reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Kalisa ja daje starta marchewke, najczesciej z jablkiem, bo uwielbia. Pomidora uwielbia, jadl salate, ale nie smakowala, ogorka sie nie tknie, papryki tez nie bardzo. Buraka tez daje, ale u nas sa takie juz podgotowane. A te surowe co kupuje w pl sklepie, to zasmazam.
Za to uwielbia kukurydze i gorzek z puszki.

Ide robic pierogi z truskawkami poki Mlodziez spi ;-)
 
reklama
no wlasnie ionka co tam u Ciebie???

u nas podobnie jak u Tabasi, warzywa z puszki uwielbia :), marchewke tez mu scieram, pomidory uwielbia, zwlaszca te wisniowki slodkie :)

u nas wypogodzilo sie popoludniu, bo rano to nieciekawie wygladalo...teraz obydwa chlopaki na placu zabaw, rano normalnie dziecko mnie prawie zabilo :szok:, sam wszedl na taka wysoka slizgawke, gdzie nawet nie moglam go skubanego dosiegnac (pewnie ze 2.5 m miala) i sie zeslizgnal z najwiekszym usmiechem na buzce :tak:, a ja myslalam, ze mi serce wyskoczy - te nasze dzieciaki lubia dostarczac rozrywek ;)
 
Witajcie

ionka mam nadzieje, że nic groźnego Oli sie nie stało

Pogoda jakaś dziwna, rano padało później chmury a teraz raz chmury, raz słońce, ciekawe co będzie później. My dzisiaj planujemy odwiedzić zoo:) ciekawe jak Filipo zareaguje na takie "dziwne" zwierzęta, bo psy i koty uwielbia :)

Mam do Was pytanko, a mianowicie czy dajecie dzieciom surowe warzywa, mam na myśli np. startą marchewkę albo surówke z buraka?? Bo ja nadal warzywa gotuje...
moj juz praktycznie wszystkie je surowe, papryka (ogryzam skorke), pomidor bez skory, ogorek, kukurydza i groszek z puszki, salatka , kapusta, buraki je gotowane bo sa twarde, cebula, marchew surowa w reke co jeszcze.. owoce tez kroje i do raczki.
 
Witam!

Wpadam na chwilkę się odezwać. U nas weekend intensywny, dziś np. byliśmy w zoo ale dostaliśmy w tyłek, chodzenia a chodzenia. Mały dotrzymał do słoniarni a potem stwierdził że to co najważniejsze już zobaczył i uciął sobie drzemkę:-D. A najbardziej to podobało mu się w mini zoo gdzie można było wchodzić do zwierzątek, najbardziej przypadła mu do gustu 4 miesięczna kózka Agnieszka :-D.
Myszowata Natchnęłaś mnie tym ratatujem, muszę poszukać w sklepie tego pomysłu na i do dzieła:tak:
Kalisa Ja też małemu podaje surowe warzywka, właśnie tak jak piszesz startą marchewkę, pomidorka, ogórek zielony, sałata.
Ionka Mam nadzieję że nic poważnego Olci się nie stało, jak będziesz na siłach to napisz tylko czy wszystko w porządku.

Spokojnej nocki.
 
Hej Dziewczynki! taka cisza a tu już po 10:) pewnie jeszcze wszyscy śpią. Nam Kuba wczoraj niezły numer wywinął. Koło południa zrobił sobie drzemke z godzinę, i po południu koło 17 poszłam z nim na działkę na spacer i mi usnął w wózku. Myślałam ze pośpi mi z godzinkę, a tu godzina 19,20 a ten sie nie budzi. Więc na śpiocha przebrałam go w piżamkę, dałam mleko i poszedł spać dalej. Natomiast o godzinie 4 pobudka. On chce się bawić. Pobawił się z godzinkę i w koncu poszedł spać. Wstał koło 7.30.

Byliśmy dzisiaj na szczepieniu. Troche mnie martwi że niski jest. Mam nadzieje ze urośnie :zawstydzona/y:. Waży 12kg i ma 79 cm.

Ionka mam nadzieję ze u Oli wszystko ok!
Pozdrawiamy!


 
hej hej, u nas dziś dłuuuugie spanie było :-) dopiero śniadanie zjadłyśmy ;-)
teraz ja pije kawkę, a Ol bawi sie farmą, dostała wczoraj :-)
dzis kończymy półtora roku!

justi, nie martw się, urośnie! :-)
 
justi nie martw się moja Pola też jest niska - urosną nasze dzieciaki zobaczysz :)

Witam:)
ale miałam super weekend - niedziela byliśmy na górze żar w międzybrodziu a wczoraj w ojcowie w jaskiach :) dziewczyny mega zadowolone :) potem wkleję zdjęcia :)
a od dziś jestem sama M pojechał na szkolenie - nie cierpię tego :(
mała ma drzemkę więc chwila dla siebie :)
miłego dzionka życzę :)
 
reklama
ionka dobrze, ze Olcia ma sie lepiej :) a jaka farme ma Olcia? mysle, o czyms takim dla Redanka, myslalam o Happy Land z ELC

justi Mlody urosnie na pewno :)

u nas dzis pada caly dzien, ale wyszlismy na troche pochlapac sie w kaluzach ;), bo w domu mlodziez marudzi strasznie ;)
 
Do góry