reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Hej Mamuśki:-) ja znowu od rana nogach, normalnie już wysiadkę robię, po wczorajszym mam takie zakwasy...gdzie ta moja kondycha...przepadła 20 kilogramów temu :baffled: ha ha ha kupiłam dzisiaj "tantum rosa" ( w jakiej ilości wody należy rozpuścić saszetkę?? nie kupiłam całego op. i niemam ulotki), fride dla Kubka, linomag (maść-chyba taki potrzeba), sól fizjologiczną w ampułkach do przemywania oczek ( mozna też wodą) i niemam tylko spirytusu spożywczego a tak to już picuś glancuś:tak: młoda mamusia- gin może wystawić zwolnienie 3 dni wstecz, chyba że masz jakiegoś znajomego i Ci pójdzie na rękę,mój kaze mi przychodzić dzień przed końcem lub tego dnia kiedy mi się kończy,także leć do lekarza bo bedzie problem z kasą:tak:
 
Ja właśnie też mam dużą wadę ale konsultację mam 26 więc zobaczymy jak moja siatkówka. Jak byłam na początku ciąży u okulisty swojego to powiedziała, że on raczej byłby za cc, ale nie wdała wtedy zaświadczenia. Teraz idę do okulisty przy klinice ginekologicznej. Zobaczymy.


Mi ginekolog powiedział że jak chce cesarke a siatkówke będę miała ok i nie dostane skierowania to żebym poszła jeszcze raz po 36 tygodniu to powinni dać
 
Zapomniałam napisać że dzisiaj pierwszy raz zobaczyłam siarę w cycuchach:tak: IZA jedz na izbę jezeli masz jakiekolwiek obiekcje, napewno nikt Cie stamtąd nie wyrzuci, zrobią Ci KTG i bedzie wszystko wiadomo, powodzenia
 
troszke sprzatnelam...teraz tesciowa wziela sebusia na dół...a ja odpoczywam :))



Ja też dziś mam jakiś ciężki dzień , nic mi sie nie chce, brzuch ciężki że ledwo mogę oddychać, może małą gdzieś mnie uciska, wypina się we wszystkie strony aż boli, no ale dobrze że sie rusza, juz się nie moogę doczekać marca
A bierzecie do szpitala ręcznik dla dzidzi, tzn. ja mam taki z kapturkiem ręcznik kapielowy, ale nie wiem czy niedokupić takiego zwykłego, bo czarnuszka coś pisałą że bierze ręcznik
no wlasnie przy 1 porodzie nie byl mi potrzebny bo one jak kapaly mlodego przez te dwa dni co byl ze mna to go w tetre wytarly potem mi go zabraly i tylko raz go sama kapalam ale na wszelki wpadek biore

Mama mówi że strasnie blada jestem.. Teraz mam lekkie napięcia w dole brzucha.. Co pare minut..
- zmykaj do szpitala!!!! jeszcze nie czas rodzicc!!!
 
reklama
Zjadłam sobie własnie 2 tosty mniam małemu smakowało bo zaczoł kopac:tak::-D:-)
Ja jadłam na śniadanko tosty:tak::-)

Agniesiak85 z pastą miałam też przejścia gdy nie miałam gumy, to szłam myć zęby tak bez końca:-D:-D

A z Igorkiem to miałam jeszcze tak że pociagały mnie ...hmmm...dziwnie zapachy np. z odkurzacza, ,mogłam siedzieć z nosem przy okurzaczu i tak mi dobrze było:-D:-D:-D
O kurka:-D Mam nadzieję, że ja nie będę wdychac odkurzacza:-D

ja miałam trzy razy badanie ginekologiczne, w pierwszej ciąży gdy chodziłam do innego lekarza było to na każdej wizycie!!
Trzy razy?:confused: Ja mam na każdej wizycie:tak:

Ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj to ja ostatnio hehehe jak jechalam do lekarza z K to zajechalismy do tego kuzyna sklepu co maz mu tam robi remont i normalnie nie chcialam z tamtad wyjsc !!! tak mi pachnialo tynkiem, taka sciana swieżą!!!!!!!1 mmmmmmm normalnie jakbym mogla to bym zjadla se kawalek sciany hehehe:-D:-D
:-D Hi hi hi :-D:-D

Hej marcóweczki :o) piszę pierwszy raz :) termin porodu 11 marzec.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie!!!!
Witaj wśród nas:-)


IZA koniecznie jedź na IP, nie lekceważ tych objawów..:no:
 
Do góry