reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

U nas o tyle mamy dobrze że Kuba zostaje z babcią-męża mamą jak ja jestem w pracy. A że pracuje czasami 12 godz, a kolejny dzień mam wolny to ciężko wytrzymać w pracy bez małego szkraba. A co będzie po urlopie to nie chce myśleć, bo przez 2 tyg Kubuś tylko wisiał mi przy mnie i w kółko krzyczał mama.
 
reklama
kurcze, zachęcacie tym żłobkiem. ciekawe, jak Ol by sie zachowywała. póki co pobędzie ze mną w domu :-) ale do przedszkola bym ja poslała nawet na te 4-5godzin dziennie. na razie jednak nie ma o czym mówić.

u nas dzis cały dziń leje. normalnie chyba już jesień przyszła.
 
Witajcie:)

Cisza tu jak narazie.U nas nocka ok Bartus zasnoł przed 23 i spalismy do 8 teraz mały łobuz ma drzemke M w kosciele a ja mam chwile na kompa.Jutro musiamy isc do lekarza moze zmieni antybiotyk bo małemu na brodzie i koło ust takie pryszcze wyskoczyły chyba uczulenie na cos ze składników i nadal mu sie utrzymuje stan podgorączkowy.Pogoda zmienna jest upał był wczoraj dzisiaj duchota jest ale juz mniej słonca i wiatr.

Miłej niedzieli:)
 
Witajcie mamusie, u nas dzisiaj super pogoda, pomimo że zapowiadali deszcz:-). Po południu wybieramy się na grilla do rodzinki ze strony M. Ma być zlot rodzeństwa ciotecznego z dzieciakami, niektórych już daaaawno nie widzieliśmy. A jakie plany niedzielne u Was??

 
WITAM!!!!!!!
Po dość długiej przerwie przytulam Was mocno i serdecznie witam nowe marcóweczki, bo kątem oka zerknęłam że takie sa:p

U nas okey,mała ma się okey,udało się wychodować "już"dwa ząbale;)idą jak burza,hehe
po za tym stara się powtarzać większość wyrazów,a no i awansowała do starszej grupy w żłobku:)
pod koniec lipca byliśmy na wakacjach w Polańczyku nad Soliną,było exstra, tylko niestety juz po urlopie:(

Mam nadzieje że u Was wszystko okey, niestety nie dam rady nadrobić zaległości:(

miłej niedzieli życzę
 
podobno w Pl piękna pogoda, pewnie wszyscy na spacerach :-)
u nas też ładnie, bo nie pada ;-) byliśmy w lesie przetestować nowe kalosze Olci. w każdą jedną kałużę właziła :-) potem zakupy: Ol pchała koszyk po podłodze i po powrocie do domu padła :-)

pragne sie też pochwalić, że szturmem wszystkie 3ki nam wyszły. w ciągu 2ch tygodni. dwie dolne wczoraj w trakcie drzemki! mamy już 16 zębów więc :-)
zmierzyliśmy też dziecko i zważyliśmy i na dzień dzisiejszy mamy 78cm wzrostu i ważymy całe 9800 ;-) pomału dobijamy do 10 ;-)
 
polusia fajnie, że kolacja udana!
ramari gratulacje z okazji odebrania dyplomu!A Przemuś napewno szybko na nowo przywyknie do żłobka.
madzia zdrówka dla synka!
ionka mam nadzieję, że szybko między Tobą a M się poprawi. Super, że te nieszczęsne trójki już za Wami! U nas chyba w toku bo Franko bywa tak marudny jak nigdy nie był...
marti witaj po przerwie!
ionka heronek dajcie przepis na to danie:-)

Hej!
My już po działce!Pogoda odwrotnie niż mówiły prognozy bajeczna!Szkoda tylko, że tyle tych komarów wrr, ale chyba poraz kolejny już pochwalę urządzenie i krem chicco! Świetnie się sprawdzają!Oczywiście wróciliśmy wypoczęci i przejedzeni na maxa. Dziś na obiad pojechaliśmy do teściów i ucztowania ciąg dalszy:-)Jeden kiepski akcent weekendu to noc z piątku na sobotę - Franek miał 3h przerwy w dostawie snu:dry:Od 1 do 4 na przemian chciał się bawić, łazić po pokoju, a najchętniej po całym domu, płakał, śmiał się, śpiewał...masakra. Szczęśliwie od 4 odsypialiśmy całkiem solidnie bo pobudka była po 9. Ale ostatnia noc już super bo od 21 do 8.30 także standardowo:-)W czwartek chyba znów pojadę na działkę tylko może już na dłużej tj jakiś tydzień...
Miłego wieczorku:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć Dziewczyny:)

Ale Wam fajnie - większość z Was albo już wypoczywała na wczasach albo się wybiera. A my znowu nigdzie nie jedziemy:( Chcemy się już jak najszybciej przeprowadzić, więc kasy na wyjazdy nie ma:( Trochę już wariuję w tym domu z moją dwójeczką. A na domiar złego tak pokłóciłam się z mamą, że od wtorku nie rozmawiamy:( Jednak to prawda, że rodzina musi być na swoim, a nie mieszkać kątem u rodziców.

Ramari ładnie Radzio śpi:) Moja Magdzia ostatnie dwie noce też całe przespała, czyli ok. 9 godz, ale wolę się jeszcze nie cieszyć, bo już parę razy jej się to wcześniej zdarzyło, a potem wszystko wróciło do normy czyli do jednej pobudki na jedzonko. Gratki z okazji odebrania dyplomu!
Polusia ale mi smaka narobiłaś tymi roladami i kluskami śląskimi. Uwielbiam to! Ty to jesteś super pani domu:) A ja ledwo wyrabiam się, żeby cokolwiek ugotować, nie mówiąc już o reszcie obowiązków domowych.
Myszowata oby Franek dał się dziś wyspać.
Ionka ale Olcia ma ząbków:) U nas 1, 2 i 4, z jednej strony na górze pcha się 3, ale jeszcze się nie przebiła.

Pozdrawiam Was i życzę miłego wieczoru!
 
ionka gratulacje zabkow :))) no i takiej duzej juz panienki :))))

Asia Twoja coreczka ma tylko 3 miesiace, wiec jak dla mnie te pobudki nocne sa normalne (szczegolnie dla mnie ;P), ale super, ze czasami spi nieprzerwanie :) To kiedy magiczna data przeprowadzki? Oby jak najszybciej :)

myszowata oj zeby juz takie nocki Wam sie nie powtorzyly :) i super, ze wypad udany :), a co do tego fisherman's pie, to nigdy nie robilam sama, ale to sa rybki rozne z puree z ziemniakow :) znalazlam tylko cos takiego po pl Uwielbiam.pl - przepis na Ciasto rybne- fish pie

marti gratulacje zabkow w koncu :)))

a u nas pogoda taka sobie, ale jak to ionka napisala, nie padam wiec ladnie ;), chcialam sie przejsc do takiego fajnego parku pol godziny od domu dzisiaj, wiec zaraz po sniadaniu wyruszylismy i Mlody mi zasnal w drodze :(, wiec nawet nie zaznal cudownosci tamtejszego placu zabaw, a plac rzeczywiscie superaski :))), tylko, ze tak daleko, chyba nastepnym razem pojade autem, bo bez sensu tyle isc - normalnie o 10 juz bylam zmeczona za caly dzien :(
 
reklama
Witam :)

marti witaj po przerwie :)

Asia ja super pani domu - coś Ty :) ale dziękuję za komplementy :) super że Madzia już przesypia całe nocki:)

a my dziś byliśmy w zoo w Chorzowie - super było tylko po 17 burza nas pogoniła do szybszego powrotu do domu. ale najważniejsze że dziewczyny zadowolone :)

kobiety a wiecie może co u e-kord? bardzo dawno się nie odzywała - szkoda:(

miłego wieczorku :)

myszowata super że wypad się udał :)
 
Do góry