dnia!
 
reklama
ramari gratulacje Kochana!
czarna będzie dobrze!
polusia ja także mogę polecić fenistli, no i zyrtec. Dzięki, że pytasz Kochana:*Nocka spoko poza zasypianiem, poniżej opiszę szczegółowo;-)

Hejka!

Nie wiem co jest ale dziecko nie chce mi zasypiać w łóżku od dwóch dni. W niedziele zasnął na kanapie siedząc na M, a wczoraj ostatecznie w łóżku, ale długo się zeszło zanim w ogóle dał się tam położyć, a jak już w nim wylądował to był mega płacz przez jakieś 20min i dopiero sen. Zasnął zatem o 21.15 i spał ładnie do 8.10. Nad ranem miał atak kaszlu, ale nawet się nie obudził. Teraz też co raz kaszle. Z nosa już się nie leje. Temp 36,2C. Nie chce mi natomiast jeść:-(Ani łykać tego pulneo na ten kaszel:-(Nie wiem co robić - poradźcie coś!
A czy możesz, któraś z Was zakupiła tą książkę moja czy mała farma ze zwierzątkami? Widziałam wczoraj w przychodni jak dziecko mniej więcej w wieku Frania się tym bawiło i strasznie to fajne i tanie (4,9zł), chciałam kupić i już nigdzie nie mieli...
Na obiad mielone:-)Dla Frania kalafiorowa z manną bo bardzo lubi - oby zjadł!
Miłego dnia:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
myszowata też się nad tym zastanawiam :) myślę intensywnie :) kochana mamy do Cebie pytanie z dziewczynami z Faceboka - nie chcesz do nas dołączyć ?dzieje się tam sporo a brakuje tylko ciebie :) zapraszamy :)
 
ramari, ciebie też chyba nie ma na fb, albo może jeszcze nie ogarnęłam wszystkich? jak Cie nie ma, to dołącz do nas!
 
Witam:)
Nie pisałam nic bo czasu mało mój M jednak dzisiaj jechał do pracy własnie płynie promem tesknie ale co zrobie trzeba pracowac.Bartus ma katarek ale nie taki duzy chyba przechodzi ten bunt dwulatka bo sie awanturuje rzuca i wogóle jest nieznosny.Kochany tez jest:)Dzisiaj bylismy w Gdansku na kontroli noi i echo serca wyszło ok jest bardzo dobrze są jakies małe jeszcze ubytki ale zarosną z czasem i mamy sie zgłosic na 2 lub 3 dni w pon na 9 rano do nich na oddział chcą go obserwowac pobrac krew i sprawdzic saturacje.Teraz synus spi a ja pije czeskie piwo ze smutku ach mam nadzieje ze do pazdziernika szybko sie zleci.
Miłego wieczorku:)
 
Hej mamuśki:) ja niedawno wróciłam z pracy, ciężki dzień, ale tak to jest jak jest kontakt z klientem.
A grill w niedzielę był super, dzieciaki wyszalały się, poszliśmy jeszcze na spacer nad zalew, ale komary chciały nas zjeść i trzeba było szybko uciekać.
Ramari - gratulacje! ja też przeżywałam, jak moja siostra cioteczna rodziła (rodzonego mam tylko brata:) a z tą siostrą mam bardzo dobry kontakt :-)
Polusia - ja na komary daje dodatkowo fenistil gel w kropelkach, Kuba nie puchnie tak bardzo jak go coś ukąsi, bo normalnie to miał rogi na czole od podryzień. No i wapno.

 
reklama
Hej dziewczyny witam się po dłuuuugiej nieobecności.
Trochę Was zaniedbałam, ale jakoś tak zawsze brak czasu. Dziewczyny mam do Was takie pytanie i z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi. Planujemy z mężem drugie dziecko, tylko, że ja jestem na urlopie wychowawczym i nie zapowiada się narazie żebym mogła wrócic do pracy bo nie mam z kim Oliwki zostawic. I zastanawiam sie jak to jest jak kobieta zachodzi w ciąże na wychow. Czy mogę przerwac wychow i iśc na L4? Nie ukrywam, że chodzi mi o to, żeby będąc w ciąży brac pensję, a nie tylko zasiłek wychowawczy. I czy mogę jednego dnia przerwac urlop, a nastepnego od razu przynieśc do pracy zwolnienie lekarskie?
 
Do góry