reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
kurde, wczoraj mi neta wywalło i pół posta zżarło.

monia, chciałam napisać, że ja kupowałam ciuchy na pieknamama.pl, a zobacz, jakie tam sa ceny. w promocji za zwykłą podkoszulke na ramiaczkach płaci się 39zł. okropnie drogo moim zdaniem, tym bardziej, że to ubranie tylko na "chwilkę".
może powinnać narzucic jakąś marżę: ileś tam % dodać do ceny, po której kupujesz w hurtowni.
mówiłaś, że będziesz robić wyprzedaże itp, super pomysł. możnaby jeszcze zrobić wyprzedaż "godzinową" typu: jutro od 10 do 11 wybrane rzeczy 50% taniej czy coś.

u nas noc średnio, Ol budziła się z płaczem kilka razy, myślę, ze to w końcu zęby.
o 4ej wzięłam ją do nas, okazało sie, że jest cała przelana :/ nie wiem, jakim sposobem, bo zaczęłyśmy używać pampersów nr 4.
trzeba było przebierać, młoda nieprzytomna, zaczęła płakać. no ale jakoś dospałyśmy do 8ej :-)

teraz marudzi już, musze iść :-)
 
Witajcie!

U nas pogoda lepsza niz u Was, przynajmniej sloneczko wyszlo i nie pada.....

Monia tez uwazam, ze ceny nie sa wygorowane.....

Redan dopiero teraz zasnal...od 5 nie spal....nie wiem skad w nim tyle energii....ja mam znowu wisielczy nastroj!

Milego Dnia Dziewuszki!
 
Hej :)

U nas dziś dziwna pogoda, niby pochmurno, nawet deszcz padał, a teraz świeci słońce.
Kuba zasnął koło 10 i nadal śpi, pewnie po jedzonku wybierzemy się na jakiś spacerek.
 
Witajcie!

U nas noc super poza przygodą o 4 rano:-) Basia ładnie spała, ale mnie już tak piersi bolały (bo ostatnio w nocy je co 2 godziny a dzisiaj spała już od 21:30) więc postanowiłam ją wziąć, żeby troszkę mleczka wypiła, no i wypiła tyle, że się totalnie rozbudziła i zaczęła piszczeć i krzyczeć z radości :-) ale tatuś ją utulił i jakoś zasnęła i wstała dopiero po 8 i do 9 sama do siebie gadała w łóżeczku a teraz znów śpi:-)
A wczoraj stuknęło nam 5 miesięcy:-)
 
reklama
Do góry