reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Dzien dobry kobietki !!!!!!!!!!!:-):-):-);-);-)
Wrocilam wlasnie z jazd dzisiaj szlo mi rewelacyjnie
:D A pan z ktorym jezdze to dzis mi walna komplement az mi glupio bylo heheh....bo mu mowie ze mialam isc do policjji tylko nie zdalam egzaminu a on do mnie ze bbyla policjantka modelka z pieknymi oczami a mi galy:szok:hehe ....
Wczoraj pojechalismy z K na zakupy o 20:szok:bo tak pozno wrocil z pracy....no i w aucie nie wytrzymalam i wybuchlam placzem i powiedzialam mu wszystko co mi lezy na sercu!! przepraszal mnie i powiedzial ze jestem piekna ze bardzo mu sie podobam i ze on oglada bo go to poprostu ciekawi.... i zebym sobie nie myslala ze on o tych laskach mysli jakos o wzorcu seksu i takie tam......bylo mi troche lepiej.....a nad ranem o 6 troszke sie poprzytulalismy...hehe ...takze bardzo Wam dziekuje za rady jestescie kochane!!!!! co ja bym bez Was zrobila :-:)cool2:

A co do imion to maz wybral dla pierwszego i ustatlilismy ze jedno bedzie naS jak ja a drugie na K jak maz i pierwszy to Sebastian maz wybral a mi sie spodobalo a drugie ja wybralam.... Krystian - jeszcze przed ciaza to imie bylo wybrane hehe , a gdyby byla corenka to by byla Kamilla





Witam w poranny piątek, dzisiaj jako tako się wyspałam, synek zbudził się tylko raz, więc to dobry wynik.

Gratuluję chłopców i dziewczynek, gdyby były jakiekolwiek zmiany na listę proszę pisać :)
Po za tym muszę się pochwalić, mąż wygrał telefon komórkowy Samsunga o wartości 1390 zł!! Nic mi nie mówił, że bierze udział w jakimś konkursie, mianowicie polegał on na układaniu jakiś puzzli, układał je wieczorami, a ja na niego krzyczałam, że w gierki gra :D a tu co wygrał telefon heheh :)

samsung-ultra-touch-s8300.jpg


Pozdrawiam i miłego piątku życzę!
- a to spryciarz!!!!!!!!!! Gratki dla meza :))

hej dziewuszki,
a więc nie jest tak tragicznie, jak zrozumiałam, M mi wszystko wyjaśnił, że nawet jak coś żle wyjdzie w tych badaniach(co jest podobno mało prawdopodobne, ale dla świętego spokoju zrobimy)to bedę brała jakieś leki, i będzie gitara:-)tylko nie wiem czy się połapię bo już tyle laków biorę:-(
w niedziele ten znajomy ordynator męża ma dzwonić i będziemy wiedzieć kiedy na badania będę szła, podobno na wyniki czeka się około miesiąca, więc mam nadzieje że zrobią mi jak najszybciej, żeby był czas na leczenie...
Przesyłam trochę słoneczka w ten pochmurny dzień:-):-):-)
- No widzisz malenka!!!!!!!!!!!!! na szczescie!!!!! Ma nadzieje ze juz lepszy humorek u Ciebie:*:-D:-)

Witam:)
Ja dziś znów idę na usg. Trzumajcie kciuki żeby wszystko dobrze było z serduszkiem. Trochę się boję, ale jestem i staram się być zawsze optymistycznie nastawiona:)
- Trzymamy kciuki oby z Serduchem bylo wszystko dobrze
 
witajcie dziewczyny bardzo chętnie dopiszę się do grona marcóweczek termin z usg mam na 3, a z obliczeń miesiączkowych na 8 marca:D mam 26 lat i jestem z Bydgoszczy:-)
Witamy!! Ja mam termin na 6 marca:-)


Byliśmy dzisiaj na usg :) Moje przeczucia się sprawdziły - chłopaczek :-)


Ale się z M uśmialiśmy:-D

Po za tym muszę się pochwalić, mąż wygrał telefon komórkowy Samsunga o wartości 1390 zł!! Nic mi nie mówił, że bierze udział w jakimś konkursie, mianowicie polegał on na układaniu jakiś puzzli, układał je wieczorami, a ja na niego krzyczałam, że w gierki gra :D a tu co wygrał telefon heheh :)

samsung-ultra-touch-s8300.jpg


Pozdrawiam i miłego piątku życzę!
Ale extra:-D No to na drugi raz nie będziesz już krzyczec na M jak będzie puzzle układał:-D Ja jedynie raz wygrałam apteczkę:-D Na plastrach był jakis kod, wysłałam smsem go i od razu mi przyszło, że gratulujemy, prosimy podac dane to wyślemy nagrodę:-)

Poza tym wezme od razu pieczatke do karty ciazy o kontroli stomatologicznej
To trzeba miec pieczątkę w karcie ciąży, że było się u dentysty na kontroli?:zawstydzona/y: Bo ja już daaawno nie byłam, nie lubię i boje się dentystów.. a do porodu trzeba miec ta pieczątkę? No teraz to sie wystraszyłam:zawstydzona/y::-(


Witam:)
Ja dziś znów idę na usg. Trzumajcie kciuki żeby wszystko dobrze było z serduszkiem. Trochę się boję, ale jestem i staram się być zawsze optymistycznie nastawiona:)
Kciuki zaciśnięte!!:tak::-)



Witam was,:-D:-) trochę wcześnie jak na mnie, no, ale pół nocy nie przespałam:sad:, bo brzuch mnie bolał jak nie wiem.. Nie wiem co mi było..Ale chyba miałam problem z gazami.. Nie mogłam sobie no..bączka puścić :zawstydzona/y::eek: Pierwszy raz mi się przytrafiło coś takiego! :szok::szok::dry:
Ja wczoraj wieczorem napiłam się coca-coli i też miałam nadęty brzuszek:zawstydzona/y: W ogóle to mam taką chęc na colę, że:szok: ale po wczorajszym to ją sobie daruję bo nie chce by mnie brzusio znów bolał.:zawstydzona/y:







 
Hellou! :):*

Ale dziś niefajna pogoda.. Ale udało mi się wstać o 10tej dopiero :) chociaz raz pospalam troszke dłużej.. ;) oczywiscie o 5tej sie obudziłam, poszłam siusiu i spalam dalej hehe ;]

Kurcze, musze się Wam pochwalić :) Poznałam kogoś fajnego :) Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie ;)
 
mloda mamusia 1 moze trzebabylo wziac espumisan... ja jak sie nachleje coli albo ukochanej fanty to tez pozniej stekam z bolu i jak leze na boku to bardziej na bok nie moge si epolozyc bo juz mnie boli bbbrrr okropne uczucie i roszku espumisan mi pomaga nie za duzo ale troszke:tak:

gaba82 trzymam mocno kciuki :tak: bedzie wszystko dobrze slonko zobaczysz :tak: i czekamy na relacje ;-)

izulqa super ze humor dopisuje i ze poznalas jakiegos przystojniaka :-) mam nadzieje ze sie ulozy wam razem jesli tego bardzo bedziesz chciala to ci tego zycze :tak:

czarnuszka no i fajnie ze sie udalo ;-) ostatnio jak mialam takie spiecie z m to tez pisalam ze robilam obiad on przyszedl stanal kolo mnie a ja w placz tak ni z gruszki ni z pietruszki i wszystko mu powiedzialam i zmiekl facet no :-) to jakis sposob jest, niezamierzony ale dziala :tak:


boze w ogole rano mi sie kibel zatkal :-D:-D:-D w sumie to smieszne ale i nie smieszne bo gosci mam miec po poludniu a maz dopiero sie za to wezmie jak wroci po 21 :-D moze pojde ze znajomymi do knajpki lepiej :-p
 
mloda mamusia 1 moze trzebabylo wziac espumisan... ja jak sie nachleje coli albo ukochanej fanty to tez pozniej stekam z bolu i jak leze na boku to bardziej na bok nie moge si epolozyc bo juz mnie boli bbbrrr okropne uczucie i roszku espumisan mi pomaga nie za duzo ale troszke:tak:

gaba82 trzymam mocno kciuki :tak: bedzie wszystko dobrze slonko zobaczysz :tak: i czekamy na relacje ;-)

izulqa super ze humor dopisuje i ze poznalas jakiegos przystojniaka :-) mam nadzieje ze sie ulozy wam razem jesli tego bardzo bedziesz chciala to ci tego zycze :tak:

czarnuszka no i fajnie ze sie udalo ;-) ostatnio jak mialam takie spiecie z m to tez pisalam ze robilam obiad on przyszedl stanal kolo mnie a ja w placz tak ni z gruszki ni z pietruszki i wszystko mu powiedzialam i zmiekl facet no :-) to jakis sposob jest, niezamierzony ale dziala :tak:


boze w ogole rano mi sie kibel zatkal :-D:-D:-D w sumie to smieszne ale i nie smieszne bo gosci mam miec po poludniu a maz dopiero sie za to wezmie jak wroci po 21 :-D moze pojde ze znajomymi do knajpki lepiej :-p

Oj, też mam nadzieje ze nam sie ułoży.. Jest czuły i widać że mu zależy.. Ja mimo wszystko się boję w ogóle w to angażować.. Ale nie chcę być całe życie sama. heh.. Zobaczymy jak sie potoczy to wszystko :) na razie trzymam dystans.

A to nieciekawie he he że Ci się kibelek zapchał ;D ja pamiętam że jak byłam mała to miałam taki jeden koszmar, że wszystko z kibla wypływa.. Masakra i jakby mi teraz się kibel zapchał to bym tam nie weszła tak długo, aż ktoś by tego nie odetkał hehe ;D Może faktycznie lepiej zabierz znajomych do knajpki ;)
 
xXxIzuLQaxXx trzymam kciuki aby się wam ułożyło i może to jest ten jedyny :)

A ja strasznie głodna się zrobiłam :) i zajadam się zapiekanką ze szpinakiem :) a później usmażę placków ziemniaczanych.
 
Witam!
Dzisiaj mam lepszy dzień choć pogoda po prostu okropna.
Ale wiecie co, w nocy też mnie coś brzuszek pobolewał, czułam się jakaś taka... rozbita, nie wiedziałam co się dzieje ze mną.
I przypomniałao mi się jak w ciąży z Igorkiem odliczałam każdy dzień, każdą godz. do porodu :-(
Tą ciążą bardzo się cieszę ale wiem że nie długo przyjdzie czas gdy będę marzyła żeby to już się skończyło.Bo będzie to już po prostu męczące.

Ł wrócił z piwka o 2.30:crazy:
Jak wrócił to mnie oczywiście obudził i znowu godzina z głowy :wściekła/y:

Dzien dobry kobietki !!!!!!!!!!!:-):-):-);-);-)
Wrocilam wlasnie z jazd dzisiaj szlo mi rewelacyjnie
:D A pan z ktorym jezdze to dzis mi walna komplement az mi glupio bylo heheh....bo mu mowie ze mialam isc do policjji tylko nie zdalam egzaminu a on do mnie ze bbyla policjantka modelka z pieknymi oczami a mi galy:szok:hehe ....

Znaczy zna się gość na rzeczy, ze zdjęcia wiem że śliczna z ciebie czarnula :-):-):-)
A poza tym cieszę sięże porozmawialiśćie, nie ma to jak oczyszczająca rozmowa.
 
hej Dziewuszki :-)
a ja dzisiaj znowu sama, mama musi jechac do biura, Karol w pracy i ło.. siedze sama. ZNOWU!

tak zaczelam rozmyslac nad wyprawka do szpitala.. zastanawiam sie czy nie kupic 2 szt kaftanikow, 2 szt spiochow na rozmiar 56 i tyle. Body juz mam ..
nie chce szalec na te male rozmiary, bo kurcze dziecko moment i wyrosnie.
Zrobie sobie liste co juz mam, a co jeszcze musze kupic i juz.
Oczywiscie mam wiele rzeczy z lumpeksow, ale do szpitala chcialabym miec nowe.

A powiedzcie czy teraz w szpitalach cos sie zostawia? typu tetrowe pieluszki? bo cos mi sie o uszy obilo..
 
reklama
A powiedzcie czy teraz w szpitalach cos sie zostawia? typu tetrowe pieluszki? bo cos mi sie o uszy obilo..

Słyszałam również, że w niektórych szpitalach zostawia się jakieś ubranko, nie wiem w jakim celu, być może dla kobiet, które nie będą miały, nie mam pojęcia. Ja rodziłam w Olsztynie, tam dla maluszka musiałam mieć tylko pampersy i chusteczki oraz ubranko na wyjście, po za tym dostałam masę kosmetyków i inne gadżety, np. ręcznik, próbki itp. W każdym szpitalu jest inaczej, warto porozmawiać z kimś kto już rodził :)
 
Do góry