reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Denerwuja mnie te suwaki nie zauważyłyście
,ze one klamia mi na tym suwaczku było napisane ze dziecko ma 7,5 cm a na usg w 13 tyg mialo 8,4 . Albo moja dzidzia rośnie szybko:):) A co do ruchów dziecka to dzis poczulam ze sie rusza jak polozylam sie na wznak. Fajne uczucie takie mizianie;p
 
reklama
Co do wzrostu naszych dzidziusiów, wydaje mi się że suwaczki podają średnią długość, a przecież każdy dzidziuś jest inny, jeden jest większy a jeden mniejszy na dany tydzień:)
 
Ionka, ale sie usmialam :-D Nawet nie chce sobie wyobrazac jak to smakuje :szok:

Co do jedzienia, to ja na niewiele rzeczy mam ochote, mecza mnie wieczorne mdlosci. Zadnych zachcianek jak do tej pory. Jem za to mnostwo owocow od samego poczatku! Kilogramy wrecz. Warzyw niezbyt wiele, od miesa i wedlin odpycha. Reszta w normie :-D
W piatek ide do fryzjera, bo odrost masakra! Robialm na poczatku ciazy, teraz znowu czas i pewnie przed porodem :tak: Robie zawsze pasemka, wiec to mniej szkodzi. A przynajmniej taka mam nadzieje.
Z nowosci, bylismy wczoraj u gina dokonczyc badanie na przeziernosc. Dzidziulek kochany sie slicznie ulozyl i pokazal kostke :-) Wszystko gra, zmierzyl przeziernosc i wyszlo 1.25mm tym razem :-) Kosc udowa tez mierzyl, bo ponoc na jej podstawie tez mozna wykluczyc wady. Malenstwo ma juz 8,4 bez nozek :szok: Czyli jakies 10 cm cale :szok: Ale jakies takie leniwe, troche sie ruszalo. M sie smieje, ze po nim taki len bedzie :-D I mowi, ze widzial co nieco miedzy nogami i chlopak bedzie, ale lekarz tego nie potwierdzil. Mowil, zeby sie trzymac terminu porodu tego z miesiaczki, wiec znowu bede musiala zmienic, ale to juz ostatni raz, obiecuje! ;-)Szyjka macicy ponad 3cm, mowil, ze elegancko. Tylko lozysko troche nisko, ale ponoc mam sie tym na razie nie martwic.
Moj M sie rozchorowal, w pracy wszyscy na zwolnieniu, swinska grypa rzadzi :wściekła/y: Mnie cos tak dziwnie zaczyna rozkladac, ale mam nadzieje, ze to tylko zmeczenie wychodzi i maly stresik po interview. A jutro na 19 do szkoly :happy: Do 22!! I w piatek pobudka o 6:10 jak kazdego dnia zreszta... Echhhh kiedy ja odpoczne?!?! W weekend jak mam wolne, to spac nie moge :-D
Ide cos zjesc, moze truskawki :-p
Milego wieczorku Dziewczynki!!! ;-)
 
Denerwuja mnie te suwaki nie zauważyłyście
,ze one klamia mi na tym suwaczku było napisane ze dziecko ma 7,5 cm a na usg w 13 tyg mialo 8,4 . Albo moja dzidzia rośnie szybko:):) A co do ruchów dziecka to dzis poczulam ze sie rusza jak polozylam sie na wznak. Fajne uczucie takie mizianie;p

Monisia, przecież nie jest to suwaczek zrobiony pod Twojego Dzidziolka.
One pewnie pokazuja jakąś tam średnią, więc nie muszą się zgadzać. To takie orientacyjne tylko, A jak Twój Dzidziuś jest większy niż przeciętna to super i powinnaś się cieszyć, a nie narzekać na suwaczki :tak:
 
Witam wieczorowo :)
Wczoraj pakowalam nasze rzeczy w kartony az do 2 w nocy bo juz nie moge na ten syf patrzec i juz chce zeby sie skonczylo :( juz mam dosc
W nocy nie moglam spac bo mnie brzusio pobolewal i mialam stracha nic nie dzwigalam tylko pakowalam i suwalam tak noga ale chyba i to bylo za duzo i jutro nie robie nic .
Wszystko jutro juz przewozimy i juz tam bedziemy lulac a potem ruszamy z remontem ,chyba sie wykonczymy bo do konca dalekooooooooooooo.

Za 2 tg przyjdzie dopiero kuchnia i sypialnia takze nic z gotowania ,gdzie ja bede jesc hotel -tesciowa :-D szkoda tylko ze sie z nia poklucilam ostatnio i nie wiem czy jutro przyjdzie pomoc .

Juz bym chciala zeby bylo po .

Jutro o 10 wizyta u gina i licze na usg chce zobaczyc dzidzie bo juz schizuje .

Milej nocki brzuszki

Wlasnie M mi zrobil chlebek pieczony na patelni z pomidorkiem i serem ,ktory sie wspaniale rozpuscil i z ketschupem ach pycha bylo :) trzy big kromki pozarlam :)

Ide lulu bo juz padam
 
A ja wlasnie wtrynilam obiadek(ryz,schabik pieczony i kapustke gotowana) i popilam soczkiem porzeczkowym(hit tej ciazy).
Wczoraj wieczorem w pracy sie poryczalam,bo jutro moja siostra wraca do Polski po 2,5 miesiacach i taki mnie zal wzial ze chyba spakuje sie i wroce za nia.
Normalnie tesknota za domkiem i mamusia(baba 32 lata)teskni za cycusiem mamy.
Nie bylam tam prawie 5 lat.Szok.
Moj M tylko zeby zaciska jak widzi moje nerwy i lzy.Tylko on nie rozumie tego bo ma tu cala swoja rodzine.
Ale sie rozkleilam:-:)-:)-(
 
A ja mam jakies zapalenie chyba tam na dole..:-(
Bo mnie tam swędzi i nieraz podszczypuje tam na dole:-( O higienę dbam i jak będe na kontroli to musze lekarzowi o tym powiedziec. Zresztą sam zobaczy bo w wynikach w moczu sa bakterie:eek: Martwię się:-(


kochana to normalne;-)
organizm kobiety w ciąży szybciej niz zwykle łapie infekcje
 
reklama
1-wsza
Witam czwartkowo jeszcze godzinka i bede u gina :) i mam nadzieje wielka nadzieje ze zobacze moja myche .
Dzisiaj bedzie koszmarny dzien
PRZEPROWADZKA
Nie dosc ze w tym mieszkaniu wyglada jakby baba przeszla to jeszcze tesciowa sie tutaj pakuje :((((((((((((((( a myslalam ze po ostatnim sie nie odzywa i nie przyjdzie a tu wielce chcetna do pomocy GEBA :((( bo i tak nosic nie moze bo ma swoj wiek
JEZU TRZYMAJCIE MNIE BO CZUJE ZE DZISIAJ to dopiero "qurwami " bede sypac .
Bedzie mi tutaj pitolic za uszami co mam a co nie mam robic :((((((((((((

Ja chce tylko spokoju :(((
POMOCY
 
Do góry