reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ja zostaję w domu...
W Warszawie stawki sa tak wygórowane, że idąc do pracy zarobiłabym tylko i włącznie na nianię... licząc opiekę 3 dzieci (2 do odbierania z przedszkola) na ok 10 godz dziennie (bo dojazdy) to nie wiem czy w ogóle by starczyło. No i do tego chorób więcej przy większej gormadce itp itd...
 
tak o 23 h czli 11 w nocy a poczekalnia pełna pacjentów, krążą plotki, że kiedyś przyjmował do 2 w nocy, ponoć to b,dobry lekarz ma mnóstwo pacjentek a przyjmuje tylko dwa razy w tygodniu

a ja zrozumiałam że dwudziesteo trzeciego:szok::szok: Ło maaaatko jak późno:szok::szok::szok::szok: Ja najpóźniej byłam o 19 na wizycie.

A jeżeli chodzi o moją rękę to złamałam sobie w nadgarstku w kwietniu i teraz mam zabiegi. Tzn. mogłam mieć wcześniej ale mam ultradźwięki i lasery i tzreba by.ło przeczekać pierwszy trymestr. A że złamałam ją zagranicą i wróciłam do Polski w połowie czerwca, dlatego trafiło akurat tak, że zabiegi mam w ciąży, w innym wypadku miałabym je przed.
 
beatrix i co ci w zlobku powiedzieli ?? mozesz juz zapisac dzieciaczka czy dopiero jak sie urodzi i bedziemialo pesel ?? ja w koncu musze sie wybrac do tego zlobka ale jakos ciezko mis ie ruszyc... w ogole co do nian t nie mam znajomych osob i sie balabym zostawic w domu obca kobiete... a zlobek wydaje mis ie dobrym rozwiazaniem tylko te choroby to mi sie nie podoba ale wyjscia nie mam ... no nic zobaczymy...

mirosia mi doktor mowil zeby zwracac uwage na ruchy od 24-26 tc zeby byly co dziennie zeby nie bylo takze ze dzien dwa nic nie czujemy bo wtedy trzeba isc do lekarza i tez nie wiadomo co nas spotka... lepiej dmuchac na zimne... moj malo dzisiaj ruchliwy co mnie drazni... bo wole jak fika ... i go czuje czesto a nie co pol dnia...
 
mirosia mi doktor mowil zeby zwracac uwage na ruchy od 24-26 tc zeby byly co dziennie zeby nie bylo takze ze dzien dwa nic nie czujemy bo wtedy trzeba isc do lekarza i tez nie wiadomo co nas spotka... lepiej dmuchac na zimne... moj malo dzisiaj ruchliwy co mnie drazni... bo wole jak fika ... i go czuje czesto a nie co pol dnia...

Moje rusza się codziennie, tylko czasem więcej w ciągu dnia, a czasem mniej, ale jakbym go nie poczuła cały dzień aż do wieczora to bym sie zmartwiła i zadzwoniła do swojego gina.
 
reklama
choroby przyjdą tak czy tak, a w złobku powiedzieli że zapisy od kwietnia, wiec ja juz 1.04 bede tam o 8.00 :-D choc moze uda się znaleźć nianie, mama mojej koleżanki siedzi w domu i chyba chętnie dorobi, ale żlobek chce miec zapewniony, gdyby cos nie wypaliło.
 
Do góry