reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ha... czyli jednak chlopaki gora :-D:-D
ciekawe czy sie to jeszcze pozmienia :-)

wlasnie wrocilam z miasta, wypizgało mnie niezle.. gdyby nie ten wiatr to byloby jeszcze znosnie..
 
reklama
A ja jednak coś za wcześnie pochwaliłąm sie że mija mi to przeziębienie, czuje właśnie że mnie "rozbiera", kończę gotować spagetti i idę pod kocyk
 
NO TO CHYBA MAMY REMIS BO U MNIE TEZ SYNEK NA 100% !!!!Więc chyba 17 chłopców na 17 dziewczynek na razie:tak:Bylismy dzisiaj rodzinnie na USG i lekarz oświdczył mojej córci ze bedzie miała braciszka. JAjeczka i siusiak baaaardzo wyraźne hehehe:) Julcia orzekła od razu ze jak brat to bedzie Wiktor:) To imię jej przedszkolnej miłości:) Aha-maleństwo waży 514 g. Wow! Nie spodziewałam się ze aż tyle i z usg termin wychodzi ok. tydzień wcześnijej bo na 8 marca.
Ale jestem happy!!!!:-D

To już przewaga chłopców. U mnie w brzuchu siedzi chłopak. Wszystko ok, waży ok 450 g. Także chłopcy górą, póki co ;) Dowód w załącznikach
Dziewczyny gratulacje chłopaczków:) Przewaga wreszcie, chłopcy górą, jupi:) :)

Zdaje się, że Feminatal ma skuteczny marketing, bo wszyscy lekarze go polecają :-D. Ja mam nawet kartę ciąży z reklamą Feminatalu.

Na mojej karcie też jest reklama feminatalu :tak:
Hahha:) Na mojej też jest reklama feminantal :)

a.. dziewczyny mam pytanie, czy Wy tez macie obfitą wydzieline z pochwy?
ja mam non stop mokro...
Ja miałam taką wydzieline, śluzik taki, dużo tego było. Nie przejmuj się, ale jak masz brązowy lub jakiś taki w tym kolorze to lepiej skonsultuj z lekarzem. Ja teraz mam go juz ciut mniej.
 
Hejka!:-)
Wow chłopcy przeganiają dziewczynki:szok:

Ja za 1,5 godz mam USG 4D, siędzę już jak na szpilkach.:happy2:

Jutro się odezwę, bo po USG jedziemy do mojej mamy z nowymi wieściami. Będziemy wspólnie ogladać dzidziusia na CD. Pewnie wrócę późno:blink:
 
No ja też mam sporo wydzieliny, ale gin powiedziała że okey jest....
co do szkoły rodzenia, ja zapisałam sie od 12 grudnia, a szkoła jest przy szpitalu w którym mam zamiar rodzić-nic sie nie płaci, jest 6 spotkań po 3 godziny...
 
reklama
ja mam duzo wydzieliny taka normalna biallawa, wodnista... i duzo i musze wkladki nosic o jak wracam np z miasta to mi mokro... ale sie nie przejmowalam bo zapach normalnyi nic mi nie dolega wiecej :tak:

gratulacje dla rozpoznanych chlopcow i dziewuszek. chlopcy wyprzedzili dziewczynki hehe a jednak...

co do grypy... ja chora jestem ale temp spadla tylko katar taki ze zatyka caly nos na amen... kupilam krople homeo za prawie 30 zl psikam i nic :no: kur...a a tyle za krople glupie poszlo no :-(
 
Do góry