reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
A mnie coś od 2 dnia zatyka i czuję jakby serce na chwilę przestawało bić podczas tego zatykania. Bardzo nieprzyjemne uczucie Zaczynam się martwić. Chyba muszę się przejść do lekarza....:(
Z bakteriami w moczu to ja też walczę. Polecam suszoną żurawinę i dużo pić kwaśnego.
 
druga!!!!!:-D:-p

owlrene jej ale masz trudny nick do zapamietania... trzymam kciuki za dzisiejsze usg :tak:

a ja ogladam sobie z rana dzien dybry tvn :-) i czekam na cos o dzidizusiach ;-) a no i meza zagonilam do porzadkow bo dawno nic nie sprzatał wiem okropna jestem :-p wykorzystuje to ze idzie na popoludnie do pracy ;-)
 
a ja ogladam sobie z rana dzien dybry tvn :-) i czekam na cos o dzidizusiach ;-) a no i meza zagonilam do porzadkow bo dawno nic nie sprzatał wiem okropna jestem :-p wykorzystuje to ze idzie na popoludnie do pracy


Która może siedzi przed TV :-) Ja oglądam na przemian dzień dobry tvn i pytanie na śniadanie (2)
Chyba nie tylko Ty "jesteś okropna" :-) Ja mojego też zaganiam do sprzątania kiedy tylko mogę :-)
 
Witajcie,
ja też oglądam "dzień dobry tvn" i " pytanie na śniadanie" na przemian. Zjadłam tosty na sniadanie i szykuje się zaraz do pracy. Miłego dnia!
 
Cześć!
Ale się nasiedziałam żeby przeczytac wczorajsze wpisy---kurcze ja nie mam na to czasu! Córcia, dom i zaraz znów praca!:wściekła/y:
Ta bardzo nie chciało mi się dziś wstac że nie odwiozłam małej do przedszkola--ale mam wielkiego lenia.
Pozdrawiam miłego dnia dziewczynki!:-p
 
Tak sobie leżę i myślę co bym dziś zjadła na obiad...najchętniej karton maxi kinga..mniam..ale to nie realne..:-)
Kobietki mam takie pytanko:za kilka dni kończy mi się kolejne zwolnienie,jest już lepiej bo nie ma plamień,nadal biorę luteinę...i zastanawiam się czy dalej będe na zwolnieniu czy lekarz puści mnie do pracy?Szwagierka twierdzi,że jak miałam zagrożenie dla ciąży to lekarz już nie zaryzykuje i do końca ciąży mnie przetrzyma na zwolnieniu.Jak myślicie?
 
Myślę, że lekarz zapyta Cię czy chcesz wrócić do pracy, ewentualnie jaką masz pracę. Ja dzisiaj wracam do pracy po miesiącu, miałam trochę urlopu, potem zwolnienie, ale tylko dlatego że byłam przeziębiona. Mam fajną pracę, ale niestety godziny to 13-21, więc powiem szczerze, że pewnie miesiąc popracuje,przekaże swoje obowiązki i też poproszę i o zwolnienie, bo jak będę kończyła pracę, to już ciemna noc, a ja chodzę spać szybko teraz.
 
reklama
Jestem kasjerką w hipermarkecie,pracuję na 5/7 etatu.Co gorsza nie mam przerwy a teraz w ciąży muszę zjeść co 2-3godziny bo inaczej mnie skręca,nie wiem jak miałabym wytrzymać bez jedzenia..:)..a poważnie to kiepsko znoszę ciąże i wolę nie wracać do pracy.Mdłości,zawroty głowy,niskie ciśnienie i ogólne zmęczenie to nie mobilizuje do pracy!
 
Do góry