reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
czarnuszko a ja słyszałam,że w drugiej ciąży często jest tak,że szyjka macicy jest miękka i skrócona czasem dużo wcześniej przed porodem (kilka tygodni nawet) i to nie jest nic niebezpiecznego ale kontrolować to zawsze trzeba...
U mnie gin jak wybadał krótką szyjkę to zapytał się zaraz która to moja ciąża twierdząc,ze przy drugiej tak się zdarza:-)
 
witam nowe mamuśki


JA MAM DOŚĆ
mała chce być tylko ze mną nie chce sie bawic z moja mamą a jak sie sama zabawi to mam sie jej wcina ja małej od rana cały czas jakies zabawy wymyslam już padam a teraz mama sie obraziła zwariuje!!!!jak ja tam do soboty wieczora wytrzymam (dziś do nich jedziemy bo M ma szkolenie) czekam tylko na kazanie ze ona chora i nam pomaga!!!k....wa za co mnie to spotyka!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Młoda mamusia 1 - dobrze, że udało Ci się do innego lekarza zapisać. Na pewno coś poradzi. Nie denerwuj się.
A mam pytanko, jeśli mogę oczywiście. CC to masz ze względu na oczki czy z nnego powodu?

No zobaczymy jak to będzie, CC mam ze względu na to, że jako 13latka odwarstwiła mi się siatkówka w prawym oku, a mam tak słaby wzrok, że może mi się z powrotem odkleic podczas porodu :-(


mloda_mamusia1 - nie stresuj się. Może ten nowy ci wystawi zwolnienie. A jak nie, to moze zadzwoń bezpośrednio do starego gin. Masz numer?
Tak mam do niego numer, i dzwonilam do niego dzisiaj już 2 razy i odrzuca połączenie :wściekła/y::wściekła/y:

Rzeczywiście doktorek jakiś nie odpowiedzialny:wściekła/y:Przecież zwolnienie musi Tobie wypisać i zobaczyć Ciebie co i jak tym bardziej,że na końcówce jesteśmy a tu zawsze się coś może zacząć dziać:szok:
No własnie, zobaczymy co powie mi ten lekarz... Jak będzie wszystko ok to będę się umawiac na cc, jak nie, to wyśle mnie do szpitala... oby to nie było zatrucie ciążowe:sorry2::dry:
 
reklama
witam nowe mamuśki


JA MAM DOŚĆ
mała chce być tylko ze mną nie chce sie bawic z moja mamą a jak sie sama zabawi to mam sie jej wcina ja małej od rana cały czas jakies zabawy wymyslam już padam a teraz mama sie obraziła zwariuje!!!!jak ja tam do soboty wieczora wytrzymam (dziś do nich jedziemy bo M ma szkolenie) czekam tylko na kazanie ze ona chora i nam pomaga!!!k....wa za co mnie to spotyka!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Qrcze ciężko jest jak ma się jedno dziecko i trzeba leżeć:no: Współczuje ale najważniejsze jest teraz dobre zdrowie maluszka w brzuszku więc się nie denerwuj;-) Wysłuchasz ich kazań i się nie oddzywaj może sobie wtedy wszystko przemyśli:confused: Ja już boję się drugiej ciąży,że też bede miała takie problemy...jesteś już na końcówce więc się trzymaj:tak:
 
Do góry