reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Czytam o tych choróbskach co się przyplątują i jestem zła. Dlaczego to akurat w ciązy się przytrafia:wściekła/y:

Igi daj znać po wizycie, jestem ciekawa co będzie u ciebie widać na USG.

Za miesiąc mam pierwszy egzamin na prawko, dziś miałam jazdy. W Katowicach na egzamin czeka się 3 miesięce, paranoja. Jakoś nie wierzę że uda mi się zdać za 1 razem, bo to graniczy z cudem. Następny będzie w listopadzie jak dobrze pójdzie. Fajny brzuch już wtedy będę miała:baffled:, a liczyłam że się do lata z prawkiem wyrobię:oo2:
 
reklama
Dzięki za odpowiedzi.
Może więc moje złe samopoczucie wynika z fazy ciąży, a nie jest spowodowane lekiem. Ale zapytam dziś o to lekarza.
Moniat szkoda, że nie zdajesz w Poznaniu - siostra jest instruktorem i ma niespożyte pokłady cierpliwości dla kobiet ;-).

Uściski dla wszystkich :-)
 
Ja sobie właśnie oglądam zdjęcia brzucholków stycznióweczek, oj mają je już pokaźne:tak:. Niektóre lutóweczki też już wklejaja zdjęcia, także dziewczyny za jakiś miesięc niektóre z nas będą mogły się już pochwalić:-p
 
Ja sobie właśnie oglądam zdjęcia brzucholków stycznióweczek, oj mają je już pokaźne:tak:. Niektóre lutóweczki też już wklejaja zdjęcia, także dziewczyny za jakiś miesięc niektóre z nas będą mogły się już pochwalić:-p
He he, też sobie tam zajrzałam :-). Ja pamiętam, że w ciąży z Karolkiem zaczęłam nosić ciążowe spodnie w październiku, ale pod koniec września już miałam spory brzuszek :tak:
 
mam pytanko: wiele z Was pisze, ze bierze (lub brało) Luteinę. Jak się po niej czułyście?
Bo mnie okropnie po niej muli, nasiliły się mdłości i generalnie kiepsko mi po niej... A może te objawy są niezależne od tego lekarstwa i bez niego też bym się tak czuła... :baffled:

Ja też biorę luteinę, ale nie zauważyłam po niej żadnych niepożądanych objawów.

Dziś za to rozbolał mnie bruch. Chyba ze stresu :-(
 
Dziewczny; macie już jakieś przeczucia co do płci?

Ja np. myślę że będzie dziewczynka, choć jest mi to zupełnie obojętne. Nawet kiedyś bardziej chciałam chłopca:-D.

Wiem, że mąż myśli o synu, ale wiadomo że wprost tego nie powie.;-)

Ciekawe po czyjej myśli będzie.

W przyszłości to marzy mi się parka, fajnie mieć i jedno i drugie. Niestety nie zawsze idzie po naszej myśli:-)
 
Ja przeczucia nie mam żadnego. Choc przez całe życie byłam przekonana, że jeśli kiedykolwiek będę miała dziecko to będzie to chłopiec.

Teraz uporczywie wmawiam sobie, że to jednak dziewczynka :-D
 
reklama
Ja też chciałabym dziewczynkę, ale czuję, że chyba będzie chłopczyk, ale to dlatego, że ja mam zawsze na odwrót wszystko:-) Ale najważniejsze żeby było zdrowe, a płeć to drugorzędna sprawa.
Ja się tak trochę martwię, że nic mnie mój gin nie przebadał.. Dał mi tylko skierowanie na glukozę 17.08, kazał brać feminatal, pojutrze usg u niego prywatnie a kolejna wizyta 24.08. Nie zrobił ze mną żadnego wywiadu, karty ciąży nie założył.. Nie uważacie, że to trochę za mało??:-(
 
Do góry