reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

monia tak jak dziewczyny ci piszą, warto nie zrazić klientów do siebie ale musisz też wyjść za swoje, jeśli te spodnie naprawdę są w super stanie, to taka cena jest ok, u nas w sklepach spodnie ciazowe ok 120 zł, bluzki prawie 100 zł, normalnie porąbani oni są, ale co zrobić, ja nie kupowałam, dostałam od innych, trochę na allegro.

szkoda że mieszkasz tak daleko, nie jedna by była twoją klientką, a że jest nas tak dużo interes by się kręcił hehe.

a twój mały to teraz będzie miał szafę pełną hehe zapewne :)

trudne decyzje przed tobą, zobaczysz kilka dni co i jak, i wtedy zobaczysz czy cenę delikatnie obniżyć.



A POZATYM NAPENO NIE JA JEDNA - CZEKAMY NA ZDJĘCIA TWOJEGO BIZNESU !!!
hehe zdjecia beda, jak juz bedzie wszystko skonczone :-)

w moim miescie jest kilka lumpeksow, ale nigdy nie znalazlam tam nic ciazowego.
moniska- co do cen to mi sie trudno wypowiedziec , popatrz moze po ile takie rzeczy ida na allegro. Z tego co pamietam to u Ciebie nie ma takich sklepów wiec ceny raczej beda ok, ale np. u mnie gdzie jest kilka ciuchlandów no i oczywiscie to takie zadupie - to za spodnie ciążowe płaciłam - 25 -30 zł. Myśle że ceny są spoko .

na allegro to ja nie wiem skad oni biora, ze ceny sa np za spodnie 10 zl, jak ja za swoje spodnie placilam po okolo 20 zl za sztuke. Tak wychodzilo po zwazeniu po cenie zakupu za kg.

tak, w moim miescie , nawet na targu nie ma rzeczy ciazowych. Owszem zdarzaja sie bluzki, ale za to ceny zabojcze, bo chca za zwykla bawelniana na dl rekaw po 50 w gore., za spodnie powyzej 120.

dzieki dziewczyny za rady i pomoc. Ja sama jestem zaskoczona jakoscia ciuchow, nAprawde nie koloryzujac , Zaden ciuch nie ma sladow uzytkowania. Wygladaja jak nowe tylko bez papierowych metek.
 
reklama
to tym bardziej 50zł za spodnie powinno być ok, ja za swoje w h&m dałam 180zł (to był prezent od M na mikołajki bo sama bym nie dała tyle),a w moim mieście w sklepie z ciążowymi za rurki zapłaciłam 99zł i to jakieś bezfirmowe
 
Witam.
Pogoda pod psem i znowu siedzimy w domu.Nocka ok ale mogła byc lepsza,Bartus zasnoł po 21,wiercił sie o 1.30 i tak do 3 wtedy dostał mleczko i wstalismy po 7,teraz synek ma drzemke.

Słonecznego dnia Nam wszystkim zycze:)
 
Witam z rana,
ale pogoda niech mnie:( miałam jechać z Polą na zakupki do pojedziemy ale do dupki.
mała wstała o 6:30 zjadła i pospała jeszcze 30 min, więc zaraz idziemy na małą drzemkę
mój M pojechał dziś na wielkie zakupy: obiecał kupić nowy samochód bo ten co teraz jeżdżę to lekki strupek z niego się robi. ciekawe czy kupi tak jaki prosiłam....

Moni ja na ciuchach kupuję bluzki po 15 - 20 zł ale nie więcej i to jeszcze muszą byc super. za spodnie uważam że cena też jest ok, ja za ciążowe w c&a dałam 149 zł. kochana zrób jeszcze stronę internetową będziemy kupowały przez internet :)
miłego dnia życzę idę usypiać potwora małego:)
 
Ja też bym była chętna do zakupów przez internet. :-) Moja też ma teraz drzemkea wstała o 6 i tak codziennie. Tyle dobrze ze noc mi cala przesypia jak usnie po 20 tak spi do rana.
 
Ja też bym była chętna do zakupów przez internet. :-) Moja też ma teraz drzemkea wstała o 6 i tak codziennie. Tyle dobrze ze noc mi cala przesypia jak usnie po 20 tak spi do rana.
ta tak jak moja Pola. też jak uśnie o 20 to śpi do 6-7 rano.

moni jeżeli bedzie fajny to się go kupi a na przesyłkę nię będę patrzyła. ja tak dużo rzeczy na allegro kupuję a przesyłka to przeważnie 5 zł.rób stronę kochana już masz klientki :)
 
reklama
Do góry