reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ja zauwazylam ze Ola czesto trzyma glowe przechylana w jedna strone. Mama moja tez to zauwazyla i zaczyna mnie to niepokoic.

Witam. Moja Michalinka też przekrzywia główkę na prawą stronę, lekarz badał ją 2 razy, stwierdził, że to jej nawyk bo innych symptomów asymetrii nie zauważył, podnosił ją do góry i przekrzywiał na lewo i prawo, ciało miało być wyprostowane i takie było, obraca tą główką, ale w pewnym momencie tak jakby się zmęczyła i kładzie ją na prawym ramieniu, lekarz stwierdził, że do asymetrii przekrzywiona główka nie wystarczy, na całe szczęście. Jednak abyś mogła być spokojna do końca musisz jednak skonsultować to ze swoim lekarzem. Pozdrawiam.
 
Dziekuje Eklerka! Wydaje mi sie, ze cialo trzyma prosto, tylko ta glowka czesto jest w boczek lewy. Do swojej lekarki sie nie wybieramy bo raczej ona nam nie pomoze (juz raz zauwazyla to ale nic nie powiedziala wiec ja tez sie nie przejmowalam). W piatek pewnie pojdziemy prywatnie zeby sie uspokoic.
 
witam wszystkie mamy a szczególnie marcóweczki mam synka ma osiem miesięcy jak podać mu syrop na kaszel jest gorzki i maly nie chce go połknąć proszę o pomoc

Czesc ,to moze zmien syrop na inny.Ja podaje lekarstwa taka miarką od syropów przeciwbólowych, która jak strzykawka działa.I prosto do gardełka a nie na język.
 
dziwne, że syrop dla dzieci jest gorzki... ja bym dała strzykawką :-)

moje dziecię spało rano 25 minut i dopiero teraz nakłoniłam ją do pójcia spać... pewnie kolejne 20 minut echhhh, skąd ona siły bierze??
 
przepraszam za ominiecie Pawelka, wielki buziak solenizancie!

agulka, rzeczywiscie niezaciekawie masz, ale jak mowisz, ze nie wytrzymujesz, moze jednak dalej naciskaj D na przeprowadzke?
 
Dziekuje Eklerka! Wydaje mi sie, ze cialo trzyma prosto, tylko ta glowka czesto jest w boczek lewy. Do swojej lekarki sie nie wybieramy bo raczej ona nam nie pomoze (juz raz zauwazyla to ale nic nie powiedziala wiec ja tez sie nie przejmowalam). W piatek pewnie pojdziemy prywatnie zeby sie uspokoic.

Ha, ha, to my mieliśmy to samo, nasza pediatra też to zlekceważyła i poprostu nas zbyła, nawet jej nie zbadała pod względem ruchowym, i dlatego był u nas lekarz prywatnie, ten w przeciwieństwie do tamtej wyoglądał ją z każdej strony, rozmawiał z nami i dalej ją obserwował, trwało to chyba 40 min. Diagnoza była ta sama, ale ja osobiście czuję się zaopiekowana, ha, ha. Teraz łatwiej mi patrzeć na ten jej przekrzywiony łebek, mówię wtedy tylko: znowu dziecko zmęczone, i jest ok, ale obserwuję, że z dnia na dzień lepiej trzyma tę główkę.
 
reklama
Hej wieczorkiem :) U nas nie ciekawie, Natalka strasznie marudzi, w nocy robi pobudki i nie śpi 3 h, do tego ma katar.

Z dobrych wiadomości zakwalifikowałam się z seetcomu do kampanii mleka Gerber :)

Miłego wieczorku!
 
Do góry