reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

może zrób posiew od razu

jakbyś wyszła na słodko wpadnij do nas na cukrzyce:tak::tak:
Powtórzę zwykłe badanie na razie, bo tamto było trochę lewe. Dlatego lewe, że zapomniałam po wstaniu nasikać do probówki i w końcu nasikałam dopiero w przychodni w ubikacji. No i raz, że nie było z pierwszego moczu po nocy, a dwa że nie byłam świeżo umyta ;-).

A cukrzycy na razie nie mam - wyszła mi glukoza po 2 godzinach 7,8 - to jest na granicy między wynikiem w normie, a stanem przedcukrzycowym.
 
reklama
kurcze chyba dalam dzisiaj czadu ze wszystkim..
bo nie moge chodzic tak boli mnie krocze i podbrzusze..

chyba nawet nie bede sie kapac teraz , tylko umyje wlosy nad wanna.. a SIE umyje rano. i do lozka bo... boli .. :eek:

uciekam dziewczyny. Do jutra ;-)
 
ach....i zrobiłam dziś mega stroik, gdyz w tym roku nie ubieramy choinki (w sumie juz nas na nią nie stać) :sorry: Dostaliśmy kilka gałązek żywej choinki i teraz tak ładnie pachnie....ciekawe ile wytrzyma to moje dzieło przy tym osiedlowym ogrzewaniu.

Skromny bo i ozdób nie mamy - w końcu mieszkamy na swoim dopiero od maja :-D

Jesus, ogroooomny ten stroik!!1:-D Bardzo ładny ci wyszedł:tak:
u mnie ble:-:)-:)-:)-:)-:)-(

brzuch jak skała co jakiś czas skurcze:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

po fenoterolu lepiej na godzinkę i znowu
ciśnienie 70/50
a cukier szkoda gadać po kolacji mój rekord 162!!!!jakiś kosmos:szok::szok::szok:

i załapałam doła bo chyba w takim stanie jutro gin mnie położy w szpitalu:-:)-:)-(

mam bardzo silne bóle jak na mega okres:-:)-:)-(
bardzo się boję oby do jutra mam nadzieję że noc będzie spokojna:tak:

O ludzie kobieto-ty to sie masz. Oby cie nie położyli do żadnego szpitala, pogroziłaś maluchowi paluszkiem?! No weż pogroź...może sie uspokoi...Moja Jula zaczęłą sie rodzić w 27 tc i na porodówce położna powiedziała mi ze jak mnie nie posłucha to ona zacznie na moje dziecko krzyczeć. I nakrzyczała, Ze smarkate jeszcze jest i nie wie co dobre i ma siedzieć w brzuchu. I Jula siedział do 40 tc:-D Wprawdzie na cordafenie ale siedziała:-)

Co do podobieństw to wśród moich znajomych nie ma reguły. O ile wszytskie pierwsze córeczki podobne do tatusiów, to z synkami różnie to jest. Jedni do tatusiów inni do mamusiek. Jula to wykapany tatuś, tylko oczy ma moje. Zobaczymy jak synuś sie ustawi:tak:

Co do wzrostu i innych wizualnych parametrów to ja 170 cm, mąż 184cm, oboje niebieskoocy brązowowłosi, choć ja do 8 roku zycia byłam blondyneczką ( teraz az trudno w to uwierzyć hehehe). A Julka urodziła się z czarnymi jak smoła włosami :szok: Ale pojasniały jej i teraz ma brązowe:-)

Byłam u gina, potem na zakupach spozywczych. Robię tylko wigilię a poszło mi ponad 300 zł!!!No żesz cholera!

Gin dzisiaj podczas usg zobaczył że miałam cesarkę przy pierwszym porodzie, po czym chyba sugerował mi, że i tym razem moge mieć cesarkę. Mam nadzieję że najnormalniej w świecie będę mogła za miesiąc pogadac o możliwościach i wskazaniach.Zobaczymy...
 
Czytałam, czytałam was i nadrabiałam zaległości i zapomilam komu co odpisać:sorry:
Rybko trzymam kciuki żeby skurcze przeszły i brzusio zmiękkło!!

A ja posprzatlam łazienke i korytarz na glacuś i nawet nie zdawalam sobie sprawy- od kąd jestem na L4 nie nosze soczewek, że tyle milam pajęczyn na ścianach:shocked2: I wywiesiłam czysciutkei firanki :tak: ale duzo dzis czasu mialam ręce w gorze i teraz mnie brzusio ciągnie i nawet sobie wkręcałam krzywe akcje ale mała kopneła mnie pare razy wiec sie uspokoiłam:sorry:

Jutro jade do Ostrołeki do Wigilii wiec boje sie pomyslec ile czasu mi zajmie nadrabianie zaleglości na BB :-D i jeszcze przed odjazdem wybiore sie na glukoze zeby wiedziec jak ograniczac sie z cukrami w te świeta:eek:

Qrzce wy tu o 31tc a ja dopiero 26:confused2: Ten marzec móglyby byc szybciej żeby zrzucić ten balast na przodzie..bo zaczyna ciążyć jak cholera a jeszcze 3 miechy przezde mna...boje sie pomyslec co bedzie w marcu:shocked2:
 
ewcia ja cordaen musiałam odstawić bo mi bardzo po nim spadało cisnienie np 70/30

biore od dzis fenoterol i isoptin

ale jakos lepiej nie jest:no::no::no::no::no:

a teraz jest gorzej niz było
mam coraz mocniejsze bóle:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
byle nocka spokojna była

i kolejny dzien 2w1
 
Ja jestem cała obolała po dzisiejszej wyprawie do lekarza i na zakupy. Chodzę po mieszkaniu jak kaczka na nartach :-D.

Okazało się, że mam cukier po obciążeniu na granicy normy i doktor mnie skierował do poradni diabetologicznej. Poza tym jakieś straszne rzeczy mi wyszły w moczu :szok:. Doktor mi przepisał antybiotyk, ale jutro sobie powtórzę badanie, bo nie chcę się faszerować bez potrzeby...


Ja mam podobnie, w moczu jakiś czas temu wyszły drożdże. Dostałam antybiotyk - podobno to bardziej profilaktycznie, żeby z tego czegoś gorszego nie było, więc posłusznie biorę - jeszcze pięć dawek. A posiew mam zrobić po świętach i wtedy okaże się co z tym dalej. Staram się unikać faszerowania jakimikolwiek lekami, ale skoro ma to zapobiec gorszym rzeczom, to nie dyskutuję już;-)


Rybko, trzymam kciuki. Może to gorsze samopoczucie to efekt zmiany leków i organizm musi się przestawić na tę zmianę.
 
reklama
rybka trzymaj sie oby jak najdluzej 2 w 1

a co do podobienstw dzieci to ostatnio slyszalam od znajomych teorie ze pierwsze dziecko jest zawsze podobne do tatusia i tak w sumie jak troche poobserwowalam to cos w tym jest
 
Do góry