reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

mag, nawet jakbyś wiedziała jaką masz, to by ci zlecił, bo trzeba mieć oryginalny świstek :tak: Ja akurat mam oryginalny z poprzedniej ciąży, więc nie muszę badać :-) Mam 0 Rh-, więc muszę kontrolować czy nie ma przeciwciał.
 
reklama
ja mam nadzieje,ze zakazu na seks miec nie będe:-):-)aczkolwiek ważniejsze jest zdrowie maluszka niż seks.Zawsze możńa zastosować inne pieszczoty:tak::tak::tak:
Mag a jaki masz ten sluz??? jesli mozna wiedziec?
 
witam wszystie kobitki po dluzszej przerwie:)

wakacje u babuszki to super wypoczynek,

widze ze przybywa marcóweczek- z czego sie bardzo ciesze:)

ja bylam dzisiaj na betce 2 raz wyniki dzisiaj wieczorkiem takze napisze co i jak:)

ccaroline85 z tego co wiem to raczej na poczatku ciazy nie wbierze sie zadnych witamin( moja gin mowi ze moga zaszodzic bardziej niz pomoc teraz) powinno sie brac po 12 tyg ciazy...

a jezeli chodzi o zwolnienie to ja tez jestem na wychowawczym ale jak sie potwierdzzi ze wszystko ok to wroce do pracy i pojde na zwolnienie:) - moja ksiegowa uwaza ze tak mozna nawet do zusu dzwonila sie pytala

mazia 89 co do seksu ja mam ZAKAZ i narazie musze sie dostosowac, zagrozona ciaza- mysle ze ja bedzie ok dalej to najwczesnie zaczniemy sie mocnej przytulac dopiero po 16 tyg - a narazie inne pieszczoty:zawstydzona/y:

co do lekarza to chodze prywatnie poprostu strasznie ufam kobiecie do ktorej chodze i nie wyobrazam sobie inaczej:-)

śluz po lekach zmienil sie z zółtawego na bialawy, czasem bezbarwny wodnisty:-)

a co do objawów to strasznie mi sie pic chce pije chyba z 4 litry dziennie a i mam napady glodu:-) naszczescie brzuszek juz mnie nie boli

pozdrawiam wszystkie ciezaroweczki

trzymajcie kciuki za moja betke:-) mam nadzieje ze bedzie ok..........
 
evellcia


ccaroline85 z tego co wiem to raczej na poczatku ciazy nie wbierze sie zadnych witamin( moja gin mowi ze moga zaszodzic bardziej niz pomoc teraz) powinno sie brac po 12 tyg ciazy...

Ja przez całą ciążę z synkiem brałam od początku do końca Witaminki, tak jak zalecił lekarz i nic nikomu nie zaszkodziło, synek warzył 4 kg dostał 10 pkt, myślę, że witaminki raczej nie szkodzą. Mam pytanko do mamusiek, które już mają małe szkraby obawiacie się drugiego porodu i czy miałyście ciężki pierwszy?

Mój trwał 14 h odeszły mi najpierw wody, rodziłam bez znieczulenia 4 kg Dawidka i udało się bez nacięcia, myślę, że drugim razem będzie łatwiej. Słyszałam, że im krótsza przerwa tym szybciej pójdzie, ale każda kobieta jest inna.

A propo samopoczucia to strasznie jestem senna, ale nie ma jak usnąć w dzień przy synku.
 
ja mam nadzieje,ze zakazu na seks miec nie będe:-):-)aczkolwiek ważniejsze jest zdrowie maluszka niż seks.Zawsze możńa zastosować inne pieszczoty:tak::tak::tak:
Mag a jaki masz ten sluz??? jesli mozna wiedziec?

Wiesz Mazia, w sumie to cięzko mi powiedzieć, bo w większośći to resztka tabletek, więc nie bardzo można określić.

A z nowości to... wróciłam z pracy i co? I oczywiście poszłam spać :-D I nadal piję jak smok :-D
 
Ja senna sie staje tak ok 13-14 oczywiscie spac nie idę,bo nie mam czasui przetrzymam zmeczenie,i jak juz chce isc spac tak ok 22 to sie mecze do 1-2 maskra.A mnie wlasnie napadł głod.Zawsze o tej porze mi sie zachciewa.Wczesniej na mysl o jedzeniu mnie mdli.





 
Agniesiak co do objawów to mój brzuch daje mi dziś do wiwatu:no::no::no::no:
poza tym mam doła i łapią mnie głupie myśli

co do sexu to my mamy TAKI zakaz że hej ja się nawet podniecić nie mogę :no::no::no:

w ciąży z młodą nie mogliśmy się nawet porządnie całować bo miałam stawiania macicy:baffled:

poza tym mam mdłości i jakieś apetyciki na ostre rzeczy

śluz mam taki raczej białoawo-wodnisty czasami się ciągnie:zawstydzona/y:

czekamy na wyniki bety evelcia
 
mi dzis brzuszek tez dal o sobie znac nawet nie wiem dlaczego bo jakos nie robilam nic ciezkiego, ogolnie jest tobrze poza moim wiczym apetytem, jem poprostu wszystko i to co chwile a juz wogole owoce moglabym jesc i jesc i jesc obawiam sie ze moja waga tego nie wytrzyma az boje sie pomyslec co bedzie dalej
 
reklama
Mnie brzuszek pobolewa jak się obudzę rano i sobie jeszcze w łóżku leżę:tak:
A i też mam chcicę na ostre i dobrze doprawione rzeczy:tak::-D No i też strasznie dużo piję. Brzuch mi normalnie aż chyba napęczniał bo zaraz pod cyckami mnie wywaliło:-D
 
Do góry