reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Piersi tez mi dokuczały w pierwszej ciąży, ale dużo później. Więc nadal oczekuję na ból piersi. Krzyż raczej boli mnie co jakiś czas ze względu na siedzącą pracę, więc nie zwróciłam uwagi czy bolał czy nie;)
 
Tak jest: infekcja to bardzo częsty problem ciężarówek. Oddaj jeszcze raz (tak jak napisała ccaroline) próbkę, żeby się upewnić, że to na pewno Twoje złe wyniki :tak:.

Co do wakacji: właśnie odwołałam nasze wrześniowe, bo jednak bałabym się latać tak daleko. Myślę jednak, czy w zamian do Chorwacji się nie wybrać, bo jakoś samochodem bardziej pewnie się czuję. Może dlatego, że sama panuję nad godzinami postoju i tempem podróżowania.

A co do menu: pizzy nie jadłam, ale mam taką ochotę na makaron, że pozostaję z Wami we włoskich klimatach ;-). Generalnie słodkie mnie odrzuca... Któraś z Was napisała, że na śniadania jadła chleb z nutellą... poczułam jak mi ściska się coś w przełyku :eek: mam silne wizualizacje :-D.

Uściski :-)
 
yess ja mam z mojej bety normy na papierze tym z wyniku takie:

3 tc 5,8-71,2
4 tc 9,5-750

wiec wedlug tego jestes w 3/4 tygodniu ciąży i wydaje mi sie ze to od ostatniem miesczki jakos liczone jest bo ja mialam przed spodziewanym okresem jeszcze robioną bete i wyszla mi 82,9 mlu/ml wiec raczej nie mozliwe zeby od zaplodnienia jak ja wiedzialam dokladnie kiedy mialam owulacje :tak:

albo od zagnieżdżeni atylko jak ja mam bliźniaki to jakoś podwójnie rosło :confused: ale to chyba nie wiem czy możliwe :eek: no nic ale mam nadzieje ze minimalnie pomoglam :tak:

co do wyjazdow ja jade nad morze we wrzesniu i na dodatek nie autem tylko pociągiem bo jeszcze do tego czasu auta nie kupimy raczej na swieta czy na wiosne dopiero :baffled: niestety... wiec mysle ze lekarz mi nie zabroni tym bardziej ze mialam te plamienia i boze swiety prosze zeby dzisiaj wszystko ok bylo zeby mi na izbie przyjec zrobili to glupie usg i zeby potwierdzilos ie ze wszystko ok z moimi dzieciaczkami jest bos ie boje jak cholera... ostatnio to moj jak gadal z dyrektorem i kolegą ktorym se dzieci niedawno urodzily ze najlepszym rozwiazaniem byloby kupic do domu usg bo kobiety za bardzo panikują i sie denerwują :-D:rofl2: no ale i tak sie denerwuje... :sorry:

ccaroline85ja tez wlasnie wiem ze w ciazy infekcje sa czestsze niz normalnie i to nie tylko od lekarza ale rowniez we wszytskich gazetach i internecie tez to pisze... takze spokojna głowa dadzą ci jakąś tabletke i napewno wszystko wroci do normy i bedzie ok :tak:

co do ubranek dla ciężarnych kurcze to nie myślałam nawet o tym jeszcze :eek: mam dużo bluzek ktore nadają sie na wielgachny bańdzioch tylko właśnie gżej ze spodniami mam fajne przewiewne na lato a raczej na zime sie nie nadają :baffled: więc chyba trzeba bedzie sie przejść po jakiś sklepak za jakiś czas :tak: a ubranek po dzieciaczkach tez raczej nie bede mial skąd wziąć bo niby moj chrzesniaczek ma 1 rok i troche to nie wiem czy dadzą ubranek troche z reszta on byl duzy jak sie urodzil takze na moje blizniaki napewno za duze by bylo wiadomo ze bliznieta mniejsze sie rodzą d normalnych pojedynczych dzieci... no nic damy sobie rade jakoś :-):tak:

swoją drogą kurde wy to jak sie rozpiszecie to nie ma mocnych siedze caly dzien w domu patrzylam rano o 9 i jeden post byl terz patrze raptem 3 h pozniej i masakra 3 str do nadrobienia :szok: szalejecie :-)
 
Ja już po urlopie. Wróciłam z morza tydzień temu. W sumie cieszę się że nie muszę już nigdzie daleko jechać. Wracaliśmy w upale a potem burzy. Nie wiedziałam jeszcze że jestem w ciąży, mimo tego się trochę obawiałam.
 
Hejka,No rzeczywiście tempo pisania mamy niezłe...własnie od 20 min siedzę i czytam!Moniat84, mam nadzieję, że za na następnym usg będzie już widać elegancko malucha. A w tym czasie możesz sobie zrobic betę w odstepie dwóch dni...jak przyrost bedzie się mieścił w jakiejś normie tzn ze wszystko dobrze. Ja tak zrobie na pewno jak na usg niczego znowu nie zobaczę.Co do wyjazdów, to ja też wybieram się do Chorwacji samochodem i jakoś nie mam żadnych obaw....A ubranka ciążowe też mi się ostały po poprzedniej ciąży...no i może koleżanki mi coś pożyczą, bo już wszystkie mają po dwójkę dzieci i wiecej nie planują
 
Przepraszam.....Wszystko nie wiem czemu pisze mi się jednym ciągiem.............Czy wszystkie z Was mają mdlości??? Mi na razie nic nie jest zupełnie....
 
ja tez nie odczuwam zbytnio dolegliwości ciążowych, a te ktore są to raczej nie przeszkadzają mi w codzinnym funkcjonowaniu.
1)czasem lekko poboli mnie podbrzusze albo plecki,
2) czesto do toalety chodze ( ale u mnie to standard bo raczej sporo plynow pije),
3)zgaga mnie często lapie,
4) poza tym przestałam pić kawę (tzn pije bardzo slabiutką rano z duża ilością mleka, czyli prawie jakbym wogole jej nie piła) i przez o czuję się zmęczona i spać mi się ciągle chce.
 
reklama
Do góry