reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ach....i zrobiłam dziś mega stroik, gdyz w tym roku nie ubieramy choinki (w sumie juz nas na nią nie stać) :sorry: Dostaliśmy kilka gałązek żywej choinki i teraz tak ładnie pachnie....ciekawe ile wytrzyma to moje dzieło przy tym osiedlowym ogrzewaniu.

Skromny bo i ozdób nie mamy - w końcu mieszkamy na swoim dopiero od maja :-D

śliczny stroik :-) my nasza maluteńką choinke będziemy ubierać w środe:-) ja mam ozdoby itd bo my tutaj mieszkamy już od roku więc rok temu choineczka już stała :tak:

A ja dzisiaj mam totalnego lenia. Myśle co na kolacje zrobić i brak pomysłu więc M stwierdził ze zamówimy pizze hehe no i jedzie już do nas:-) za pół godzinki ma być mniam :-)
Coś brzusio dzisiaj pobolewa. W ogole widze że znowu się powiekszył bo mi coraz bardziej przeszkadza. Najpierw miałam takie miesiączkowe pobolewania w prawej pachwinie to wzięłam magnez i nospe i troche puściło ale twardy jest i na noc pewnie bede musiała relanium brać.
A jutro ciężki dzień bo kupowanie prezentów- większość w aptece:-D:-D:-D a później cenrum handlowe ehh i dalsze sprzatanie. Ale jutro już mi M pomoże bo zostały takie ciężkie rzeczy do zrobienia.
W związku ze dzisiaj jego święto pozwoliłam mu totalnie opanować TV i podłączył PS3 i gra w Fife...hehe nie ma to jak wieczór przy głosie Szpakowskiego :-D:-D
 
reklama
Witojcie dziewczęta,

chyba od tego siedzenia w domu juź mi odbija. Postanowiłam nauczyć sie robić na drutach!!:szok: Może być gorszy szczyt nudy? :no:

Mały strasznie kopie wiec musze sie czymś zająć a jak na złość cała rodzina wyklucza mnie z przygotowań świątecznych bo niby mam odpoczywać :confused2:
 
u mnie ble:-:)-:)-:)-:)-:)-(

brzuch jak skała co jakiś czas skurcze:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

po fenoterolu lepiej na godzinkę i znowu
ciśnienie 70/50
a cukier szkoda gadać po kolacji mój rekord 162!!!!jakiś kosmos:szok::szok::szok:

i załapałam doła bo chyba w takim stanie jutro gin mnie położy w szpitalu:-:)-:)-(

mam bardzo silne bóle jak na mega okres:-:)-:)-(
bardzo się boję oby do jutra mam nadzieję że noc będzie spokojna:tak:
 
- o wlasnie bo Ty bidulko niewiesz kogo nosisz pod serduchem ....a jaki masz brzuszek?? taki bardziej jak pilka czy taki na boki tez ?? i ile juz przytylas??

Brzuszek wstawuałam chyba przedwczoraj na Galerię brzuszków. Ja się nie znam, a jedni mówią, że na chłopca, inni, ze na dziewczynkę. Według mnie niestety bardziej na chłopca. Kilo na plusie mam już 14, co mnie strasznie wkurza!

No, spakowałam 2 ostatnie prezenty. Mam ich już 15, albo więcej :-D
 
u mnie ble:-:)-:)-:)-:)-:)-(

brzuch jak skała co jakiś czas skurcze:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

po fenoterolu lepiej na godzinkę i znowu
ciśnienie 70/50
a cukier szkoda gadać po kolacji mój rekord 162!!!!jakiś kosmos:szok::szok::szok:

i załapałam doła bo chyba w takim stanie jutro gin mnie położy w szpitalu:-:)-:)-(

mam bardzo silne bóle jak na mega okres:-:)-:)-(
bardzo się boję oby do jutra mam nadzieję że noc będzie spokojna:tak:

Oj Kochana mam nadzieje ze bóle mina i swieta spędzisz w domku.Trzymaj sie jak najbardziej:tak:
 
Mag ja rowniez juz dlugi czas mam bole krocza.. ale z roznym natezeniem. Sa dni kiedy ledwo odczuwam, a sa takie ze chodze kiwajac sie z boku na bok :-D

Moje niestety cały czas są takie mocne. No, ale cóż. Pewnie nie można tak całkiem bezobjawowo przechodzić ciąży :-D I jeszcze zgaga masakra, na szczęście ostatnio nie codziennie :tak:
 
Lady Karen - niekoniecznie nuda. Na drutach można wyczarowac cudowne rzeczy. Ja niestety mam do tego dwie lewe ręce :-D

Rybko, trzymam kciuki, żeby się jednak poprawiło i żebyś na święta chociaż w domku została!!!!!
 
Rybko trzymaj sie Kochana!!!!!! Miejmy nadzieje ze brzuszek zmięknie i bedzie w miare ok. Bądz dobrej mysli!! I daj koniecznie jutro znać!
 
reklama
Do góry