reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
ja bede zaraz ogladac biathlon
ostania szansa sikory
ale tez juz chyba z lozia...

Ja też z chęcią obejrzę. Przez te siedzenie w domku to coś tak patrzę że wkręcam się w seriale. A po Brzyduli miałam dać sobie spokój hehe a tu coraz częściej Majka na tapecie. Echhhh ale jeszcze trochę i nie będę miała czasu. :tak:
 
no kłade się , muszę się wyciszyć po dzisiejszych nerwach , trochę przesadziłam z tym krzykiem i nerwami:szok::confused2:

dobranoc...
 
Ja też z chęcią obejrzę. Przez te siedzenie w domku to coś tak patrzę że wkręcam się w seriale. A po Brzyduli miałam dać sobie spokój hehe a tu coraz częściej Majka na tapecie. Echhhh ale jeszcze trochę i nie będę miała czasu. :tak:

ja mimo ze nie jestem fanka tv to tez duzo tych bzdetow ogladam hehe
ale tezpocieszam sie ze to juz ostanie chwile:-)

ale sport to zawsze:-):-):-)

dobranoc
 
moniskabe a możesz tego czopa dokładniej opisać ?:zawstydzona/y:
wygladalo to tak, jakby duza ilosc kislu przezroczystego albo jak ktoras kiedys obserwowala sluz. To wygladalo to jakby plodny sluz tylko taki bardziej scisniety.
Miki witamy:tak:
MoniSka:szok::-D no to masz :-p Uff.. moze ja się do marca doturlam:rofl2: Jeszcze tak z dwa tygodnie i niech Tomasz wyłazi:-D Wczesniej nie;-)
nie mow hop. w koncu tez masz juz rozwarcie :-D
Taki śluz to i ja mam :p na wkładce mleczny kolor, ale dużo nie ma go :cool:
ja do tej pory rowniez mialam mleczną wydzieline bardzo wodnista.
A to co znalazlam na wkladce to bylo calkiem inne.
no kłade się , muszę się wyciszyć po dzisiejszych nerwach , trochę przesadziłam z tym krzykiem i nerwami:szok::confused2:

ehhh.. Ty to sie masz z nimi :crazy:
 
Hej dziewczyny:-)
Wpadłam do Was tak z ciekawości zobaczyć jak tam Wasze samopoczucie i widze,że Wy też już wypatrujecie oznk zbliżającego się porodu i juz też byście chciały sie rozpakowac:tak:.U nas co niektóre jak zabardzo przeciągną po terminie,to mają szanse zostać nawet marcówkami:-D,nawet ja,choć szczerze to również chciałabym już dziś urodzić:tak:
Pozdrawiam Was i poczekajcie jeszcze troszkę do marca,nie rozpakowujcie się tak szybko-choć teoretycznie,niektóre już by mogły:tak:Wszystkiego dobrego:-D:-)
 
moniska to kurdę grubo jak to ten pan czop ,ale chyba to on...:zawstydzona/y::-D

...ach to malowanie dzisiejsze a ja sie nadwyrężyłam jak tak na kolanach zmiatalam , myłam podłogę , wstawałam , kucałam i tak w kółko
a potem D mi na złość nie chciał pomóc chyba, jak mial szufelke z kurzem i paprochami to koło łóżeczka do jakiejś torby wsypał zamiast w kuchni do smieci:-( więc ja musialam ganiać w te i spowrotem do tego wrzeszczeć zaczełam i czerwona jak burak sie zrobiłam:szok: nie wiem czemu
no nieźle sie napocilam..
 
reklama
a ja bym już chciała :-D:-D

mały ma czkawkę ... dobra kładziemy sie i na tvn szczęki oglądamy;-)

także moniska trzymajcie sie w dwupaku tak długo jak możecie:)
 
Do góry