reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

yra może urodzi się z 2 tyg wcześniej, a wagę ma super, mój Franio w 30 tc (z om) ważył 1700g, a usg wskazało wtedy na 32tc
 
reklama
Yra super, że Franiu rośnie:) Zuch chłopak!!
My byłyśmy na spacerku u pieska i kurek:) Zwiedzanie gospodarstwa robi furrorę. Szkoda, że nie mamy krowy haha:)
 
witam :-)
u nas piekna pogoda, więc od rana na podwórku :-) już łaziłyśmy prawie 4 godziny, teraz wróciłyśmy na obiad i zaraz znów jazda ;-)

dorotka, dziś Ol zjadła mięsko w sosiku, do którego dałam 2 suszone grzyby. samych grzybów nie jadła, tylko ten sos. no a obiad ten sam, co dla nas. wcześniej jadła moje risotto z kurczakiem i pieczarkami i bardzo jej smakowało. nic nie było, tzn żadnego bólu brzuszka, czy brzydkiej kupy. no ale wiadomo, że codziennie nie je i minimalne ilości.

yra, moja jak się urodziła, to ważyła mniej od Frania ;-)

a nie wiem, czy Wam pisałam, wczoraj Ol mi spadła z krawężnika :-( troche policzek ma odrapany. no ale zagapiłam się na inne dziecko. dziewczynka od sąsiadów (córka tego gościa, co non-stop gazuje swój wóz w środku nocy) bawiła się na podwórku w samej koszulce sięgającej tak do bioderek. nie miała nawetmajtek, że nie wspomne o butach czy skarpetkach. ok, rozumiem, że w swoim ogrodzie puszcza się nawet i gołe dziecko. no ale nie na ulicę!! no i myslałam, że lata w samych majtkach, ale jak podbiegła bliżej, okazało się, że nie. dziecko ma na oko 4-5 lat.
 
inoka wiesz co tempertaura też chyba jeszcze nie jest u Was jakaś tropikalna co? Rozumiem koszulka i majtki w upał, ale tak???
 
yra to sweitnie ze z maluszkiem wszystko super i faktycznie ladna waga, bedzie spory jak jeszcze ponad 7 tygodni bedzie rosl :) Zdrowka zycze.
 
Ionka no nie dziwie sie,że sie zagapiłas.Lekka przesada z taka gołością teraz.Spora dziewczynka i bez gatek bee.
Yra super wiesci od gina:)spokojnie możesz czekać na termin:)
Myszowata to nie musisz makijażu robic terazHaha ale pewnie nie było ci do śmiechu jak bolało_Oby szybko zeszło:*
Nesiaa fajnie ,że macie pod reka zwierzątka:)Milenka uwielbia ogladac farmę na ceebeebies.
Śpi moja księżniczka :)chciałam filmik nakręcić jak tupta ale zapomniałam na dwór tela .Wieje ,w cieniu nie jest tak fajnie jeszcze jak w soneczku:)Sama jestem śpiąca jakoś
 
ja bym tak ubrala dziecko jak by było powyzej 25 i to jeszcze pewnie w cieniu :-)
ale kazdy robi jak chce ;-)

a my juz po spacerku i po obiadku. Oczywiście mojego makaronu nawet nie chciała ruszyc wiec znow poszła kaszka :wściekła/y:
na spacerku też długo nie byliśmy bo jednak wieje i momentami roi sie zimno.
Bylam w pepco ( czy jak to sie tam pisze) kupiłam sukenke w kratke za 15 zl chociaz na metce bylo 18.
Moje dziecko krzyczy "noń" a matka dopiero teraz zajarzyła (chociaz od paru dni juz wiem co to znaczy ) - noski miłoski:-D
 
reklama
Witajcie:)
Ale piekny dzien:) nie odzywalam sie, bo my prawie caly czas z Franiem na dworze:) Normalnie tak piekna wiosna, ze szok!:) Teraz tata z nim spaceruje, moze jeszcze troche sie kimnie Franio. Dzis pospal mi do 8 normalnie szok! jestem wyspana jak nigdy i musze sie pochwalic, ze wczoraj wieczorem zrobil siusiu na nocniczek, a dzis od rana jak go posadzilam zrobil i siusiu i kupke:D pierwszy sukces wiec jest:)
dorotka witaj! Dlaczego sadzisz, ze jesli dziecko nie je, to jest to porazka wychowawcza? A mozna dziecko nauczuc jesc wszystko? Bo mi sie wydaje, ze nie. Moj Franio teraz malutko je i to musze w niego wciskac jak sie zagapi w reklamy lub zabawi, bo tak to zje 5 lyzeczek i najedzony:/// Ale mial tez okres, ze super jadl co 3 godziny jakis posilek. Mi pediatra mowilam, ze dzieci tak maja i jesli nie spada na wadze, to nie przejmowac sie, wiec sie nie przejmuje. A co do usupiania, to u nas tez mordega...wyglada to tak jak u dronki z tym, ze ja nie bujam tylko klade sie kolo niego. Nie ma szans zeby zasnal w lozeczku:(((
yra super, ze z Franiem wszystko ok:)
agus witaj ponownie ;)

a mi te Gucie sie tak srednio podobaja, ale ponoc sa super zdrowe dla dziecka, wiec chyba przemysle zakup;)
milego popoludnia lasencje!:
 
Do góry