reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Nie, kupiłam ją niedawno.
Do spania super wygodna, chyba że ktoś lubi na płasko spać,no to wtedy nie.
Jeśli chodzi o karmienie, to na razie nie wyobrażam sobie jakbym mogła w tym karmić dziecko piersią, ale może jakoś się sprawdzi.
 
Ja kupiłam w normalnym sklepie, kosztowała coś ok 130 zł. W środku ma granulki styropianowe.Te z waszych zdjęć garnulki poliestrowe, nie wiem czym może się to róźnić.
Ale nie żałuje:-)
 
Witam:-)
Niestety nie dam rady was nadrobić:sorry:
Wczoraj byłam u swojej gin. Od 4 dni bolał mnie brzuch, mama postraszyła mnie, że to mogą być skurcze macicy. Trochę się zdenerwowałam i jak położna zmierzyła mi ciśnienie to wyszło 160/100:szok:. Z dzidziusiem na szczęście wszystko ok. Prawdopodobnie były to jakieś problemy jelitowe. Lekarke bardziej martwia te moje skoki ciśnienia, jestem bardzo nerwowa, przepisała mi Relanium:zawstydzona/y:, z tym, że ten lek działa otępiająco i nie mogę po nim sprzedawać sama na sklepie:wściekła/y:. Muszę coś zrobić z tymi nerwami bo nad nimi nie panuję. Czuję jakby serce chciało mi z piersi wyskoczyć. Czasami wystarczy dosłownie błahostka, a ja reaguję histerią i płaczem:-(. Boję się o swoje dziecko, ale sama sobie z tym nie poradzę, muszę wspomóc się lekami:-(

O obrankach zostawianych w szpitalach też słyszałam. Niektóre szpitale ubieraja dzieci w ubranka szpitalne, można mieć swoje, ale wtedy trzeba je zostawić w szpitalu:baffled:, z kolei niektóre szpitale proszą o pozostawienie bo NFZ oczywiście nie stać na kupowanie ubranek dla niemowląt:happy:
 
Dziewczyny a chodzicie na basen lub macie zamiar?
Mnie tak ciągnie do jakiegoś sportu, przed ciążą chodziłam na fitness, a teraz nie mam w pobliżu żadnych zajęć dla ciężarnych.:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
neska ja bylam kilka razy a wiecej mojemu sie nie chce chodzic :-p sama nie pojde bo mam kropki i sie krepuje w bikini chodzic z reszta troche sie boje tych wzrokow ludzi i z mezem lepiej sie czuje ale juz go namawialam czy pojdzie ze mna w listopadzie na godzinke :tak: szkoda ze z opola nie jestes razem bysmy pochodzily bo nie mma z kim innym isc ;-)a tez bym chetnie posluchala
 
Do góry