reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

cześć dziewczyny :)
pragnę pochwalić się że jestem w drugiej ciąży :) :) :)
nie piszę od dawna na forum bo jakoś nie mam czasu, może ktoś mnie jeszcze pamięta? :) poczytuję tylko Was troszkę z ukrycia :) pozdrawiam wszystkie marcóweczki i ich dzieciaczki :*
aha termin mam na 3 listopada póki co. nie wiem czy dam sobie radę opiekować się sebastianem i znosić ciąże hehe. a potem zajmowac sie dwójką. Zobaczymy, jakoś to będzie

Hejka.Ja Cie pamiętam,Gratuluje i napewno spbie dasz rade trzymam kciuki:)
 
reklama
cześć dziewczyny :)
pragnę pochwalić się że jestem w drugiej ciąży :) :) :)
nie piszę od dawna na forum bo jakoś nie mam czasu, może ktoś mnie jeszcze pamięta? :) poczytuję tylko Was troszkę z ukrycia :) pozdrawiam wszystkie marcóweczki i ich dzieciaczki :*
aha termin mam na 3 listopada póki co. nie wiem czy dam sobie radę opiekować się sebastianem i znosić ciąże hehe. a potem zajmowac sie dwójką. Zobaczymy, jakoś to będzie
gratulacje!

Marciaa dacie radę z Ł!
 
no i u nas biegunka wraca, wczoraj kazała przestać dawać na biegunkę i już dziś 1 . więc daje spowrotem tym bardziej że już prawie nic nie było.
 
kuźwa dziewczyny przesilenie wiosenne czy co? Denerwuje mnie wszystko!!!. Słońce, wiatr,zapachy, nadmiar obowiązków, to ciągle sprzątanie i nawet Franus :( który wlezie wszędzie :( patrzeć na siebie nie mogę :( shit weny brak :(
Zdrowia chorowitkom !!!
Gratuluję kolejnej fasolki!!!

Uciekam...
 
polka nie jesteś sama hehe :( ja byłam u fryzjera, jeszcze się zafarbuję to może trochę mi się polepszy, a nie tak ciągle w lustrze wieloryb hehe :)
 
Hej Laski ... Miś szaleje więc czasu brak :/ ... dopijam coffee na spacerek :)

yra :* dla Jasia, cieszę się, że już lepiej :)

polka idź na spacerek :) pobędziesz na świeżym powietrzu to Ci przejdzie :*


miłego dnia :d

edit:

u nas 4 zęby na górze :szok: i 2 na dole :-D ... 6 w ciągu 1,5 miesiąca :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
u nas tez przestoj okrutny, z 3 miechy ale ja nie tesknie za zabkowaniem ha ha

rozmowa okej, teraz do 2 tyg czekam na tel ale jestem dobrej mysli

gratuluje dzidziusia ;-)
 
Hejka

karalajna kciuki zaciśnięte! Jesteś super babka dasz radę!
wiolonczela myslę, że dwie kupy to jeszcze nic strasznego, dziwne tylko, że w nocy...Siły dla Ciebie!
frotka Tobie też siły!

Witam się i ja średnio wyspana. Co dwie godziny budziłam się bo mnie suszyło na maxa - chyba po hot dogach co je na kolację jedliśmy bo nic innego nie przychodzi mi do głowy. Franio spał do 6.30 - krótko jak na niego, ale już drzemkuje w związku z tym. Zaliczył już dzwona z podłogą...poślizną się w kuchni....biedny mój - upadł na ten sam policzek co już ma troszkę siny po ostatnim bum w łazience...Czy Wasze dzieciaczki też tak częstko mają upadki?
W ogóle zapomniałam, że dziś Popielec i zrobiłam M do pracy zdecydowanie mało postne kanapki:sorry2:
Dziś odwiedza mnie babcia - zapowiedziała się z zupką szczawiową i plackami z jabłek - kochana jest!
Po południu mam kosmetyczkę, więc troszkę odetchnę. Wracając wejdę do tesco po carlo na niedzielę:tak:
Miłego dnia Kochane:-)

No i dzięki teraz hod dogi będą za mną chodziły:dry::dry::dry:

witam i ja

wiolonczela a temperaturkę nadal ma? a podajesz dalej mleczko? bo naprawdę gdzie nie przeczytasz musisz mleko odstawić, bo jeszcze bardziej podrażnia jelitka i brzuszek. spróbuj może kaszki ryżowe robione na mleku. znam ten ból ze wstawaniem w nocy, u nas na szczęście mój M bardzo mi pomaga i zajmujemy się na zmianę,

no i paracetamol widać daje mu ulgę na brzuszek bo dziś nocka lepsza naprawdę były pobudki ale tylko picie i spał dalej. no i dałam delikatnie zrobioną mietkę parzoną.

yra jak Ty sobie dajesz rade z dźwiganiem Jasia, ja nie wiem co zrobie w 30 tygodniu i później gdy już teraz jest mi tak ciężko:baffled::baffled:Mam skurcze,brzuch mnie boli ehhhh :-(

cześć dziewczyny :)
pragnę pochwalić się że jestem w drugiej ciąży :) :) :)
nie piszę od dawna na forum bo jakoś nie mam czasu, może ktoś mnie jeszcze pamięta? :) poczytuję tylko Was troszkę z ukrycia :) pozdrawiam wszystkie marcóweczki i ich dzieciaczki :*
aha termin mam na 3 listopada póki co. nie wiem czy dam sobie radę opiekować się sebastianem i znosić ciąże hehe. a potem zajmowac sie dwójką. Zobaczymy, jakoś to będzie

gratulacje :-)

naughty&happy świat jest mały nie ???:-D:-D:-D
 
reklama
Hejka



No i dzięki teraz hod dogi będą za mną chodziły:dry::dry::dry:



yra jak Ty sobie dajesz rade z dźwiganiem Jasia, ja nie wiem co zrobie w 30 tygodniu i później gdy już teraz jest mi tak ciężko:baffled::baffled:Mam skurcze,brzuch mnie boli ehhhh :-(



gratulacje :-)

naughty&happy świat jest mały nie ???:-D:-D:-D

neska Błażej zacznie chodzić niedługo i staraj się organizowac mu tak czas żebys nie musiała go nosić. Wiem co mówię bo tak miałam w ciąży z Oliwia :) ale dałam radę !!! :) Ty też dasz :) PIĘKNA JESTEŚU KOBIETO !!!
 
Do góry