reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
ja tez mam cesarke ze względu na oczy, nieważna jest wysokość wady np ja -7,5 mogłabym rodzic normalnoie ale ze względu na stan siatkówki mam wskazanie, chociaż okulistka twierdzi że pownno się robić cearkę też ze względu na dużą wadę wzroku no ale coż NFZ oszczędza.
W sumie to sie ciesze bo miałam pierwszy poród sn bardzo ciężki i póżniej mnie bolała rana po nacięciu długo nie wiem jaki jest ból po cesarce ale chyba nie większy :no:

Ja właśnie też mam dużą wadę ale konsultację mam 26 więc zobaczymy jak moja siatkówka. Jak byłam na początku ciąży u okulisty swojego to powiedziała, że on raczej byłby za cc, ale nie wdała wtedy zaświadczenia. Teraz idę do okulisty przy klinice ginekologicznej. Zobaczymy.
 
Kochane, nie wiem co mi sie dzieje ale nie moge usiedziec na miejscu.. Źle mi sie oddycha a w dodatku czuje ogromny nacisk na dół brzucha.. :( Mam wrażenie jakby brzuch ważył tone.. Kuje mnie troche dół brzucha.. Pare minut temu stwardnial mi lekko ale jako takich skurczów nie mam. Jejku, martwie sie co mi jest.. mięśnie rąk i nóg mnie tak dziwnie bolą.. I to tak nagle mnie złapało.. Prosze, powiedzcie czy coś wiecie na ten temat..
Połóż się i jeżeli nie przejdzie to zadzwoń do lekarza lub do szpitala
 
Kochane, nie wiem co mi sie dzieje ale nie moge usiedziec na miejscu.. Źle mi sie oddycha a w dodatku czuje ogromny nacisk na dół brzucha.. :( Mam wrażenie jakby brzuch ważył tone.. Kuje mnie troche dół brzucha.. Pare minut temu stwardnial mi lekko ale jako takich skurczów nie mam. Jejku, martwie sie co mi jest.. mięśnie rąk i nóg mnie tak dziwnie bolą.. I to tak nagle mnie złapało.. Prosze, powiedzcie czy coś wiecie na ten temat..


nie znam takich objawów

zadzwoń do gina lub podjedz na izbę dla świętego spokoju niech ci ktg zrobią:tak::tak::tak:
a weź no-spe albo relanium i sie spróbuj odprężyć
 
Skurcze puszczają co chwilę i za jakiś czas wracają, a taki ból non stop w dole brzucha nie wiem co może oznaczać, dlatego lepiej dmuchać na zimne.

Ja jak najszybciej pojechalabym na izbe przyjec. Mialam takie skurcze przez 2 dni i sie okazalo, ze szyjki mi sie skraca a dzidziol kombinuje ktoredy wyjsc. Wiec koniecznie jedz, niech sprawdza. Najwyzej wypisza Ci cos i puszcza do domu. Mnie zatrzymali na tydzien w szpitalu.



 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też dziś mam jakiś ciężki dzień , nic mi sie nie chce, brzuch ciężki że ledwo mogę oddychać, może małą gdzieś mnie uciska, wypina się we wszystkie strony aż boli, no ale dobrze że sie rusza, juz się nie moogę doczekać marca
A bierzecie do szpitala ręcznik dla dzidzi, tzn. ja mam taki z kapturkiem ręcznik kapielowy, ale nie wiem czy niedokupić takiego zwykłego, bo czarnuszka coś pisałą że bierze ręcznik
 
Do góry