reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Hejo,
Wrocilam ze szkoly, ledwo wysiedzialam :eek:
Egzamin za miesiac, no i juz wiem, ze bede raczej zdawac po porodzie :confused2: Szkoda, bo wolalabym z Alem w brzuszku, a jak sie urodzi, to na pewno nie bede miec czasu na nauke :sorry:
Ja juz niedzieli sie nie moge doczekac, zobaczymy co tam na dole slychac :-D Tak piszecie o tych rozwarciach, ze moze mi tez sie udzieli ;-)
Ide spac, bo rano mam wizyte u rodzinnego. Mocz papierkiem, cisnienie i sluchanie tetna :cool: Irytuje mnie to jakos, bo teraz to co tydzien na zmiane, szpital i rodzinny. Jak dla mnie strata czasu :eek:
Spijcie dobrze :happy:
Ja nie wiem jak usne, bo gosciu nam dzis rolety wzial do wymiany i troche jasno w sypialnie bedzie....
 
Kochane za 2 godziny się bronię:szok::szok::szok: Będę się pierwsza bronić:unsure::unsure:

Trzymajcie za mnie kciuki, żebym nie zrobiła z siebie totalnego debila;-) A szczerze to nic nie umiem.. ledwo co jestem w stanie jakoś zaprezentować swoją pracę.. wczoraj jak ją przedstawiałam Ł. to mnie nagrywał i miał z tego niezły ubaw:confused2:

do potem!!

PS. trzęsę porami jak cholera:unsure::unsure::unsure:
 
Mirosia to powodzonka zyczę, trzymam kciuki, koniecznie daj znac jak juz bedziesz po :tak:

A ja dzis wstalam chyba lewą nogą ;-) od rana jakas wsciekla chodze, i kompletnie nic mi sie nie chce!!

Młoda Mamusia fajnie ze sie odezwalas i ze u Was wszystko w porzadku! Ucałuj Amelke :*** Pocieszyłas mnie ze tak szybko gubisz kilogramy..mam nadzieje ze u mnie bedzie podobnie:tak:

Witam nową mamusię!:-)

Nocka minela mi spokojnie, ale jestem dzis taka słaba ze szok, musze kawke strzelić, bo czeka mnie dzis sprzatanie mieszkanka, zakupy, obiad, bank itp...

ide nadrobic reszte watków
 
Kochane za 2 godziny się bronię:szok::szok::szok: Będę się pierwsza bronić:unsure::unsure:

Trzymajcie za mnie kciuki, żebym nie zrobiła z siebie totalnego debila;-) A szczerze to nic nie umiem.. ledwo co jestem w stanie jakoś zaprezentować swoją pracę.. wczoraj jak ją przedstawiałam Ł. to mnie nagrywał i miał z tego niezły ubaw:confused2:

do potem!!

PS. trzęsę porami jak cholera:unsure::unsure::unsure:
Trzymam kciuki! powodzenia :-D:-D:-D


kurde a mnie przeziebienie wzięło....i od wczoraj brzuch dziwnie boli:-:)-:)-(
dziś się biorę za sprzątanie...ciękawe o której się zmobilizuje hihi:-D
 
Dzień doberek :))
U mnie nocka srednio. jak zwykle.
TAka jestem jakaś wypluta...ale to od anemi, moze po tabletkach bedzie lepiej.
Ciekawe jak tam Kamikaa :tak: ciekawe czy ma juz marcysie :)
Ide bo moj młody cos marudzi,

Kochane za 2 godziny się bronię:szok::szok::szok: Będę się pierwsza bronić:unsure::unsure:

Trzymajcie za mnie kciuki, żebym nie zrobiła z siebie totalnego debila;-) A szczerze to nic nie umiem.. ledwo co jestem w stanie jakoś zaprezentować swoją pracę.. wczoraj jak ją przedstawiałam Ł. to mnie nagrywał i miał z tego niezły ubaw:confused2:

do potem!!

PS. trzęsę porami jak cholera:unsure::unsure::unsure:
- Trzymam , Trzymam i to mocno !!!!
 
To prawda, inwestycja na początek jest spora, ale weź pod uwagę, że dziecko zuzywa na początku ok 10 pampków, średni koszt takiego pampersa, to 0,60 gr. Policz sobie ile ich pójdzie na miesiąc.
Za te pieniążki masz 5 pieluszek wielorazowych, w które pakujesz wszystko - wystarczy odpowiedni otulacz- tetrę, flanele, czytałam,że w USA w dobie kryzysu, matki kupują bawełniane koszulki, których uzywają jako pieluszek. Dziewczyny pisały też o ręcznikach z ikei na 1,49 zł. Także nie wydaje mi się to dużym kosztem, a najważniejsze dla mnie jest to, że jest na cały okres pieluszkowania, jeżeli zakupisz one size. No i ten tzw. otulacz starcza na kilka zmian pieluch, więc wcale tak dużo ich nie trzeba mieć. Ja zamierzam stosować w domu tetra plus wkłady zawsze sucho, a na wyjścia i na noc chłonne wkłady z ....- jest ich ogromny wybór, od bawełnianych, poprzez konopne po bambus.
I co jeszcze jest ważne dla mnie- w pieluchach wielorazowych dziecko szybko uczy się korzystać z nocnika (słyszałam o 6mscznych dzieciach, moja mama mówiła,że ja zaczęłam jako 8 msięczne dzecko korzystać z nocnika), a przy pampersach trwa to nawet trzy lata :szok:
 
MoniSkaBe - ty nie szalej zeby ktos na ten nasz marzec zostal w koncu... A ja powinnam byc przed toba :-p

Wytezam pamiec i nic... nadal nie pameitam na ile wczesniej poprzendio mi czop odszedl... Chyba jakos kilka dni (3-4 mniej wiecej) ale glowy nie dam... :no:
Teraz to normalnei boej sie isc do ubikacji przez te wczesniejsze porody marcowek :-D
A mi sie tak naprawde nie spieszy az tak, ackzolwiek ostatnio mam obsesje ze przenosze... :confused2: tego tez bym zdecydowanie nie chciala...
Mam jednak nadzieje ze urodze tak jak powinnam - miedzy 8 a 14 marca i jzu :tak:
a dzisiaj jak robilam mezowi sniadanie to poczulam, ze cos mi wylecialo. Juz sie przestraszylam ze to moga byc wody.
Jak wczoraj moglam miec watpliwosci, ze to czop, tak dzisiaj nie mam wcale. Cala wkladka.;-)
Kochane za 2 godziny się bronię:szok::szok::szok: Będę się pierwsza bronić:unsure::unsure:

Trzymajcie za mnie kciuki, żebym nie zrobiła z siebie totalnego debila;-) A szczerze to nic nie umiem.. ledwo co jestem w stanie jakoś zaprezentować swoją pracę.. wczoraj jak ją przedstawiałam Ł. to mnie nagrywał i miał z tego niezły ubaw:confused2:

do potem!!

PS. trzęsę porami jak cholera:unsure::unsure::unsure:

trzymamy bardzo mocno :-) na pewno bedzie dobrze.




Dziewczyny wieczorem mi sie strasznie brzuch stawial i mialam wrazenie, ze mam nieregularne skurcze. Polazilam troche po Tesco, wiec pewnie z przemeczenia i w nocy spalam na takiej wielkiej spinie. Mialam wrazenie, ze w ogole sie nie poruszalam w nocy. Pamietam tylko jak sie budzilam i czulam napiecie brzucha. No ale ratowalam sie nospa i juz teraz jest ok :-)
A dzisiaj leze plackiem. Jutro skoncze 36 tydzien i moge zaczynac :-D


aaa... juz 29 dni mi zostalo :-D:-D:-D
 
reklama
a dzisiaj jak robilam mezowi sniadanie to poczulam, ze cos mi wylecialo. Juz sie przestraszylam ze to moga byc wody.
Jak wczoraj moglam miec watpliwosci, ze to czop, tak dzisiaj nie mam wcale. Cala wkladka.;-)


trzymamy bardzo mocno :-) na pewno bedzie dobrze.




Dziewczyny wieczorem mi sie strasznie brzuch stawial i mialam wrazenie, ze mam nieregularne skurcze. Polazilam troche po Tesco, wiec pewnie z przemeczenia i w nocy spalam na takiej wielkiej spinie. Mialam wrazenie, ze w ogole sie nie poruszalam w nocy. Pamietam tylko jak sie budzilam i czulam napiecie brzucha. No ale ratowalam sie nospa i juz teraz jest ok :-)
A dzisiaj leze plackiem. Jutro skoncze 36 tydzien i moge zaczynac :-D


aaa... juz 29 dni mi zostalo :-D:-D:-D
Monia nie mow ze Ty tez lutówką bedziesz...:szok: Skonczy sie na tym ze tylko jsa bede marcówką hahah bo bycie lutówką mi raczej nie grozi :)
 
Do góry