reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Mam zmartwienie..a już tak dobrze było.Wpadła znienacka do mnie położna środowiskowa i okazało się,że:
-mała ma fizjologiczną żółtaczkę i muszę ją obserwować czy na tułowiu nie będzie bardziej żółta.
-spadła sporo z wagi(położna stwierdziła to po skórze na nóżkach) i uważa,że mam za mało pokarmu skoro w nocy nie mam twardych piersi(jak ciągle małą przystawiam to jak mam mieć twarde?).Ja myślę,że mam za chude raczej mleko bo dopiero od 2dni zaczęłam jeść normalnie w miare.
-no i moja blizna po cesarce źle wygląda i muszę iść do gina po antybiotyk!:wściekła/y:Szlag...
 
reklama
Mam zmartwienie..a już tak dobrze było.Wpadła znienacka do mnie położna środowiskowa i okazało się,że:
-mała ma fizjologiczną żółtaczkę i muszę ją obserwować czy na tułowiu nie będzie bardziej żółta.
-spadła sporo z wagi(położna stwierdziła to po skórze na nóżkach) i uważa,że mam za mało pokarmu skoro w nocy nie mam twardych piersi(jak ciągle małą przystawiam to jak mam mieć twarde?).Ja myślę,że mam za chude raczej mleko bo dopiero od 2dni zaczęłam jeść normalnie w miare.
-no i moja blizna po cesarce źle wygląda i muszę iść do gina po antybiotyk!:wściekła/y:Szlag...

Oj to masz nieciekawie :( Ja w nocy mam twarde piersi, aż mi się leje ciągle.. Ale na dniu jak małą często przystawiam to też mam miekke.. ;| Ja jak zaczęłam normalniej jeśc i duuużo pić to mi naszło więcej pokarmu :)

Carroline, witam ;)

Kochane, tak ogólnie to hej Wam ;p Nie mam czasu Was poczytać.. Dużo piszecie a nie jestem na bierząco hehe ;) Mam tylko nadzieje że u Was wszystko dobrze :*

 
hmmm ja tez nie miewam twardych piersi.... czy ona aby nie przesadza??

tez przystawiam malego czesto i z tego co widze to jakos nie jest niezadowolony, co do wagi to dowiem sie w czwartek bo idziemy do pediatry:tak:

czy naprawde twarde piersi sa oznaka ilosci mleka????
 
Mam zmartwienie..a już tak dobrze było.Wpadła znienacka do mnie położna środowiskowa i okazało się,że:
-mała ma fizjologiczną żółtaczkę i muszę ją obserwować czy na tułowiu nie będzie bardziej żółta.
-spadła sporo z wagi(położna stwierdziła to po skórze na nóżkach) i uważa,że mam za mało pokarmu skoro w nocy nie mam twardych piersi(jak ciągle małą przystawiam to jak mam mieć twarde?).Ja myślę,że mam za chude raczej mleko bo dopiero od 2dni zaczęłam jeść normalnie w miare.
-no i moja blizna po cesarce źle wygląda i muszę iść do gina po antybiotyk!:wściekła/y:Szlag...


co do żółtaczki mamy ten sam kłopot, ostatnio zaczął poziom tego cholerstwa spadać, jutro jedziemy na kontrole, rada wszystkich położnych jak najwięcej karmić piersią, jutro się okaże czy spadła, myślę, że tak i mam taką nadzieję bo boję się szpitala itp. a tobie radzę najlepiej iść na badanie krwi maluszka bo na oko to sama wiesz :) identycznie z wagą.
 
Ja mam osłonki firmy Medela,raczej nie narzekam.były drogie ale akurat położna w szpitalu mi takie załatwiła i dzięki temu małą nakarmiłam od razu rano po wstaniu z łóżka po cesarce.
 
Mam zmartwienie..a już tak dobrze było.Wpadła znienacka do mnie położna środowiskowa i okazało się,że:
-mała ma fizjologiczną żółtaczkę i muszę ją obserwować czy na tułowiu nie będzie bardziej żółta.
-spadła sporo z wagi(położna stwierdziła to po skórze na nóżkach) i uważa,że mam za mało pokarmu skoro w nocy nie mam twardych piersi(jak ciągle małą przystawiam to jak mam mieć twarde?).Ja myślę,że mam za chude raczej mleko bo dopiero od 2dni zaczęłam jeść normalnie w miare.
-no i moja blizna po cesarce źle wygląda i muszę iść do gina po antybiotyk!:wściekła/y:Szlag...


stwierdziła po skórze na nóżkach???
może jeszcze powiedziała, ile?? no kurde, a wagi nie miała???
to tak samo, jak jedna położna (znajoma teściowej) orzekła, że moja Ola ma uczulenie na mleko, nie toleruje laktozy i potrzebuje specjalnego mleka!!
...nie widząc dziecka!!

a pryszczyki przeszły, mleko dalej to samo pijemy.

idż lepiej zważ dziecko i sie nie przejmuj.
a żółtaczkę chyba każde dziecko przechodzi :) moja miała z tydzień :) wystawiaj ją do słońca :)
 
hej,

za każdym razem jak wchodzę na forum to coraz więcej marcówecek jest rozpakowanych... a ja nadal nic :(

Podczas ostatniego pobytu w szpitalu poznałam kilka dziewczyn z terminami na kwiecień - I ONE TEŻ JUZ URODZIŁY

To jakieś fatum jest
 
Dzięki dziewczyny:)
Ja mam miękkie piersi a wczoraj musiałam zacząć używać wkładek bo jak karmiłam jedną piersią to z drugiej mi leciało...to niby mam mało?eh...dzwoniłam do znajomej położnej ze szpitala to powiedziała,że spadkiem wagi Dagusi mam się nie przejmować.Ona pracuje na patologii noworodka to ma dużą wiedzę.
 
reklama
Dzień dobry:-)
Ja wpadłam tylko na chwilkę, pocieszyć te nierozpakowane,że my też wciąż się turlamy:wściekła/y: Dziś piękna pogoda, nic nas nie boli i tak chyba jeszcze z parę dni pochodzimy sobie we dwie z Juleczką:-( Czuję, że ona jest już taka duża i że jej ciasno, a tu ciągle nie chce wychodzić-eh
 
Do góry