reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam marcóweczki :tak: ja dzisiaj o 17 mam wizyte u gina, juz przygotowałam liste pytań a nazbierało sie tego troszke :tak:
Może wkońcu dzisiaj dowiem się czy będe mogła rodzic w szpitalu w którym pracuje mój gin czy mam se szukać gdzie indziej miejsca hmmmm.
 
reklama
ja tez mam cesarke ze względu na oczy, nieważna jest wysokość wady np ja -7,5 mogłabym rodzic normalnoie ale ze względu na stan siatkówki mam wskazanie, chociaż okulistka twierdzi że pownno się robić cearkę też ze względu na dużą wadę wzroku no ale coż NFZ oszczędza.
W sumie to sie ciesze bo miałam pierwszy poród sn bardzo ciężki i póżniej mnie bolała rana po nacięciu długo nie wiem jaki jest ból po cesarce ale chyba nie większy :no:
 
ja tez mam cesarke ze względu na oczy, nieważna jest wysokość wady np ja -7,5 mogłabym rodzic normalnoie ale ze względu na stan siatkówki mam wskazanie, chociaż okulistka twierdzi że pownno się robić cearkę też ze względu na dużą wadę wzroku no ale coż NFZ oszczędza.
W sumie to sie ciesze bo miałam pierwszy poród sn bardzo ciężki i póżniej mnie bolała rana po nacięciu długo nie wiem jaki jest ból po cesarce ale chyba nie większy :no:

Mnie powiedziano, że ja mogę wybierac cc, albo sn, ale jak pojechałam do katowic do kliniki to powiedzieli mi, ze nie mowy o sn!:szok::szok:
 
Kochane, nie wiem co mi sie dzieje ale nie moge usiedziec na miejscu.. Źle mi sie oddycha a w dodatku czuje ogromny nacisk na dół brzucha.. :( Mam wrażenie jakby brzuch ważył tone.. Kuje mnie troche dół brzucha.. Pare minut temu stwardnial mi lekko ale jako takich skurczów nie mam. Jejku, martwie sie co mi jest.. mięśnie rąk i nóg mnie tak dziwnie bolą.. I to tak nagle mnie złapało.. Prosze, powiedzcie czy coś wiecie na ten temat..
 
Kochane, nie wiem co mi sie dzieje ale nie moge usiedziec na miejscu.. Źle mi sie oddycha a w dodatku czuje ogromny nacisk na dół brzucha.. :( Mam wrażenie jakby brzuch ważył tone.. Kuje mnie troche dół brzucha.. Pare minut temu stwardnial mi lekko ale jako takich skurczów nie mam. Jejku, martwie sie co mi jest.. mięśnie rąk i nóg mnie tak dziwnie bolą.. I to tak nagle mnie złapało.. Prosze, powiedzcie czy coś wiecie na ten temat..

Kochana nie wiem naprawdę co się dzieje:no: Musisz poczekac na wieloródki:tak:
 
Witam marcóweczki :tak: ja dzisiaj o 17 mam wizyte u gina, juz przygotowałam liste pytań a nazbierało sie tego troszke :tak:
Może wkońcu dzisiaj dowiem się czy będe mogła rodzic w szpitalu w którym pracuje mój gin czy mam se szukać gdzie indziej miejsca hmmmm.

Trzymam kciuki za dobre wieści i daj znać po powrocie:tak::tak:

gxXxIzuLQaxXx ja też niestety nie pomogę:no::no::no:
 
do 3 dni roboczych:tak::tak::tak:
To ja też już nie wiem zwolnienie mam do jutra do 15, pytałam się czy jak przyjadę 19 będzie za późno, położna stwierdziła, że tak, a przecież nie będzie nawet 3 dni roboczych :baffled:
Kochane, nie wiem co mi sie dzieje ale nie moge usiedziec na miejscu.. Źle mi sie oddycha a w dodatku czuje ogromny nacisk na dół brzucha.. :( Mam wrażenie jakby brzuch ważył tone.. Kuje mnie troche dół brzucha.. Pare minut temu stwardnial mi lekko ale jako takich skurczów nie mam. Jejku, martwie sie co mi jest.. mięśnie rąk i nóg mnie tak dziwnie bolą.. I to tak nagle mnie złapało.. Prosze, powiedzcie czy coś wiecie na ten temat..

Kochana a ten nacisk masz non sto czy Cię puszcza? Spróbuj może odpocząć wziąć nospę jak nie przejdzie skonsultować z lekarzem, bądź na izbę przyjęć na kontrolę.
 
Poleż troche a jak nie przejdzie to tel do lekarza albo do szpitala
u mnie pierwszy objaw porodu to było stwardnienie brzucha i obniżenie i tak jakby trochę sklęsł
 
reklama
Do góry