reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam:)

Znowu u nas strasznie leje pogoda do dupki.Nocka taka sobie Bartus zasnoł o 23 i spał niespokojnie przez burze waliło niezle i rano tez ale pospalismy prawie do 9.Teraz sobie lula a w nocy przez sen gadał:)

Agulka witaj,pewnie ze pamiętamy i fajno ze u Was jest dobrze:)

Miłego dnia:)
 
reklama
Wiecie czy skaza białkowa moze byc dopiero po roku? bo mala ma wysypke jakas myslalam ze to potowki ale ma cale plecy brzuch i ramiona rece i drapie sie. wczesniej tez tak miala ale jej zniklo jak mialam pojsc do lekarza,a teraz znow.
 
agulka tak na prawdę to skaza może sie ujawnić w każdym wieku. Ale po Twoim opisie to wydaje mi sie że to nie skaza, a uczulenie na coś innego
marela i jak po wizycie u lekarza?? mam nadzieje, że z barkiem lepiej

U nas zęby idą na potęgę, ale o dziwo bardzo dobrze to znosi, a wręcz bezobjawowo :) Poza tym po staremu, wiec nawet nie mam o czym pisać ...

agulka a proszku czasem nie zmianiałas?
 
o kurcze, prawie jak za starych dobrych czasów ;-) jeden dzień odpuściłam i tyle czytania :-)

ramari, dziękuję za pamięć :-) już ok, chociaż tylko mnie cokolwiek gryzie, bo inni sie dziwią, że przecież za gorąco na cokolwiek latająco-gryzącego...

jeśli chodzi o dokarmianie- skończyło się, chociaż obym nie zapeszyła.

dziś złapała nas mega burza, ja mokra łącznie z majtkami! a wózek przesiąknięty był na wylot. Ol akurat spala, jak zaczęło lać, folii nie miałam, a nawet gdyby, to Ol miałaby jak w saunie. tylko czekalam, aż ktoś coś powie na temat kataru, zapalenia płuc i uszu u małej... ;-)

w ogóle te wakacje upływają nam pod hasłem urządzania domu :-) więc płytki, podłogi, wyposażenie łazienek, kolory ścian, obudowa kominka :-) fajnie, tylko aż się w głowie mąci, tyle tego!

polusia, agulka, witajcie!
marela, zdrówka dla łobuziaka!
 
Witam! Kalisa wlasnie nie zmienialam proszku. to wyglada jak potowki tesciowa stwierdzila ale taki wysyp? wczoraj wykapalismy ja w nadmanganianie potasu zobaczymy,jak do pon nie przejdzie to do lekarza pojedziemy.
 
Witam:)
Pogoda ładna jest słonce ale wieje po południu pewnie pogoda sie zmieni.Barti spi ja mam mieszkanko posprzątane mój M juz dzisiaj tak ok 23 bedzie w domku ciesze sie bardzo jestem ciekawa reakcji Bartusia jak go zobaczy widzi go na zdjecia na płycie z wesela ale na zywo to co innego.
Miłego dnia:)
 
MADZIA to miłych harców, hulanek i swawoli życzę. moniskabe u nas tez ślinotok i zapalenie ucha i mega katar.
Ionka my też remontu cd, część rzeczy juz zrobiona i w efekcie nie jestem zadowolona. Też tak macie? że coś kupicie do domu , czy jakies ciuchy i po chwili wam się to nie podoba.
 
Ionka my też remontu cd, część rzeczy juz zrobiona i w efekcie nie jestem zadowolona. Też tak macie? że coś kupicie do domu , czy jakies ciuchy i po chwili wam się to nie podoba.

mam tak oczywiście, no ale teraz byłoby trudno skuwać płytki czy zrywać podłogę. więc muszę dużo myśleć, żeby było dobrze. wiadomo jednak, że nie uniknie sie pomyłek. dodatkowo tocze boje z wykonawcą, bo ja chcę tak, a on mi inaczej :wściekła/y:
 
reklama
Witam się!
Cierpię na brak czasu. Jak M w domu to ja mam dwa razy więcej pracy a pomoc znikoma niestety bo M zajmuje się remontem. No ale takie życie:)
Ola śpi a ja gotuję obiad. Popołudniu wybieramy się na zawody konne.
Miłego dnia!
 
Do góry