reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Gosiargo ja robiłam drugi test też 3 dni po terminie @ i też 2 kreseczka była bladawa :-)
Ja poszłam do gina ok 4/5 tyg i był tylko maleńki pęcherzyk także nie ma sensu przyśpieszać wizyty :tak:
A tak wogóle to gratuluje fasolki :-D

W instrukcji testu jest napisane, że jeśli kreseczka jest ledwo widoczna, tzn. że jest ciąża, test pozytywny. Osobiście zrobiłam dwa testy na obu były dwie kreseczki, na jednym mocniejsza, na drugim jaśniejsza :) Myślę, że to zależy od ilości hormonów. Pozdrawiam.
 
reklama
Witam po weekendzie:-D
Zrobilam kolejny test i już nie mam wątpliwości że dzidzia jest:tak:
Jutro idę do gina. Niestety w gabinecie nie ma USG:-( i będę musiała pojechać do innej przychodni gdzie też przyjmuje. Mam nadzieję że na pierwsze USG nie będę musiała długo czekać. Zresztą jak tak będzie to pójdę prywatnie. Według moich obliczeń zaczął się 6 tydzień.
Wiem, żec temat był już poruszany, ale waszym zdaniem w którym tygodniu iść na USG? Na tych zdjęciach nic nie widzę, nie wiem jak wy potraficie cokolwiek odczytać, jestem w tym zielona:-p
Narazie moim objawem ciąży są rosnące piersi. Z wszystkich staników mi już wychodzą:eek:. No i ogromny apetyt. Martwię się trochę o moją wagę po ciąży bo już przytyłam 1kg. Przed ciążą także regularnie przybierałam na wadze. Miałam zamiar się trochę odchudzić ale nie wyszło no cóż:confused2:. Poza tym jestem pełna energii i od czasu gdy się dowiedziałam nie potrafię w nocy zasnąć. Myśli tylko o dziecku:-).
 
Dzieki wielkie dziewczyny za info i wsparcie:-) jestem w tym temacie zupełnie nowa i stąd ta panika... Ale uspokoiłyscie mnie :-D
Miłego dzionka wszystkim marcóweczkom:-D:-D
 
Witajcie dziewczyny,

jestem dziś nieco zdenerwowana, bo w nocy zaczęłam odczuwać ból podbrzusza i dziwne napinanie się brzucha (tak miałam jak byłam w ciąży z córką, ale znacznie później w 7-8 miesiącu). Niestety mój ginekolog jest na urlopie... i zastanawiam się co robić...
Nie mam plamień, ale generalnie od nocy kiepsko się czuję.

Jak myślicie, powinnam iść do jakiegokolwiek lekarza? to może być coś złego? czy mogę bezpiecznie wziąć nospę?
 
Witam
Wszystko wskazuje na to że jestem w ciąży, testy pozytywne @ brak, owaulacje najpóźniej miałam 1 lipca (2 lipca juz miałam wzrost temp i sluz inny). Na środe 22 lipca umowilam sie do lekarza, myslicie ze uda mu sie juz cos zobaczyc??? dzidzia bedzie miala wtedy 3 tygodnie od poczęcia.
 
witam w poniedzialkowe popoludnie ;-) zycze milego dni
co do kresek na tescie to moje byly bardziej liche tzn ta zrobiona przed okresem. musialam test rozbierac z plastiku zeby sie upewniac czy dobrze widze bo szybka taka byla i niewyraznie bylo widac :tak:
 
reklama
Do góry