reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
k_arlajna - powodzenia ;)
Dziewczyny nie odzywałam sie bo brak weny tworczej ;( , troszke czytalam Was. Ostatnie dwa wieczory poswiecilam na sprawdzanie klasowek itp. , wole juz bb. Zeby jeszcze choc cos pisali z sensem to by nie szkoda mi czasu bylo. Nie wiem czy pamietacie ale w tej klasie co niby malo wymagam - zrobilam na drugi dzien kartkowke - kilka 3 a reszta 2 i 1 ;) zapowiedzialam ze czesciej bedzie, nie mieli zbyt fajnych minek. Oceny mieli nawet ok bo nie jest to kiepska klasa ale niestety sie popsuly. Nawet uczennica - 6 dostala 3 . Niedlugo licze na wezwanie na dywanik do szefa - zebym przystopowala;) . A dzis rada i szkolenie do poznego wieczora;(.
Milego dnia .
 
karalajna kciuki zaciśnięte! Jesteś super babka dasz radę!
wiolonczela myslę, że dwie kupy to jeszcze nic strasznego, dziwne tylko, że w nocy...Siły dla Ciebie!
frotka Tobie też siły!

Witam się i ja średnio wyspana. Co dwie godziny budziłam się bo mnie suszyło na maxa - chyba po hot dogach co je na kolację jedliśmy bo nic innego nie przychodzi mi do głowy. Franio spał do 6.30 - krótko jak na niego, ale już drzemkuje w związku z tym. Zaliczył już dzwona z podłogą...poślizną się w kuchni....biedny mój - upadł na ten sam policzek co już ma troszkę siny po ostatnim bum w łazience...Czy Wasze dzieciaczki też tak częstko mają upadki?
W ogóle zapomniałam, że dziś Popielec i zrobiłam M do pracy zdecydowanie mało postne kanapki:sorry2:
Dziś odwiedza mnie babcia - zapowiedziała się z zupką szczawiową i plackami z jabłek - kochana jest!
Po południu mam kosmetyczkę, więc troszkę odetchnę. Wracając wejdę do tesco po carlo na niedzielę:tak:
Miłego dnia Kochane:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam i ja

wiolonczela a temperaturkę nadal ma? a podajesz dalej mleczko? bo naprawdę gdzie nie przeczytasz musisz mleko odstawić, bo jeszcze bardziej podrażnia jelitka i brzuszek. spróbuj może kaszki ryżowe robione na mleku. znam ten ból ze wstawaniem w nocy, u nas na szczęście mój M bardzo mi pomaga i zajmujemy się na zmianę,

no i paracetamol widać daje mu ulgę na brzuszek bo dziś nocka lepsza naprawdę były pobudki ale tylko picie i spał dalej. no i dałam delikatnie zrobioną mietkę parzoną.
 
Witajcie:)

U nas nocka ok,raz Bartus popłakał,ale uspokoił sie sam bez smoka.Obudził sie przed 6 na mleczko i po 7 sie obudzilismy ale wstalismy przed 8,bo Bartus juz wszystko wyrzucał z łózeczka.Ja jem sniadanko mały fika na podłodze.Dzisiaj wszystko odstawilismy syropek inhalacje,Bartus jest zdrów,ale bede go obserwowała.Pogoda sliczna moze niedługo juz na spacerek wyjdziemy.

Zdróweczka dla dzieciaczków i dla Was:)

Dobrego dnia:)
 
cześć dziewczyny :)
pragnę pochwalić się że jestem w drugiej ciąży :) :) :)
nie piszę od dawna na forum bo jakoś nie mam czasu, może ktoś mnie jeszcze pamięta? :) poczytuję tylko Was troszkę z ukrycia :) pozdrawiam wszystkie marcóweczki i ich dzieciaczki :*
aha termin mam na 3 listopada póki co. nie wiem czy dam sobie radę opiekować się sebastianem i znosić ciąże hehe. a potem zajmowac sie dwójką. Zobaczymy, jakoś to będzie
 
Dzien dobry:)
k_aralajna powodzenia na rozmowie
myszowata mój też sie przewraca, w kuchni przedpokoju i łazience mamy płytki, wiec tam bardziej na niego uważam. W pokojach panele i tu juz nie raz wywinął orła i chociaz sam jeszcze nie chodzi to wystarczyło ze siedział i za bardzo odchylił sie do tyłu i bęc, albo idąc przy meblach stracił równowage:(
1kkarilaa1 gratulacje ! spokojnej ciąży życze i napewno dasz sobie rade :)
 
a ja jakas wyspana jestem, mimo, że połozyłam się przed 1, bo czytałam Millenium, no naprawdę świetna ksiązka!! zaraz pól godziny później Ol wstała i za nic nie chciała spac dalej. chichrała się i bawiła w najlepsze. no ale ogólnie pospałyśmy do 7:40.

Ola odpukać, jakoś az tak strasznie się nie wywraca, ale ja jestem matka-kwoka i zapobiegam jak sie da, co tez nie jest dobre... no ale Ol jeszcze nie chodzi sama, więc zobaczymy, jak bedzie.

jeszcze a'propos mleka i biegunki, to tutaj oprócz 7upa ;-) daja mleko mm jak zawsze, ale rozcienczone o połowę, bo wtedy jest lżejsze dla brzuszka. czyli np. 6 miarek wody i tylko 3 mleka.

9 pytań o biegunkę u dziecka - alergia, antybiotyki, biegunka, dieta, dzieci - Ciąża i macierzyństwo - poradnikzdrowie.pl
 
hejka wreszcie mam czas napisac
moje dziecko mi nie pozwala na nic no i ciagle cos do zrobienia
wczoraj spacerki zakupki i stomatolo a do gina idę w pon ale do mamy lekarza...jest spoko facet bynajmniej opanowany!
w ogole od wczoraj popoludnia moj telefon przepadl przeryłam wszyyyystko po smieci, pomeszczenie ogrodnika i NIC jestem wkurzona bo moja dobra kolezanka jest od wczoraj na porowdowce i NIC nie wiem....;-(( zaraz sie okaze, ze musze nowy tel kupic ;-( mlody spi to troszke Was nadrobię...
Ł. w warszawie dostał pracę...i to dobrą...w firmie co zajmuje sie stalą tylko musi 3tyg mieszkac w Wawie bo go szkolic beda i bedzie sobie latalo po Europie.... a ja kuzwa sama bede :(

zostawilismy wczoraj młodego u pradziadkow na 30 min bo skoczylismy z Ł. do banku i 5 minut przed przyjsciem sie rozplakal ...dundle po pas caly mokry i sie trzasl i zanosil od placzu ale mamusia go przytulila i caly happy:))

w ogole mam winowajce tych naszych koszmarnych nocek...mamy na dole zabka i do gory...wiec sztuk 7:) dzisiaj spal ladnie...w nocy pije juz z kubeczka wiec butle wywalone :)

no na razie tyle :p
 
reklama
Dzień dobry:)
Mam dziś wspanialy chumor i dużo energi właśnie ogarnełam chatę zrobiłam obiadek i co najważniejsze to posprzątałam na tarasie czuć w powietrzu klimat wiosny:-)
Teraz czekam aż Nikodem wstanie i na spacerek bo o 16 praca.
Miłego dnia dziewczyny
 
Do góry