reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

dzień dobry dziewczynki :)
nocka u nas jak zawsze czyli śpimy. pobudka o 6 bo Julka do szkoly to trzeba wszystko przyszykować . mała wstała o 7. a ja mam dziś strasznego doła:( mała zjadła tylko 90 kaszki na śniadanie, potem wypiła 90 soczku i dałam jej banana do polizania smakował, to rozmemłałam troszkę w miseczce bo myślałam że zje a tu guzik wzięła do buzi i zwymiotowała. kurka mam nadzieję że nie będzie chora bo w piątek jedziemy do wrocka. zważyłam ją dziś rano na golaska 6600 na mojej wadze. ja już głupieję nie wiem czy ona tyle przybyła w tydzień? martwi mnie to jej niejedzenie i z tego powodu mam doła. dziś idę do pediatry pokazać mu wyniki małej to się go wypytam dokładnie ile powinna zjadać, jakie przerwy itp.
a pogoda do d.... chłodno i szaro zanosi się na deszcz :(
beznadziejny dziś dzień ja chcę aby było już jutro może będzie lepiej
myszowata ajentkabuziaki dla półroczniaków *)
 
reklama
też mam doła bo zaraziłam mojego Okruszka:-(tak go męczy ten katar. Do tego pogoda bajeczna a my zalegamy w domu. A i do tego na mleku z 2 przeczytałam, że jest gęste i należy je podawać przez smoczek do kaszek (?)powinnam iść kupić ale nie mam jak, z Małym nie mogę, nie mam go z kim zostawić, M wróci ok 19, łeeeee:-(
 
polusia jesteś cudowna Kochana:tak:bardzo Ci dziękuję narazie mam od mamy, ale mam na uwadze co by się zgłosić do Ciebie w odpowiednim momencie:tak:moi rodzice zrobili w tym roku jeżynówkę i wiśniówkę, też dobre na jesienne słoty:-D
 
Dzien Doberk :-)

U nas nocka ok,chociaz Bartus nie mógł zasnąc,ale dalismy rade i obudzilismy sie o 7.Wypilismy mleczko pobawilismy sie a teraz drzemkujemy.Pogoda ładniutka słoneczko jest to idziemy na spacerek jak synek sie obudzi.

ajentka i myszowata duuuuuzo buziaczków dla półroczniaków :-)

Dobrego dnia życze.
 
Polusia kliknięcie poszło :) No my natomiast nocke mialysmy spokojna.. Pobudka o 8 i dalej drzemiemy. Mysiowata my stosujemy mleczko 2 ale jak dalam smoczek do kaszki to mala sie zachłystala wiec dokupilam nastepny poziom smoczka po koleji tj. MEDIUM :)
 
polusia ja równiez kliknełam odrazu jak włączyłam komp.

Synek spi,a chciałam isc z nim na spacerek i na zakupy.Juz za dwa dni mój M przyjezdza super ciesze sie:)A z najgorszych to zbliza sie termin operacji.
 
dzień dobry mam pytanie. Morze wydac sie smieszne ale ja po prostu sie na tym nie znam. czy trzeba isc do urzedu miasta i zameldowac dziecko czy dziecko dostaje juz od razu meldunek taki jak mama .
Z gory dziekuje za odpowiedz
 
też mam doła bo zaraziłam mojego Okruszka:-(tak go męczy ten katar. Do tego pogoda bajeczna a my zalegamy w domu. A i do tego na mleku z 2 przeczytałam, że jest gęste i należy je podawać przez smoczek do kaszek (?)powinnam iść kupić ale nie mam jak, z Małym nie mogę, nie mam go z kim zostawić, M wróci ok 19, łeeeee:-(

smoczek do kaszek to chyba nieee bo tam jest duza dziura. juz predzej wieloprzeplywowy. a najlepiej to zrob jedno takie mleko i zobacz jak leci. pamietam ze jak maly mial miesiac i uzywalismy smoczkow rozmiar 1 i chcialam podawac bebilon comfort to dawalam w smoczkach roz 2 (bo on gesty strasznie). mysle ze tu tez jest podobnie i co najwyzej wiekszy rozmiar smoczkow trzeba uzyc np roz 3 ktory jest wlasnie od 6 miesiaca
 
reklama
dzień dobry mam pytanie. Morze wydac sie smieszne ale ja po prostu sie na tym nie znam. czy trzeba isc do urzedu miasta i zameldowac dziecko czy dziecko dostaje juz od razu meldunek taki jak mama .
Z gory dziekuje za odpowiedz

dziecko jest meldowane tam gdzie matka, o ile wczesniej nie skladalo sie pisma ze ma byc zameldowane gdzies indziej
 
Do góry