reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Heja!
u mnie znowu zima, o północy zaczęło padać i to takie wielkie płaty i zasypało oczywiście osiedle, więc pozostał mi tylko spacer koło domu. Lenia mam okropnego i najchętniej bym w betach cały dzień spędziła. Ale trzeba się jakoś zebrać, wyjsć na krótki spacer i za naukę się zabrać, w piątek egzamin , nie wspomnę już o pracy mgr,ale nie mam jeszcze na tyle rozumu i chęci co Koza i reszta i nie mogę się zabrać za pisanie.
Co do witamin, to ja biorę feminatal N, a wcześniej brałam to samo, tylko do 12-tego tygodnia, ale te table kosztują chyba 28zł za 60 szt czyli na dwa miechy, a nie 60zł jak ktoś pisał.
Koza ankieta wypełniona.
Mag ty mnie z tymi skurczami wystraszyłaś, to znaczy że już tak blisko :szok:.
Mcgosia apap można chyba trzy razy dziennie, nie więcej, także uważaj.
Candy życzę Ci żebyś wytrwała w swoim postanowieniu i dobrze, że gonisz tego lesera.
Izulka a Ty się staraj nie denerwować tą sytuacją, chociaż wiem , że to trudne. Może te skurcze to właśnie efekt nerwówki? To są dorośli ludzie i nie powinni Cie denerwować w tym stanie. A mężuś, to Cie normalnie szantażuje, w tyłek niech się ugryzie. Gdzie na takiej kupie mieszkać? Tak jak pisałaś pomoc od mamy przyda się bardzo przy maluszku.
Czarnuszka trzymaj się babo i wracaj tu szybko, pisałaś że może dzisiaj się uda.
Ionka, a Ty nie możesz już iść na zwolnienie albo chociaż zmniejszyć ilość godzin pracy?
Gaba ja ostatnio też taki numer odwaliłam jak szłam na badania, mimo że pojemnik był już przygotowany wlaśnie po to, żeby nie zapomnieć.
Kamikaa ja fasolkę robiłam wczoraj i zeżarłam dwa talerze już wieczorem no, ale na dzisiaj na obiadek też wystarczy. A wczoraj zapiekałam naleśniory z mięsem i warzywkami i też dwa zostały na dzisiaj. A wogóle, to tyle o tych truskawach pisałyście, że pójdę kupić i też zjem. Zawsze miałam zamrożne ze dwa woreczki, ale jakoś w tym roku bieda. Zreszta prawie zawsze na siłę były zjadane. A teraz to są smaki. Ja zaczęłam jeść nałogowo gruszki, no i jabłka też. A zwykle, to jadłam ze trzy sztuki w całym roku. No widać , że to się zmienia.
A teraz wcinam twarożek z pietruszką zieloną i białą rzodkiew sobie utarłam do tego mniam.
Uciekam, może do potem.
 
reklama
oo super, zaraz sobie wydrukuje i bede obserwowac mojego dzidziolka:-) Choc moja dzidzia to juz przed 10 wykonuje wiecej niz 10 ruchow:-):-):-):-)
 
No powinien być choć troszke bardziej wyrozumiały.. Wiem że to od stresu.. ale co mam zrobić jak jestem w takiej sytuacji? Ale chyba macie racje.. Musze zacisnąć zęby i skupić uwage na maluszku i na tym by jak najdłużej wytrzymać.. Muszę się zrelaksować i nie przejmować się.. Jak mnie kocha prawdziwie to wróci.. Przynajmniej tak sądze..
 
Hej, witam sie dzis choc nawet nie wiem jaki dzis jest dzien tygodnia:baffled: od tego lezenia to calkiem wykonczona jestem:baffled::baffled: Juz chce isc do pracy, bo w leb dostane:wściekła/y:

Nocka przespana, bez wstawania do WC
ale co z tego jak nie czuje ze jestem wyspana??
 
Ja nie mam takiej karty. Pytałam lekarza i mi wytłuaczył, że trochę bez sensu zaznaczyć 10 ruchów na przykład do godziny 11, a potem już nie zwracać uwagi czy się dziecko rusza.Generalnie kazał cały dzień zwracać uwagę czy są ruchy oczywiście bez liczenia. Jeśli bedą bardzo słabe rychy lub niepokojąco silne, tzn duzo silniejsze niż zwykle, to kazał jechać sprawdzić na IP.
 
dla mnie tez to jest wogole bez sensu ale cóż. karte musze przynosić :p moje dziecko rusza się zawsze najintensywniej m.in przed 6 rano i wtedy mam te 10 ruchów ale co z tego jak obserwacje zaczynamy o 9 ;)
 
Witam wszystkie brzuchatki:-) oj jaki mroz -25 brr...dobrze ze dzisiaj nie musze nigdzie wychodzic z domku:-)

Acha, tak chcialam sprostowac, ze ja nie jestem jakas nowa, ze sie wepchalam do was kobietki, tylko nie pisalam dawno... O ile pamietam to ostatmnnio na jakies 503 stronie,jak jechalam do sanatorium.Tam bylam 4 tygodnie, puzniej u rodzinki jeszcze ze 2 tygodnie siedzialam i wrocilam do domku.Tyle naskrobane :szok: ze przez jakies 3 dni to nadrabialam was i czytalam hihihi bo to tyle czasu minelo, ze my juz niedlugo zaczniemy rodzic:-):-):-)

Ja juz nie moge sie doczekac rozwiazania, ale bardzo sie boje bo niepotrzebnie naogladalam sie porodow.:no::no::no:

U mnie dzisiaj prawie cala noc przespana,tylko 2 razy pobudka:blink: bo zawsze wstaje co godz do wc.Ale mam dzisiaj strasznego lenia:szok: mialam od dzisiaj zaczac prac ciuszki dla malenstwa ale chyba odloze to na jutrzejszy dzien.
A Wy kochane juz macie przygotowane wszystko dla dzidziolka?

Ja narazie to pokoiku nie szykuje dla malenstwa, bo jestesmy w trakcie kupowania mieszkanka i nie wiem czy przed moim rozwiazaniem nie czeka nas jeszcze przeprowadzka, z czego bylabym bardzo zadowolona, bo puzniej z malenstwem to bedzie ciezko cos w domku zrobic:tak:

Do obiadku musze tylko ugotowac ziemniaczki:-) bo wczoraj robilam fasolke bo bretonsku mniam...
Pozdrawiam wszystkie mamuski i zycze milego dzionka:-)
 
reklama
Witam Was Kobitki!Ale zimno i brzydko na dworzu pada śnieg.Nocka przespana raz kibelek zaliczylismy.Synek ma teraz czkawke.Dzisiaj znowu prasowanko i tak codziennie.Śniadanko zjedzone.Co do witaminek ja biore feminatal N.Położyłam sie o 24 ale spałam prawie do 11 ale i tak nie jestem wyspana.Miłego dnia brzuszki Wam życze;-)
 
Do góry